Tako Goran Dragić kot Blake Griffin sta iz igre zadela po pet metov. Foto: EPA

Najlepše je pa pridi zjutraj na rtv.slo in prebrati, da je Goran Dragič igral odlično :)

Uporabnik Mojega spleta Kenzu
Kevin Garnett  in Carmelo Anthony
Kevin Garnett in Carmelo Anthony sta po tekmi zatrjevala, da je njun prepir na zadnji tekmi že pozabljen. Foto: Reuters

Dragić je v četrti minuti drugega polčasa dosegel že 22. točko, nato je svoje zadnje točke dosegel šele s prostima metoma tik ob koncu tekme, ko je postavil končni izid. Soigralce je razigral z osmimi podajami.

Los Angeles brez Paula
Clippersi, ki so igrali brez Chrisa Paula, so izgubili tretjič zapored. Na drugi strani so Sunsi pod vodstvom novega trenerja Lindseyja Hunterja dobili še drugo tekmo.

Knicksi prekinili niz 11 porazov
New York je po seriji 11 porazov v Bostonu le zmagal. Carmelo Anthony je dosegel 28 točk, Knicksi pa so zmagali z 89:86. To je bila sicer prva tekma med tema ekipama po sporu med Anthonyjem in Kevinom Garnettom, v kateri je krajšo potegnil Anthony, ki je bil kaznovan s tekmo neigranja.

Peti zaporedni poraz Bostona
Za gostitelje je Rajon Rondo dosegel trojnega dvojčka, a Bostonu to ni pomagalo, saj so izgubili še petič zapored. Z razmerjem zmag 20-22 v svoji konferenci trenutno zasedajo osmo mesto, ki je še zadnje, ki pelje v končnico.

Liga NBA, tekme 24. januarja:
PHOENIX
- LA CLIPPERS 93:88
Dragić 24 (met: 5/12), 5 skokov in 8 podaj v 33 minutah, Gortat 15, Scola in Morris po 14; Crawford 21, Bledsoe 15, Griffin 12, Barnes 11.
ORLANDO - TORONTO 95:97
Vučević 19 in 14 skokov, Afflalo 16, Davis 15; DeRozan 22, Johnson 21 in 10 skokov, Anderson 13, Davis 12.
BOSTON - NEW YORK 86:89
Rondo 23, 10 skokov in 11 podaj, Pierce 22, Green 9; Anthony 28, Stoudemire 15, Kidd 12, Shumpert 10.