Tenis
slice
Poslastica uvodnega kroga v New Yorku Murray - Kyrgios, Nadala čaka Čorić
Hercogova pred zahtevno uvodno nalogo, 27. avgust 2015 ob 20:07 V New Yorku so opravili žreb za zadnji letošnji grand slam. Polono Hercog v 1. krogu čaka Kazahstanka Zarina Dijas, ki je trenutno 34. igralka na lestvici WTA.
35
Rolo že na uvodu izločil ameriški najstnik
17
26. avgust 2015 ob 08:56 Blaž Rola je izpadel že v prvem krogu kvalifikacij zadnjega teniškega turnirja za grand slam v New Yorku. 24. nosilca je s 6:3, 4:6, 6:4 izločil 18-letni Američan Tommy Paul.
Hercogova dodobra namučila peto nosilko
6
25. avgust 2015 ob 11:50 Na teniškem turnirju v New Havnu so se slovenski nastopi končali v prvem krogu. Po porazih Katarine Srebotnik in Andreje Klepač med dvojicami je med posameznicami klonila še Polona Hercog.
Federer prek Đokovića do 24. turnirja serije masters
136
23. avgust 2015 ob 20:44 Roger Federer je sedmič v karieri osvojil turnir v Cincinnatiju. V finalu mastersa je v uri in pol s 7:6 in 6:3 odpravil prvega igralca sveta Novaka Đokovića.
Nick Kyrgios, novi teniški enfant terrible
33
24. avgust 2015 ob 15:13 Davno so že minili časi Johna McEnroeja, Andreja Agassija, pa tudi Marata Safina. Tenis je danes ena sama uglajenost, poštirkanost, (vsaj navidezno) džentlemenstvo in - dolgčas, če smo iskreni.
Federer bo lovil sedmi naslov v Cincinnatiju Novak Đoković je v polfinalu mastersa v Cincinnatiju premagal Aleksandra Dolgopolova s 4:6, 7:6 in 6:2 in se bo v finalu srečal z branilcem naslova Rogerjem Federerjem.
93
"Nole" z najboljšo igro v Cincinnatiju zmlel Wawrinko Novak Đoković je v četrtfinalu teniškega mastersa v Cincinnatiju s 6:4 in 6:1 izločil Stana Wawrinko. Prvi igralec sveta se je Švicarju malce oddolžil za grenak poraz v finalu Roland Garrosa.
40
Spet nič od dvoboja Federer - Nadal Ponovni obračun Rogerja Federerja in Rafaela Nadala je na turnirju serije masters v Cincinnatiju preprečil Feliciano Lopez, ki je rojaka premagal s 5:7, 6:4, 7:6 (3).
41
Wawrinka: Ne, Kyrgios se ni osebno opravičil Drugi krog teniškega turnirja v Cincinnatiju ni postregel z nobenim presenečenjem, saj so prav vsi preživeli nosilci zmagali in se prebili v osmino finala.
27
Federer: Mislim, da sem zdaj boljši igralec kot pred desetimi leti Teden dni po 34. rojstnem dnevu bo Roger Federer začel braniti naslov na mastersu v Cincinnatiju, kjer bodo igrali vsi najboljši igralci sveta.
49
Andy Murray premagal urok Novaka Đokovića Andy Murray je po več kot dveh letih spet premagal Novaka Đokovića in v Montrealu osvojil šesti letošnji turnir serije masters.
46
Švicarska najstnica vse boljša Komaj 18-letna Belinda Bencic je dosegla uspeh kariere, potem ko je v finalu teniškega turnirja v Torontu premagala Simono Halep.
12
Portoroški challenger bi se lahko vrnil v julijski termin Moški teniški turnir serije challenger v Portorožu je spet navdušil zbrano množico in se zasidral v drugi seriji teniških turnirjev na svetu.
7
Novak Đoković Nekdo kadi travo, prav voham jo. V glavi se mi kar vrti. Novak Đoković je v polfinalu teniškega turnirja v Montrealu premagal Jeremyja Chardyja s 6:4 in 6:4.
24
Najstnica v polfinalu Toronta presenetila Sereno Belinda Bencic je v polfinalu teniškega turnirja v Torontu presenetila prvo igralko sveta Sereno Williams s 3:6, 7:5 in 6:4.
17

Citat za prebrat
link
Matej Žagar
4
30. avgust 2015 ob 11:53 Adrenalin, ki ga čutiš ob tem, je tako velik, da vse do sestopa s stopničk, po igranju Zdravljice in zabavi s penino, nisem čutil bolečine.
Več novic ...
Videonovice
Anketa: 29. avgust 2015 ob 21:11

Bo novemu trenerju Krunoslavu Jurčiću uspelo Maribor vrniti v zmagovalne tirnice?