Gledalci v Šenčurju so videli izjemno tesen obračun. V prvem delu si nobena od ekip ni priigrala večjega naskoka, najvišje vodstvo pa so imeli pri 28:22 košarkarji Šenčurja, potem ko sta za tri točke zadela Gaber Ožegovič in Dalibor Đapa.

Tudi po menjavi strani je dvoboj ostal tesen, Gorenjci pa so si v 35. minuti z delnim izidom 11:3 vnovič priigrali pol ducata točk prednosti. V 38. minuti je Dino Murić zadel za vodstvo domačih s 75:69, a je Jan Špan v naslednji minuti z dvema trojkama izid poravnal. A za preobrat je Dolenjcem zmanjkalo idej in gostitelji so s šestimi točkami dosegli presenetljivo zmago.

Pri Šenčurju je z 21 točkami izstopal Dino Murić, pri gostih jih je 18 dosegel Marko Radovanović, Špan pa eno manj.