Prvi strelec
Prvi strelec "železarjev" Sašo Rajsar je dosegel dva nova gola, s čimer je utrl pot do enajste zmage v sezoni Lige INL. Foto: www.alesfevzer.com

V uvodni tretjini je dvakrat v treh minutah v polno zadel Sašo Rajsar, Marjan Mafreda pa je nove točke potrdil pet minut pred koncem. Z novo zmago, vratar Jure Pavlič je ubranil vseh 29 strelov, so se Gorenjci utrdili na tretjem mestu lestvice.

Playboy Slavija je po dveh tretjinah vodila z 2:1, a prednosti ni znala zadržati. Miha Ahačič in Andraž Čampa sta zadela v drugem delu, v katerem so gostje že znižali, v zadnji tretjini pa pripravili preobrat z odločilnim zadetkom minuto pred koncem.

Kitzbühel je ECE Celje premagal s 3:0, vse tri gole pa so domači dosegli v drugi polovici tekme, ko so prevesili tehtnico na svojo stran.