Tenis
slice
Tudi del Potro nemočen - Federer zanesljivo med 16 v Miamiju
Izpadli Cibulkova in Muguruza, 27. marec 2017 ob 23:00 Na turnirju serije 1.000 v Miamiju so številni navijači pričakovali poslastico 3. krogu, vendar Juan Martin del Potro ni imel možnosti proti Rogerju Federerju. Švicar je bil boljši s 6:3 in 6:4.
58
Po zavezani kravati preobrat Nadala
12
27. marec 2017 ob 09:54 Tisoči dvoboj v karieri Rafaela Nadala se je začel kot mora. Philipp Kohlschreiber je Špancu v 3. krogu turnirja v Miamiju zavezal kravato, a se je Španec vrnil in slavil s 0: 6, 6:2, 6:3.
Raonić zaradi poškodbe znova predal dvoboj Američanu
4
27. marec 2017 ob 00:08 Kanadčan Miloš Raonić, peti igralec sveta, je na turnirju v Miamiju - kjer je tretji nosilec - obnovil poškodbo stegenske mišice in predal dvoboj 3. kroga ameriškemu kvalifikantu Jaredu Donaldsonu.
Najstnik Tiafoe se je odlično upiral Federerju
5
25. marec 2017 ob 22:06 Roger Federer je v 2. krogu mastersa v Miamiju premagal Francesa Tiafoeja s 7:6 in 6:3. Švicar, ki je letos izgubil le en dvoboj, se bo v ponedeljek srečal s Juanom Martinom del Potrom.
Wawrinka in Federer v isti polovici žreba, Žemlja že izpadel
22
20. marec 2017 ob 20:25 Grega Žemlja je izpadel že v uvodnem krogu kvalifikacij na turnirju serije 1.000 v Miamiju. Po izgubljenem uvodnem nizu s 3:6 je predal obračun proti Srbu Dušanu Lajoviću.
Đoković in Murray zaradi komolca odpovedala Miami Roger Federer je z zmago v Indian Wellsu na lestvici ATP napredoval z desetega na šesto mesto. Sprememba je tudi na vrhu ženske lestvice, kjer je Sereno Williams z vrha izrinila Angelique Kerber.
27
Federer v Indian Wellsu nadaljeval sanjski začetek sezone Roger Federer je v finalu turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu premagal rojaka Stana Wawrinko s 6:4 in 7:5. To je bila že njegova 90. zmaga na turnirjih ATP.
42
Wawrinka bo v finalu Indian Wellsa izzval Federerja Roger Federer je premagal Jacka Socka s 6:1 in 7:6 in se brez izgubljenega niza uvrstil v finale turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu, kjer ga v nedeljo ob 21.00 čaka rojak Stan Wawrinka.
23
Federer brez boja v polfinale Na teniškem turnirju v Indian Wellsu sta morala v četrtfinalu moške konkurence tako Pablo Carreno kot Stan Wawrinka za zmago v odločilnem nizu dobiti podaljšano igro.
26
Federer v 68 minutah zmlel nemočnega Nadala Roger Federer je v osmini finala turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu odpravil večnega tekmeca Rafaela Nadala s 6:2 in 6:3. V četrtfinalu ga čaka Nick Kyrgios.
63
Đoković izločil del Potra, Dimitrov zapravil štiri zaključne žoge Novak Đoković je v Indian Wellsu tako kot Acapulcu v treh nizih ugnal Juana Martina del Potra in si priigral popravni izpit proti Nicku Kyrgiosu.
25
Za osmino finala spopad Đokovića in Del Potra Novak Đoković, Rafael Nadal, Roger Federer in Juan Martin del Potro so se v dveh nizih uvrstili med 32 na prvem teniškem turnirju serije 1.000 v Indian Wellsu. Še največ dela je imel Đoković.
9
Pospisil poslal domov prvega igralca sveta Najboljši tenisač sveta Andy Murray je izpadel že v 2. krogu mastersa v Indian Wellsu. S 6:4 in 7:6 (5) ga je izločil 129. na lestvici ATP Vasek Pospisil.
18
Na obzorju nov obračun Federerja in Nadala Žreb prvega turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu se je pošteno poigral, saj je v isti četrtini tabele združil Novaka Đokovića, Rafaela Nadala, Rogerja Federerja, Juana Martina del Potra in Nicka ...
28
Serena odpovedala Indian Wells in Miami - Kerberjeva znova številka ena Serena Williams je zaradi poškodbe kolena odpovedala nastop na teniškem turnirju serije Premier v Indian Wellsu. Angelique Kerber bo po koncu turnirja znova postala številka ena.
4

Citat za prebrat
link
Ivo Daneu
7
28. marec 2017 ob 16:58 Na 50 let se rodijo igralci, kot je Luka Dončić, ki so tako talentirani in znajo trdo delati.