Dwight Howard in Josh Smith sta bila režiserja zmage nad Dallasom. Foto: Reuters
John Wall je bil nerešljiva uganka za obrambo Toronta. Foto: Reuters

Enak izid je tudi po preostalih torkovih dvobojih. Washingtonu je v Torontu uspel še drugi brejk (106:117), Cleveland pa je po odlični predstavi LeBrona Jamesa odpravil Boston z 99:91.

V Houstonu je Dallas dosegel prve štiri točke v zadnji četrtini in povedel za tri, ko sta na sceno stopila Howard in Smith. Medtem ko je James Harden (24 točk) sedel na klopi, so Rakete dosegle naslednjih 11 točk. Smith je bil podajalec pri treh alley-oopih Howarda, ki je tekmo končal z 28 točkami in 12 skoki. Skupaj sta dolgoletna prijatelja odigrala šest akcij alley-oop.

Smith, ki je v Houston prišel med sezono iz Detroita, je vknjižil 15 točk, 9 podaj in 8 skokov. Pri Dallasu je bil s 24 točkami najučinkovitejši Monta Ellis. Dirk Nowitzki in Tyson Chandler sta skupaj dosegla le 21 točk. Houston je imel na tekmi kar 14 zabijanj, s čimer je izenačil rekord Jezernikov na eni tekmi v zadnjih 15 sezonah.

V Torontu je čaral organizator igre Čarovnikov John Wall, ki je v zmago svojega moštva vgradil 26 točk in 17 podaj. Prvi strelec tekme je bil Bradley Beal z 28 točkami. Washington je po zaostanku za pet srednji dve četrtini dobil z izidom 71:44 in pred zadnjimi 12 minutami vodil za 22.

Boston se je dobro upiral Clevelandu, vendar v zadnji četrtini ni mogel zaustaviti LeBrona Jamesa, ki je v tem delu dosegel 15 od svojih 30 točk. Kyrie Irving je dodal 26 točk. James in Irving sta v zadnji četrtini dosegla vseh 24 točk Cavsov, ki so jih Celticsi dodobra namučili. Klop Bostona je svoje kolege na drugi strani nadigrala z 51:7. Najučinkovitejši pri Bostonu je bil nekdanji igralec Phoenixa Isaiah Thomas, ki je dosegel 22 točk.