Ilka Štuhec je v pravkar končani sezoni osvojila mala kristalna globusa v smuku in kombinaciji. Foto: Reuters

Pred Štuhčevo sta se uvrstila le zmagovalca zime Mikaela Shiffrin in Marcel Hirscher. Shiffrinova je na vrhu ženske denarne lestvice z nagradami zbrala 556.274 evrov, medtem ko je Hirscher zaslužil 492.254 evrov.
Gre za zneske brez obračunanega davka, ki je za vsako državo drugačen.

Tretja med alpskimi smučarkami po zaslužku je Švicarka Lara Gut (288.946 evrov), čeprav je zaradi poškodbe kolena izpustila sklepni del tekmovanj. Pri moških pa sta se na drugo in tretje mesto uvrstila Norvežana Henrik Kristoffersen (274.343 evrov) in Kjetil Jansrud (263.848 evrov).