Tenis
slice
Slovo Role v Gstaadu
Španec precej bolje serviral, 23. julij 2014 ob 18:51 Najboljši slovenski teniški igralec Blaž Rola je nastope na turnirju ATP v Gstaadu končal v osmini finala. S 6:3 in 6:3 ga je izločil Španec Pablo Andujar.
4
Rola v drugem krogu Gstaada
2
22. julij 2014 ob 17:55 Slovenski teniški igralec Blaž Rola se je uvrstil v drugi krog turnija v Gstaadu, potem ko je s 6:4 in 6:4 porazil Brazilca Fabiana De Paula.
Bedene ostal brez glavnega turnirja v Umagu
23
21. julij 2014 ob 20:01 Aljaž Bedene, ki se je lani v Umagu prebil vse do četrtfinala , je izpadel v zadnjem krogu kvalifikacij. S 3:6, 6:4 in 6:2 ga je izločil Andrej Martin.
Teniška zveza Slovenije
17
23. julij 2014 ob 09:59 Aljaž Bedene je kapetana moške članske reprezentance dalj časa zavajal z izjavami, da je zgodba o prevzemu državljanstva Velike Britanije neresnična.
"Hrvaški" finale v Bogoti Tomiću, vrhovi lestvic nespremenjeni
4
21. julij 2014 ob 09:20 Avstralski teniški igralec hrvaških korenin Bernard Tomić je zmagovalec turnirja v Bogoti, kjer je po ogorčenem boju ugnal Hrvata Iva Karlovića.
Klepačeva v Bastadu do zmage med dvojicami Andreja Klepač je v konkurenci dvojic osvojila turnir WTA v Bastadu. 28-letna igralka je v paru s Španko Mario Tereso Torro-Flor v finalu s 6:1 in 6:1 ugnala britansko navezo Jocelyn Rae/Ann Smith.
6
Mayer presenetil Ferrerja za prvo turnirsko zmago Leonardo Mayer je v finalu teniškega turnirja v Hamburgu presenetil prvega nosilca Davida Ferrerja s 6:7, 6:1 in 7:6. Za 27-letnega Argentinca je to prvi naslov v karieri na turnirjih ATP.
3
Klepačeva drugi teden zapored v finalu dvojic V finalu teniškega turnirja v Hamburgu bosta igrala Španec David Ferrer in Argentinec Leonardo Mayer. Andreja Klepač blesti v igri dvojic v Bastadu.
1
Hitro slovo Hercogove v njenem Bastadu Polona Hercog je izgubila dvoboj 1. kroga na turnirju v Bastadu. V uvodnem krogu je bila od slovenske tenisačice boljša Nemka Dinah Pfizenmaier s 7:5 in 7:6.
12
Kavčič v tretjem nizu s 14 zaporednimi točkami zmlel Müllerja Teniški challenger v Portorožu ima drugo leto zapored domačega zmagovalca. Grego Žemljo je nasledil Blaž Kavčič, ki je po dveh urah in 19 minutah premagal Gillesa Müllerja.
18
V finalu Portoroža Kavčič in Muller Blaž Kavčič je v polfinalu teniškega turnirja serije challenger v Portorožu znova pokazal dobro igro in Rusa Jevgenija Donskoja premagal s 6:4 in 6:2. Šlo je za dvoboj prvega in tretjega nosilca.
6
Hercogova po maratonskem boju brez polfinala v Bukarešti Polona Hercog se je na teniškem turnirju WTA v Bukarešti poslovila v četrtfinalu. Mariborčanko je ugnala Monica Niculescu s 6:2, 2:6 in 7:6.
5
Kavčič v Portorožu brez težav v polfinale Blaž Kavčič je imel zelo naporen dan v Portorožu, ki pa ga je končal z odliko. Najprej je ugnal Ricarda Rodrigueza Paceja s 6:4 in 6:1, v četrtfinalu pa še Nikolo Mektića s 6:2 in 6:4.
19
Kavčiča prehitel dež, v petek potrebuje še tri igre Blaž Kavčič potrebuje le še tri igre za zmago v osmini finala teniškega challengerja v Portorožu. Prvi nosilec je vodil že s 6:4 in 3:0 proti Ricardu Rodriguezu Paceju, ko je dež prekinil obračun.
1
Le še dva slovenska tenisača v boju za turnirsko zmago v Portorožu V sredo sta na Tilia Slovenia Opnu v četrtfinalu turnirja dvojic Matjaž Jurman in Gregor Repina izgubila proti britansko-luksemburški navezi Gilles Muller/Jamie Delgado s 4:6 in 3:6.
1

Citat za prebrat
link
Vito Divac
7
25. julij 2014 ob 14:56 Prav iz vsake vaje, dvignjene uteži in poskoka je bilo zaznati, da je vrhunsko motivirana, kot bi se šele začela vzpenjati na svetovni vrh.
Več novic ...
Anketa: 22. julij 2014 ob 20:08

Bi po vašem mnenju Vincenzo Nibali te dni prav tako nosil rumeno majico, če na Dirki po Franciji ne bi odstopila Froome in Contador?