Še sedem minut pred koncem je Chicago vodil s 87:77. Foto: Reuters
Indiana je Atlanti v drugem polčasu dovolila le 33 točk. Foto: Reuters

e drugo tekmo na domačem parketu.

Wizardsi so z izvrstnim Bradleyjem Bealom (26 točk) v zadnji četrtini nadoknadili deset točk zaostanka in srečanje odločili v podaljšku, kjer je šest od svojih 17 točk prispeval Nene. Kirk Hinrich je imel 2,4 sekunde pred koncem priložnost za izenačenje, a je zgrešil prvi prosti met. Namenoma je zgrešil še drugega, vendar je skok pripadel gostom. Washington je tekmo dobil s 101:99.

Prva nosilka Vzhoda Indiana je po zaostanku v prvem polčasu tekmo prelomila v tretji četrtini, ki jo je dobila z 31:13. Na koncu je bilo 101:85. Blestel je Paul George, ki je tekmo končal s 27 točkami, 10 skoki, 6 podajami, 4 ukradenimi žogami in blokado. Luis Scola je prispeval 20 točk in 7 skokov, George Hill pa je vseh 15 točk dosegel v drugem polčasu.

V Torontu se je za skromno predstavo na prvi tekmi odkupil DeMar DeRozan, ki je vknjižil 30 točk. 17 od Raptorsovih 36 točk je dosegel v zadnji četrtini. Pod obročema je bil spet odličen Jonas Valenčiunas s 15 točkami in 14 skoki. Toronto je dobil skok z 52:30. Pri Brooklynu, ki je klonil s 100:96, je bil z 18 točkami najučinkovitejši Joe Johnson.