Krčani so se v podaljšku rešili iz izgubljenega položaja, nato pa dobili še izvajanje enajstmetrovk. Foto: www.alesfevzer.com
Elvis Bratanović
Pokal: Krško po 11-m izločilo Celje

Krčani so na stadionu Matije Gubca povedli v 8. minuti, ko je bil uspešen Martin Kramarič. Za Celjane je izenačil Amar Rahmanović (48.), kar je pomenilo podaljšek.

V njem je Rahmanović (97.) popeljal Celjane v vodstvo in kazalo je na njihovo zmago, a je v zadnjih trenutkih podaljška Filip Dangubić zadel za 2:2.

Sledilo je izvajanje enajstmetrovk, pri katerih so več zbranosti pokazali Krčani (3:1), ki so tako slavili zmago s skupnim izidom 5:3.

Odločil zadetek Bratanovića
Domžalčani so v Tolminu povedli v 5. minuti, ko je zadel Slobodan Vuk. A veselje gostov je bilo kratkotrajno, saj so domači prek Petra Kavčiča izenačili v 24. minuti. Odločitev je nato padla v podaljšku, v katerem so zmago Domžalčanom zagotovili Elvis Bratanović, Alvaro Brachi in Jure Matjašič.