Nemško nogometno prvenstvo
Köln po veliki zmagi v Leipzigu še upa na obstanek
Hertha z granitno obrambo presenetljivo do točke v Münchnu, 25. februar 2018 ob 21:00 Nogometaši Kölna nadaljujejo odlične igre v spomladanskem delu Bundeslige. Presenetljivo so odnesli tri točke iz Leipziga (1:2) in še lahko računajo na obstanek.
Robben se je odkupil za zgrešeno enajstmetrovko
6
18. februar 2018 ob 22:21 Nogometašem Bayerna je v 24. krogu Bundeslige uspel preobrat, po katerem so Wolfsburg premagali z 1:2. Odločilni zadetek je z enajstmetrovke dosegel Robert Lewandowski v 91. minuti.
Dve napaki vratarja Fährmanna usodni za Schalke na Allianz Areni
10
11. februar 2018 ob 20:47 Na derbiju 22. kroga Bundeslige je Bayern premagal Schalke z 2:1. Bavarce je vodil pomočnik Peter Hermann, saj je glavni trener Jupp Heynckes zbolel.
Sanjski debi Batshuayija za sladko zmago Stögerja v Kölnu
20
4. februar 2018 ob 17:28 Peter Stöger se v jesenskem delu na klopi Kölna ni veselil niti ene zmage na 15 tekmah. V petek se je vrnil na stadion Rhein Energie in z dortmundsko Borussio osvojil tri točke (2:3).
Arsenal pripeljal Aubameyanga, podaljšal z Özilom
47
31. januar 2018 ob 12:36 Danes je zadnji dan zimskega nogometnega prestopnega roka. Dortmundska Borussia je potrdila, da je Arsenalu prodala napadalca Pierra Emericka Aubameyanga.
Bayern od 0:2 do "petarde" v mreži Hoffenheima
11
28. januar 2018 ob 20:51 Hoffenheim je v 20. krogu Bundeslige na Allianz Areni po četrt ure vodil že z 2:0, nato pa je Bayern močno dvignil ritem in v drugem polčasu dosegal zanesljivo zmago (5:2).
Žilavi Werder na Allianz Areni zdržal vse do 76. minute
4
21. januar 2018 ob 18:23 Nogometaši Bayerna so se morali zelo potruditi za zmago v 19. krogu Bundeslige. Werder je celo povedel na Allianz Areni, šele v zadnje četrt ure je Bremenčanom zmanjkalo moči (4:2).
Bayern zmagal tudi na težkem gostovanju v Leverkusnu Uvod v spomladanski del Bundeslige je potrdil, da bo ogrorčen predvsem boj za drugo mesto. Bayern je tudi iz Leverkusna odnesel tri točke (1:3). Farmacevti so sijajno končali jesenski del.
7
Gomez bo znova mreže tresel za Stuttgart Mario Gomez je zapustil Wolfsburg in se vrača v svojo nekdanjo ekipo Stuttgart. Klub je sporočil, da je 32-letni nogometaš sklenil pogodbo do konca junija 2020.
5
Heynckes prepričan, da lahko Bayern sezono konča z več kot eno lovoriko Ko je Jupp Heynckes 7. oktobra nasledil Carla Ancelottija na klopi Bayerna, je bilo stanje v klubu porazno. V dveh mesecih je legendarni trener obrnil krivuljo močno navzgor.
14
Ulreich junak v Stuttgartu - Bayern z ogromno prednostjo na odmor Nogometaši Bayerna so v zadnjem krogu jesenskega dela Bundeslige odnesli vse tri točke iz Stuttgarta (0:1). Sven Ulreich je v 94. minuti obranil enajstmetrovko.
13
Odličen debi Stögerja - Borussia v Mainzu končala črni niz Menjava trenerja v Dortmundu je obrodila sadove. Peter Stöger je prvič sedel na klopi Borussie in takoj je odnesel tri točke iz Mainza (0:2).
13
Watzke udaril po mizi: Bosza na klopi Borussie zamenjal Stöger Po seriji slab(š)ih rezultatov so se pri Borussii iz Dortmunda odločili za edino logično potezo - prekinili so sodelovanje z glavnim trenerjem Petrom Boszem.
24
Prvi gol Kampla za Leipzig, Vidal zagotovil Bayernu jesenski naslov Velike krize dortmundske Borussie ni videti konca. Navijačem je prekipelo po porazu proti Werderju z 1:2.
23
Bayern po polomu Leipziga povišal naskok na vrhu Nogometaši Leipziga so v 14. krogu Bundeslige doživeli visok poraz, Hoffenheim je v drugem polčasu napolnil mrežo rdečih bikov (4:0). Bayern se je z zmago nad Hannovrom s 3:1 utrdil na vrhu.
9
Götze po poškodbi gležnja odsoten do konca januarja Na sobotnem porurskem derbiju si je Mario Götze poškodoval vezi v desnem gležnju in do konca jesenskega dela ne bo več igral.
8
Prvi poraz Bayerna po vrnitvi Heynckesa, Schalke proti Borussii po 0:4 do velike točke Izjemna serija Juppa Heynckesa po vrnitvi na klop Bayerna je končana. Po devetih zaporednih zmagah je prvič okusil grenkobo poraza. V Mönchengladbachu je Borussia premagala oslabljeni Bayern z 2:1.
12
Najstnik Brekalo še poglobil krizo Borussie Pred petimi tedni je imela Borussia pet točk naskoka pred Bayernom. V Dortmundu zdaj nikakor ne najdejo poti iz krize. V 12. krogu Bundeslige je črno-rumenim nov boleč poraz zadal Stuttgart (2:1).
6
Bayern z odlično predstavo dobil derbi v Dortmundu in se utrdil na vrhu Derbi Bundeslige v Dortmundu je potrdil, da je tudi v letošnji sezoni Bayern razred zase. Borussia, ki je v zadnjem mesecu v veliki krizi, je izgubila z 1:3.
26
Werder v veliki krizi - Nouri ni več trener Nogometaši Werderja so po desetih krogih Bundeslige še vedno brez zmage. Vodstvo kluba je po nedeljskem polomu proti Augsburgu z 0:3 odpustilo trenerja Alexandra Nourija.
1
Citat za prebrat
link
Jakov Fak
10
25. februar 2018 ob 09:49 Čez štiri leta bom ravno prav star za olimpijske igre. Osebno bi raje imel Evropo, a o tem ne odločam jaz. Kjer bo bitka, tja bomo pač šli.
Več novic ...
Anketa: 24. februar 2018 ob 10:05

Menite, da bi se moral Žan Košir po ogledu počasnega posnetka boja s Korejcem Sanghojem Leejem uvrstiti v veliki finale olimpijske tekme deskarjev na snegu v paralelnem veleslalomu?