Marko Radovanović je zbral devet točk. Foto: SC Derby/Filip Roganović

V prvi četrtini si nobeni izmed ekip ni uspelo priigrati višje prednosti, ta del igre pa so varovanci Gašperja Okorna dobili za dve točki (16:18). V drugi četrtini sta bili ekipi še naprej izenačeni, na odmor sta odšli z izidom 35:35.

V tretji četrtini je bil Derby boljši tekmec – povedel je za sedem točk (47:40; 49:42). Z delnim izidom 8:2 so prišli do naskoka 13 točk (57:44). Novomeščani so odgovorili s serijo 2:10 za znižanje zaostanka (59:54). A končnica tega dela igre je pripadla črnogorski ekipi, ki jo vodi slovenski trener Andrej Žakelj, v zadnjo četrtino so tako vstopili s +10 (64:54).

V tej je Studentski centar vodil za 16 točk (73:57). Prednost so ohranjali (75:59; 78:62). Po zabijanju Kenana Kamenjaša je prednost narasla na +17 (79:62). Prevlado Črnogorcev v drugem polčasu je s trojko ob koncu tekme kronal Kamenjaš (84:70).

Pri Črnogorcih je Kamenjaš dosegel 21 točk in zbral osem skokov, pri Krki je bil s 15 točkami in osmimi podajami najbolj razpoložen Jan Špan.