Tenis
slice
Dolgopolov namučil veterana Đokovića
500. zmaga v karieri Andyja Murraya, 1. april 2015 ob 09:26 7:6 in 4:2 je vodil Aleksander Dolgopolov v osmini finala turnirja serije masters v Miamiju proti Novaku Đoković, toda prvi igralec se je vrnil in v odločilnem nizu Ukrajincu zavezal kravato.
13
Đoković si v svetu tenisa želi (velikih) sprememb
25
31. marec 2015 ob 21:21 Številka ena svetovnega tenisa Srb Novak Đoković je prepričan, da tenis nujno potrebuje spremembe oziroma osvežitve. Predvsem misli tu na koledar tekmovanj.
"Nole" se je zbral še pravočasno, Darcis ni izsilil tretjega niza
5
31. marec 2015 ob 09:24 Novak Đoković je v 3. krogu teniškega turnirja serije 1.000 v Miamiju ugnal Steva Darcisa s 6:0 in 7:5 in se bo v osmini finala pomeril z Aleksandrom Dolgopolovom.
Živčni Nadal zapušča Miami še pred osmino finala
27
30. marec 2015 ob 09:31 Rafael Nadal je drugi turnir serije masters v Miamiju končal že v tretjem krogu. Drugega nosilca je po dveh urah in 15 minutah s 6:4, 2:6, 6:3 izločil rojak Fernando Verdasco.
Đoković po izgubljenem nizu Slovaku ni pustil nobenih možnosti
8
29. marec 2015 ob 14:40 Srbski teniški zvezdnik Novak Đoković je s pričakovano zmago začel ATP-turnir v Miamiju, vendar je moral proti Slovaku Martinu Klizanu oddati en niz.
Nadal ni imel večjih težav z Almagrom Rafael Nadal, ki želi v enajstem poskusu prvič osvojiti Odprto prvenstvo Miamija, je turnir na jugu Floride začel s precej zanesljivo zmago nad rojakom Nicolasom Almagrom (6:4 in 6:2).
2
Bedene prejel britanski potni list Aljaž Bedene je že dobil britanski potni list. 83. tenisač sveta bo za Veliko Britanijo lahko igral, ko bodo urejene še zadnje podrobnosti. 1.
56
Hercogova po 57 minutah končala z nastopi v Miamiju Polona Hercog je zelo hitro končala nastope na turnirju serije Premier v Miamiju. V uvodnem krogu je najboljšo slovensko igralko premagala Slovakinja Anna Schmiedlova s 6:3 in 6:2.
8
Bedene in Kavčič po zmagah spet med stoterico Konec tedna je bil zelo uspešen tudi za slovenski tenis, saj sta Aljaž Bedene in Blaž Kavčič osvojila turnirja serije challenger v Teksasu oziroma na Kitajskem.
12
Đoković v zadnjem nizu nadigral Federerja za 50. turnirsko zmago Finale starih znancev v Indian Wellsu je znova navdušil. Novak Đoković je s 6:3, 6:7 in 6:2 premagal Rogerja Federerja in ubranil naslov v Kaliforniji.
38
Za lovoriko v Indian Wellsu drugo leto zapored Đoković in Federer Novak Đoković je v polfinalu teniškega turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu odpravil Andyja Murrayja s 6:2 in 6:3 in se bo v ponovitvi lanskega finala pomeril z Rogerjem Federerjem.
48
Raonić rešil tri zaključne žoge in prvič v karieri ugnal Nadala Miloš Raonić je v pravi poslastici četrtfinala teniškega turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu premagal Rafaela Nadala s 4:6, 7:6 in 7:5, potem ko je v drugem nizu rešil tri zaključne žoge.
27
Đoković brez boja do polfinala proti Murrayju Novak Đoković se je brez boja uvrstil v polfinale turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu, saj je Bernard Tomic dvoboj zaradi poškodbe hrbta predal. Srba zdaj čaka Andy Murray.
12
Nadal in Murray oddala šest, Federer pa le pet iger V osmini finala teniškega turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu je Roger Federer s 6:3 in 6:2 premagal Jacka Socka in se bo v četrtfinalu srečal s Tomašem Berdychom.
11
"Rafa" izkoristil številne neizsiljene napake Younga Rafael Nadal je izkoristil številne napake Donalda Younga in se prebil v osmino finala teniškega turnirja serije 1.000 v Indian Wellsu. Španec je s 6:4 in 6:2 odpravil Američana Donalda Younga.
15

Citat za prebrat
link
Oleg Tinkov
12
31. marec 2015 ob 19:32 Paradoks je, da je kolesarstvo po nogometu drugi najbolj priljubljen šport, a je hkrati tudi najrevnejši. Svetovno kolesarstvo se mora spremeniti ali pa umreti.