Tenis
slice
Murray se je oddolžil Dimitrovu in bo izzval "Noleta"
Federer v četrtfinalu proti Raoniću, 30. oktober 2014 ob 21:41 V osmini finala teniškega turnirja serije 1.000 v Parizu je Andy Murray s 6:3 in 6:3 izločil Grigorja Dimitrova in si zagotovil nastop na zaključnem mastersu v Londonu.
48
Federer po hudem boju v osmini finala
24
29. oktober 2014 ob 21:06 Roger Federer se je prebil v osmino finala teniškega mastersa v Parizu, potem ko je s 7:6, 6:7 in 6:4 premagal Jeremyja Chardyja. Dvoboj je trajal kar dve uri in 34 minut.
Đoković čez prvo oviro v Parizu
24
28. oktober 2014 ob 23:30 Prvi igralec sveta Srb Novak Đoković je v drugem krogu turnirja v Parizu s 6:3 in 6:4 premagal Nemca Philippa Kohlschreiberja. Đoković, ki se s Švicarjem Rogerjem Federerjem bori za prvo mesto
Novak vs. Roger - Boj za prestol že ta teden v Parizu
75
27. oktober 2014 ob 20:00 Zadnja teniška turnirja sezone v Parizu in Londonu bosta prinesla ogorčen boj za teniško številko ena med Novakom Đokovićem in Rogerjem Federerjem. Do spremembe lahko pride že v nedeljo.
Federer z zmagoslavjem v Baslu še bliže Đokoviću
28
26. oktober 2014 ob 19:49 Roger Federer je dobil teniški turnir v Baslu. V finalu je brez večjih težav s 6:2 in 6:2 odpravil Belgijca Davida Goffina.
Serena Williams pokazala, da je glavna v ženskem tenisu Serena Williams je tretjič zapored, skupno pa že petič zmagovalka zaključnega teniškega mastersa. V vsega 69 minutah je v Singapurju premagala Romunko Simono Halep (6:3, 6:0).
14
Serena Williams po razburljivem boju in preobratu v finalu Serena Williams je prva finalistka zaključnega turnirja WTA v Singapurju, potem ko je z 2:6, 6:3 in 7:6 (6) v polfinalu premagala Caroline Wozniacki. V finalu se bo pomerila s Simone Halep.
8
Hrvaški najstnik Čorić šokiral Nadala v Baslu 17-letni Zagrebčan Borna Čorić je v četrtfinalu turnirja v Baslu dosegel zmago kariere. S 6:2 in 7:6 je izločil Rafaela Nadala, ki je že končal letošnjo sezono.
76
Šarapova kljub zmagi odhaja iz Singapurja Ruska tenisačica Marija Šarapova je na zaključnem turnirju najboljše osmerice v Singapurju premagala Agnieszko Radwansko, vendar to ni bilo dovolj za polfinale.
23
Šarapova kljub novemu porazu še ni povsem odpisana Caroline Wozniacki je na zaključnem teniškem turnirju WTA v Singapurju s 7:5 in 6:3 premagala Agnieszko Radwansko, a si z drugo zmago še ni zagotovila vstopnice za polfinale.
5
Serena povsem potolčena: osvojila vsega dve igri Serena Williams je utrpela enega najhujših porazov v karieri. Na sklepnem turnirju sezone jo je v Singapurju Simona Halep premagala kar s 6:0 in 6:2. Dvoboj je trajal le 65 minut.
23
Wozniackijeva spravila na kolena Šarapovo Danska tenisačica Caroline Wozniacki je na sklepnem turnirju najboljše osmerice v Singapurju s 7:6, 6:7 in 6:2 premagala Rusinjo Marijo Šarapovo.
6
Odličen začetek Serene in Halepove v Singapurju Serena Williams je dobila uvodni dvoboj rdeče skupine zaključnega teniškega turnirja WTA v Singapurju. Američanka je bila s 6:4 in 6:4 boljša od Srbkinje Ane Ivanović.
2
Čilić z zmago v Moskvi peti potnik v London Marin Čilić je v finalu teniškega turnirja ATP v Moskvi premagal Roberta Bautisto Aguta s 6:4 in 6:4. To je Čilićev četrti letošnji turnirski naslov in 13. v karieri.
12
WTA Venus in Serena poosebljata prav ta načela. Komentar gospoda Tarpiščeva, s katerim je postavil pod vprašaj spol naših dveh največjih šampionk, si zasluži obsodbo in kazen.
21

Citat za prebrat
link
Duško Vujošević
9
30. oktober 2014 ob 15:02 Z ekipo sem 24 ur na dan in vem, kaj se dogaja. Veliko se posvečam ekipi in s čustvi delam, kar mislim, da je prav.
Več novic ...
Anketa: 25. oktober 2014 ob 21:31

Menite, da bo Tina Maze v letošnji sezoni svetovnega pokala osvojila veliki kristalni globus?