Obvestila

Ni obvestil.

Obvestila so izklopljena . Vklopi.

Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu
petek, 14. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 A
Nemčija 5 1 Škotska
München TV SLO 2
sobota, 15. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 A
Madžarska 1 3 Švica
Köln
18:00 B
Španija 3 0 Hrvaška
Berlin TV SLO 2
21:00 B
Italija 2 1 Albanija
Dortmund
nedelja, 16. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 D
Poljska 1 2 Nizozemska
Hamburg
18:00 C
Slovenija 1 1 Danska
Stuttgart TV SLO 2
21:00 C
Srbija 0 1 Anglija
Gelsenkirchen
ponedeljek, 17. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 E
Romunija 3 0 Ukrajina
München
18:00 E
Belgija 0 1 Slovaška
Frankfurt
21:00 D
Avstrija 0 1 Francija
Düsseldorf TV SLO 2
torek, 18. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 F
Turčija 3 1 Gruzija
Dortmund
21:00 F
Portugalska 2 1 Češka
Leipzig TV SLO 2
sreda, 19. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 B
Hrvaška 2 2 Albanija
Hamburg
18:00 A
Nemčija 2 0 Madžarska
Stuttgart TV SLO 2
21:00 A
Škotska 1 1 Švica
Köln
četrtek, 20. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 C
Slovenija 1 1 Srbija
München TV SLO 2
18:00 C
Danska 1 1 Anglija
Frankfurt
21:00 B
Španija 1 0 Italija
Gelsenkirchen
petek, 21. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 E
Slovaška 1 2 Ukrajina
Düsseldorf
18:00 D
Poljska 1 3 Avstrija
Berlin
21:00 D
Nizozemska 0 0 Francija
Leipzig TV SLO 2
sobota, 22. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 F
Gruzija 1 1 Češka
Hamburg
18:00 F
Turčija 0 3 Portugalska
Dortmund
21:00 E
Belgija 2 0 Romunija
Köln TV SLO 2
nedelja, 23. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 A
Švica Nemčija
Frankfurt TV SLO 2
21:00 A
Škotska Madžarska
Stuttgart
ponedeljek, 24. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 B
Albanija Španija
Düsseldorf
21:00 B
Hrvaška Italija
Leipzig TV SLO 2
torek, 25. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 D
Nizozemska Avstrija
Berlin
18:00 D
Francija Poljska
Dortmund
21:00 C
Danska Srbija
München
21:00 C
Anglija Slovenija
Köln TV SLO 2
sreda, 26. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 E
Slovaška Romunija
Frankfurt
18:00 E
Ukrajina Belgija
Stuttgart
21:00 F
Gruzija Portugalska
Gelsenkirchen TV SLO 2
21:00 F
Češka Turčija
Hamburg
sobota, 29. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 8
A2 B2
Berlin
21:00 2
A1 C2
Dortmund
nedelja, 30. junij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 7
C1 3M4
Gelsenkirchen
21:00 1
Španija 3M1
Köln
ponedeljek, 1. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 4
D2 E2
Düsseldorf
21:00 3
Portugalska 3M2
Frankfurt
torek, 2. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5
E1 3M3
München
21:00 6
D1 F2
Leipzig
petek, 5. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1
Z1 Z2
Stuttgart
21:00 2
Z3 Z4
Hamburg
sobota, 6. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 4
Z7 Z8
Düsseldorf
21:00 3
Z5 Z6
Berlin
torek, 9. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 1
Z1 Z2
München
sreda, 10. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 2
Z3 Z4
Dortmund
nedelja, 14. julij 2024
Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 1
Z1 Z2
Berlin
Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov