Adam Dennis je blestel v Salzburgu. Foto: Aleš Fevžer

Rdeči biki so osvojili prvo mesto v drugem delu in za tekmeca so si izbrali Dornbirn. V vratih gostov je blestel Adam Dennis, ki je zbral kar 54 obramb.

Podaljšek so gledalci videli tudi v Znojmu, kjer so Orli po zaostanku z 1:3 dosegli zmago nad Linzem (4:3). Odločilni zadetek je v 75. minuti dosegel Michael Kolarz.

Hokejska zveza Slovenije in fundacija Jakec in čarobna lučka za pomoč otrokom s cerebralno paralizo sta v Tivoliju pripravili dobrodelno tekmo nekdanjih igralcev Olimpije in Jesenic. Zmagali so železarji s 7:5, potem ko so zmaji vodili s 4:0. Zbralo se je 800 gledalcev.

Dunaj je premagal Beljak s 4:2. Capitalsi so po pol ure igre vodili že s 3:0. Stefan Bacher in Brock McBride sta vlila upanje izbrancem Hannuja Järvenpääja, a je v 48. minuti zmago Dunaja potrdil Justin Keller ob prednosti igralca več.