Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
28 točk Dončića ni bilo dovolj - Sacramento končal zmagoviti niz Dallasa Izjemne serije zmag košarkarjev Dallasa v American Airlines Centru je konec. Sacramento je pokvaril vrnitev Dirka Nowitzkega v domači dvorani (113:120).
Lazić s prostima metoma Olimpijo dvignil z dna Jadrana Košarkarji Petrola Olimpije so v 11. krogu Lige ABA v obračunu slovenskih predstavnikov premagali Krko s 70:69. Mož odločitve je bil v Tivoliju Aleksandar Lazić.
Edo Murić postal član Cedevite Slovenski košarkar Edo Murić, ki je bil nekaj časa brez kluba, je postal član Cedevite.
LeBron James in Lonzo Ball pisala zgodovino LeBron James in Lonzo Ball sta postala šele drugi par košarkarjev LA Lakersov, ki je na isti tekmi dosegel trojnega dvojčka.
Ariza se seli v Washington, Lakersi ponudili premalo Specialist za obrambo Trevor Ariza se iz Phoenixa seli v Washington. Kelly Oubre in Austin Rivers sta okrepila Sunse, ki so na zadnjem mestu Lige NBA.
Miami v zadnji četrtini strl Memphis Košarkarji Miamija, za katere poškodovani Goran Dragić ni igral, so v noči na soboto s 100:97 dobili obračun Lige NBA v Memphisu.
Helios na krilih Mahkovica strl pomlajeno Olimpijo Košarkarji Heliosa Sunsov so v 9. krogu državnega prvenstva s 76:68 premagali Petrol Olimpijo, ki ni nastopila z najmočnejšo postavo.
Izkažimo spoštovanje tudi do slovenske ženske košarke Košarkaricam Celja, slovenskim serijskim državnim prvakinjam, je v četrtek le uspelo doseči zmago v evropskem tekmovanju, kamor so se vrnile po več kot desetih letih. Slovenska ženska reprezentančna vrsta pa je dobila nasprotnice v skupinskem delu nasledn
Zadnji Phoenix nočna mora za Dallas, ki mu v gosteh ne gre Košarkarji Dallasa so se želeli oddolžiti Phoenixu za grenak poraz na uvodni tekmi sezone.
Real že v prvem polčasu dotolkel Barcelono V 12. krogu Evrolige sta se pomerila velika španska tekmeca, Real Madrid in Barcelona. Kraljevi klub je derbi zanesljivo dobil s kar 92:65.
V četrtfinalu Primorska – Krka in Olimpija – Rogaška Žreb četrtfinala Pokala Spar je določil, da se bodo branilci naslova, košarkarji Sixta Primorske, pomerili s Krko. Nasprotnik državnega prvaka, Petrola Olimpije, bo Rogaška.
Dončić in Barnes končala črni niz Dallasa proti Atlanti Košarkarji Dallasa so prvič po 30. oktobru 2013 premagali Atlanto. Luka Dončić je za zmago s 114:107 prispeval 24 točk, 10 skokov in 5 podaj v 35 minutah.
Tigri ostajajo brezhibni; 10 točk Lapornika v minuti in pol Košarkarji Sixta Primorske tudi po enajstih krogih Lige Aba 2 ostajajo neporaženi. V gosteh so bili s 74:75 boljši od Rogaške.
Košarkarice v skupini s Turčijo, Italijo in Madžarsko Slovenske košarkarice bodo poleti na evropskem prvenstvu 2019 v Srbiji in Latviji igrale v skupini s Turčijo, Italijo in Madžarsko. Slovenija bo predtekmovanje igrala v Nišu.
Nič od derbija - Toronto povsem nadigral Clipperse Težko pričakovani obračun med LA Clippersi in Torontom se je končal s sprehodom Raptorsov, ki so v Staples Centru poteptali gostitelje s 123:99.
Že videno: Olimpija tudi v Strasbourgu popustila v končnici Košarkarjem Petrola Olimpije v 8. krogu Lige prvakov ni uspelo presenečenje, saj so v gosteh (pričakovano) izgubili s Strasbourgom, ki je bil boljši z 81:73.
Dallas za čisto desetko - devet podaj in 11 skokov Dončića Košarkarji Dallasa so odpravili razglašeni Orlando s 101:76. V American Airlines Centru so se veselili že desete zaporedne zmage. Luka Dončić je prispeval 7 točk, 11 skokov in 9 podaj v 26 minutah.
Krka izničila zaostanek 13 točk, vendar v končnici spet zatajila Košarkarji Krke so v 10. krogu Lige ABA izgubili proti Ciboni z 90:100 in s tremi zmagami ostaja v družbi ekip z najslabšim izkupičkom.
Antetokounmpo podkrepil kandidaturo za MVP-ja Košarkarji Milwaukeeja so na dvoboju najuspešnejših moštev Lige NBA na gostovanju premagali Toronto s 104:99. Spet je bil v naslovni vlogi Giannis Antetokounmpo.
Luka ni navaden 19-letnik: "Če boš zadeval v Evropi, boš tudi v NBA" "To je bilo nekaj posebnega. Je neustrašen in sposoben prevzeti odgovornost. Tega ne vidite vsak dan," je po novem presežku Luke Dončića povedal Rick Carlisle.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Peter Prevc
7
16. december 2018 ob 22:10 Za mano je že 21. tekma v Engelbergu. Danes sem zadovoljen z zanesljivo uvrstitvijo v finale in dvema korektnima skokoma.
Več novic ...
Anketa: 4. december 2018 ob 04:49

Nostradamusi, katero mesto bo Slovenija osvojila v kvalifikacijski skupini G za Euro 2020?