Malcolm Armstead je bil tudi tokrat najboljši strelec Krke. Foto: Aleš Fevžer

Izbranci Aleksandra Džikića so sijajno začeli Jadransko ligo, tokrat pa niso imeli svojega večera. Zadeli so le štiri trojke iz 19 poskusov. Najboljši strelec Lige ABA Malcolm Armstead je dosegel 14 točk, a je metal le 3/9 za dve točki in 2/6 za tri točke.
Ob polčasu minimalna prednost Krke
Gostitelji so precej bolje začeli. Mladen Jeremić je zadel trojko za 8:4. Prvo četrtino je dobila Igokea z 18:13. V 13. minuti je bilo že 23:15, a je Alexis Wangmene z dvema zaporednima košema ujel priključek (23:22). Jasmin Hukić in Chris Booker sta tik pred odmorom poskrbela za vodstvo Krke po prvem polčasu (32:34).
Jones zrežiral odlično serijo Igokee
Igokea, ki je lovila prvo zmago v letošnji sezoni, je odlično začela tudi drugi del. Johnathon Jones je bil dvakrat zapored natančen izza črte (40:36). Razigral se je še center Duško Bunić, gostitelji so tretjo četrtino dobili kar z 19:7 in po 30 minutah vodili z 51:41.
V zadnji četrtini je Booker s trojko pet minut pred koncem znižal na 53:47, vendar je takoj odgovoril Branko Jorović in gostitelji prednosti niso več izpustili iz rok.

V nedeljo ob 17.00 se bo Union Olimpija v Stožicah srečala s Partizanom.