Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Letošnja skakalna sezona je minila povsem v znamenju Japonca Rjojuja Kobajašija, ki se je z imenitnimi dosežki približal celo rekordom Petra Prevca iz nepozabne sezone 2015/16.

6

Več novic

Holund s samostojnim pobegom do uspeha kariere

Norvežan Hans Christer Holund je z izjemno predstavo dobil sklepno dejanje letošnjega svetovnega prvenstva v nordijskem smučanju. Postal je svetovni prvak v kraljevi preizkušnji smučarskih tekačev na 50 km.

11

Nemčija tretjič zapored, Slovenija izgubila boj z Norveško

Slovenska skakalna reprezentanca je na tekmi svetovnega prvenstva v mešanih ekipah v Seefeldu osvojila 4. mesto. Norveška ji je bron speljala za dobrih sedem točk. Zmagala je Nemčija pred Avstrijo.

245

Johaugova z zmago v kraljevi disciplini dopolnila zlati trojček

Norvežanka Therese Johaug je zmagovalka zadnjega dejanja svetovnega prvenstva smučarskih tekačic v Seefeldu, 30-kilometrske preizkušnje v prosti tehniki, in se s Tirolske vrača s tremi zlatimi medaljami.

14

Norvežani dobili ekipno tekmo kombinatorcev

Norveški nordijski kombinatorci so na svetovnem prvenstvu v Seefeldu postali svetovni prvaki na ekipni tekmi. Drugouvrščene Nemce so premagali za sekundo, tretji so bili Avstrijci (+5,0).