Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 4.3 od 35 glasov Ocenite to novico!
Veliko slavje nogometašev Cvene zvezde na razprodani Marakani. Foto: Reuters
Slavoljub Srnić je izkoristil že prvo priložnost Crvene zvezde. Foto: Reuters
Nogometaši Rijeke so se veselili prestižne zmage, ki pa jim ne zagotavlja napredovanja v šestnajstino finala. Foto: Reuters
Matjaž Kek je bil zelo zadovoljen. Po seriji porazov v jesenskem delu je bila zmaga nad Milanom dobrošla. Foto: Reuters
Jonathan Klinsmann je uspešno debitiral v vratih Herthe. Foto: Reuters

Crvena zvezda izločila Köln, Rijeka do prestižne zmage nad Milanom

Dve podaji Verbiča za pomembno zmago Köbenhavna
7. december 2017 ob 20:44,
zadnji poseg: 7. december 2017 ob 22:58
Reka,Beograd - MMC RTV SLO

V zadnjem krogu skupinskega dela Evropske lige so nogometaši Rijeke premagali Milan z 2:0. Italijani so si že pred zadnjim krogom zagotovili prvo mesto in na razprodani Rujevici niso igrali z vsemi najboljšimi.

Hrvaški prvaki ne bodo prezimili v Evropi, tudi v hrvaškem prvenstvu jim po sobotnem porazu proti Hajduku z 1:2 ne gre po načrtih. Izbranci Matjaža Keka so srečanje proti sedemkratnim evropskim prvakom vzeli zelo resno in se zasluženo veselili treh točk.

Jakov Puljić je v 7. minuti velemojstrsko izvedel prosti strel s 25 metrov. Žogo je z desno nogo zavrtinčil prek živega zidu v mrežo. Milan je deloval nezainteresirano, prikazal ni praktično ničesar. V 47. minuti je Zoran Kvržić z leve strani podal pred vrata, kjer je Mario Gavranović z bližine povišal na 2:0. Matic Črnic je vstopil v 81. minuti.

Kek posvetil zmago predsedniku Miškoviću
"Mislim, da smo zasluženo zmagali. Zmage nad Milanom se ne dosegajo vsak dan. V jesenskem delu nam je tudi zmanjkalo sreče. Zelo sem vesel tudi zaradi navijačev, ki so pripravili sijjano vzdušje, čeprav srečanje ni bilo odločilno. Zmago posvečam predsedniku Damirju Miškoviću, ki je žrtvoval ogromno časa in denarja za uspeh našega kluba. Z zmago smo se mu vsaj malce oddolžili.Če stopimo skupaj, lahko naredimo še velike stvari. V Evropi smo dostojno zastopali hrvaški nogomet," je pojasnil Kek.

Srnić junak na razprodani Marakani
Crvena zvezda se je prebila v šestnajstino finala z zmago nad Kölnom z 1:0. Več kot 51.000 gledalcev je pripravilo sijajno vzdušje na stadionu Rajka Mitića oz. na priljubljeni Marakani. Odločitev je padla sredi prvega polčasa, ko je Milan Rodić ušel po levi strani in podal v kazenski prostor, kjer je Slavoljub Srnić z natančnim strelom z destih metrov z levo nogo matiral Tima Horna.

Köln, ki je v Bundesligi še brez zmage po 14 krogih, je imel v nadaljevanju premoč, a si ni priigral izrazitih priložnosti. Kozličke je prvič vodil začasni trener Stafen Ruthenbeck, ki bo ekipo vodil do konca jesenskega dela. V nedeljo je bil po petih letih odstavljen Peter Stöger. Dominic Maroh zaradi poškodbe ni bil v kadru gostov.

Verbič podal za oba gola Köbenhavna
V skupini F je Köbenhavn premagal Šerif iz Tiraspola z 2:0 in si zagotovil napredovanje. Benjamin Verbič je podal za oba zadetka. V 56. minuti je žogo iz kota poslal pred vrata, kjer je bil Pieros Sotiriou natančen z glavo. Tri minute zatem je znova izvedel kot, Michael Luftner pa je žogo z glavo poslal pod prečko. Poleg Dancev je napredoval tudi prvouvrščeni Lokomotiv iz Moskve.

Atalanta prva v skupini E
Atalanta je v skupini E premagala Lyon z 1:0 in si zagotovila prvo mesto. Odločilni zadetek je dosegel Andrea Petagna v 10. minuti. Jasmin Kurtić je za gostitelje v igro vstopil v 75. minuti, Josip Iličić pa je igral do 83. minute.

V skupini I je Konyaspor remiziral z Vitorio (1:1), Nejc Skubic je za Turke v igro vstopil na začetku drugega polčasa. Napredovala sta Salzburg in Marseille. Zenit je zmagal v skupini L, s 3:1 je bil v San Sebastianu boljši od Real Sociedada, Miha Mevlja je za rusko moštvo odigral vso tekmo.

Vratar Jonathan Klinsmann odlično debitiral
Jonathan Klinsmann, sin legendarnega Jürgena Klinsmanna, je sijajno debitiral v vratih Herthe proti Östersundu (1:1). V 87. minuti je obranil strel kapetana gostov Nourija z bele točke. Berlinčani so sicer že pred tekmo zadnjega kroga izgubili možnosti za napredovanje v izločilne boje, medtem ko so Švedi napredovali v skupini J.

"Naš trener vratarjev Zsolt Petry me je prepričal, da lahko igramo z njim. Rezervni vratar Thomas Kraft je zbolel, nismo pa hoteli tvegati poškodbe našega prvega vratarja Runeja Jarsteina. Jonathan si je zaslužil priložnost, mora pa dokazati, da lahko prenaša breme slovitega priimka," je pojasnil trener Pal Dardai.

Dvajsetletni Klinsmann se je berlinskemu klubu pridružil julija, do zdaj pa je igral le za rezervno ekipo v tretji ligi. Rojen je bil v ZDA in je igral za ameriško vrsto na letošnjem svetovnem prvenstvu do 20 let v Južni Koreji.

DINAMO KIJEV - PARTIZAN 4:1 (3:1)
Morozjuk 6., Moraes 28., 31.,77./11-m; Jevtović 45.

ISTANBUL BASAKSEHIR - BRAGA 2:1 (1:0)
Višća 10., Belozoglu 77./11-m; R. Silva 55.

Puljić 7., Gavranović 47.

Rijeka: Sluga, Vešović, Župarić, Elez, Žuta, Maleš, Pavičić, Acosty (76./Punčec), Gavranović (81./Črnic), Kvržić (86./Mavrias), Puljić.

Milan: Storari, Zapata, Paletta, Romagnoli, Calabria, Zanellato (74./Abate), Biglia, Locatelli, Antonelli (80./Forte), Cutrone, Andre Silva.

Petagna 10.
Iličić je igral do 83. minute, Kurtić (oba Atalanta) pa je vstopil v 75. minuti.

RK: Jairo 69./Šerif
Badibanga (Šerif) je v 78. minuti zapravil 11-m.
Verbič (Köbenhavn) je igral do 89. minute.

Črnigoj (Lugano) je poškodovan.

HAPOEL BER ŠEVA - VIKTORIA PLZEN 0:2 (0:1)

Maroh (Köln) je poškodvan.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Le Tallec, Savić, Rodić, Donald, Krstičić, Srnić (81./Gobeljić), Kanga (89./Račić), Jovičić (64./Pešić), Boakye.

Köln: T. Horn, Olkowski (65./Klunter), Sörensen, J. Horn, Rausch, Lehmann, Jojić, Özcan, Clemens (71./Ouahim), Osako, Guirassy.

Sodnik: Bobby Madden (Škotska)

ARSENAL - BATE BORISOV 6:0 (3:0)
Debuchy 11., Walcott 37., Wilshere 43., Poljakov 51./ag, Giroud 64./11-m, Elneny 74.

Ali Turan 77./ag; Bourabia 15.
Skubic (Konyaspor) je igral od 46. minute.

Pekarik 61.; Papagiannopoulos 58.
Nouri (Östersund) je v 87. minuti zapravil 11-m.

ZORJA LUGANSK - ATHLETIC BILBAO 0:2 (0:0)

ZULTE WAREGEM - LAZIO 3:2 (1:0)
De Pauw 6., Heylen 60., Leya 83.; Caicedo 67., Lucas Leiva 76.

VITESSE - NICE 1:0 (0:0)
Castaignos 85.
Matavž (Vitesse) je igral do 68. minute.

LAZIO *             6  4 1 1 12:7 13
NICE *              6  3 0 3 12:7  9
ZULTE WAREGEM       6  2 1 3  8:13 7
VITESSE             6  1 2 3  5:10 5

Skupina L:
REAL SOCIEDAD - ZENIT ST. PETERBURG 1:3 (0:1)
Willian Jose 58.; Erohin 35., Ivanović 64., Paredes 85.

-----
Dvomim. Blizina Sloveniji, morje in klub brez drame, mitomanij, politike in nerealnih pricakovanj kot so v 'institucijah' CZ, Partizan, DZG, Hajduk.

V Rijeki lahko je trener leta, v 'institucijah' od meseca do meseca ker tam nikoli nic ne ves.

Drugac, a sem zasledil nalsov da Milan lahko UEFA izbaci iz tekmovanja, nekaj z vlasniki ali ze drugace. A je to res al kaj, mogoce gdo ve kaj vec o AC Milanu? Ce je res, mogoce danasnja zmaga ne bo samo prestizna,....
Primus Rochwald
# 07.12.2017 ob 22:55
Bravo Zvezda, bravo !
0001
# 07.12.2017 ob 23:07
MMC, v naslovu ste pozabili dodati, da kljub porazu v playoff napreduje tudi Partizan. Pa manjkajo vam skupine G, I, J, K in L.
glasnost
# 07.12.2017 ob 22:59
Ce ni Zvezda trenutno najboljsi klub balkana, potem cakam boljsi predlog?

Mogoče Bešiktaš, ki je zmagovalec skupine v Ligi prvakov.
Branimir II
# 07.12.2017 ob 22:02
Okej pogledal sm zgodbo glede AC Milana. Je bojazen v talijanskih medijih za naslednje leto ker plan kitajskih vlasnikov ni povsem po UEFA' fair play' financnih pravilih.
miha kljajic
# 08.12.2017 ob 08:19
tega obreza pa vedno tezje prenasam, tudi ko ne komentira barce. celi cas tezi o tem, kako so milancani igrali z B ekipo in s tem podcenjuje uspeh rijeke, pa samo naklada o tem, kaj bi moral narediti ta, pa kaj oni... ni on trener, niti ne pozna ekip, da bi sodil. on mora neodvisno le komentirat, ce ze mora, naj to omeni enkrat, ne da pa celo tekmo joka.
ABSOLUTNO pravilno bi bilo, da ga nogirajo. saj vem, da je to NEVERJETNOOOO! to bi bila KRAJA STOLETJA za barca fene, a ne?
nightwing
# 07.12.2017 ob 22:44
Treba bo priznati, da bi imela tako Maribor in kot Olimpija kr probleme z Crveno.
kopibrejk
# 07.12.2017 ob 22:32
CL in EL tabele kažejo, da imaš srečo, če se znajdeš v skupini s kakim nemškim klubom.
Ohms law
# 08.12.2017 ob 01:43
Zvezda tako dobro ni igrala verjetno še od začetka devetdesetih, ko je postala prvak Evrope. Začeli so v prvem predkolu in na poti do skupin med drugim izločili Sparto iz Prage in bogati Krasnodar. V skupine so se uvrstili prvič po 10 letih in v ne ravno lahki skupini z Arsenalom, Bate Borisovom in Kolnom takoj dosegli evropsko pomlad. Dinamo Zagreb je naprimer 11 let zapored igral v skupinah lige prvakov ali lige Evropa in nikoli ni uspel dočakati pomladi.
0001
# 07.12.2017 ob 23:03
Folk, ne ga drajsat na zvezdo preveč. Premagati Köln, ki je letos zabetoniran na zadnjem mestu Bundeslige ni ne vem kaj. Plus Kölnu dol visi za Ligo Evropa, njemu je primarni cilj obdržati se v 1. ligi. Ste pozabili, Domžale so v kvalifikacijah za LE izločile Freiburg, ki je pred Kölnom. Potem so po vaše Domžale prvi klub Balkana. :D Aja ne, to je Rijeka, ki je danes premagala Milan. Aja ne, Milan je igral z B ekipo... :D

Arsenal pa tudi igra večinsko z B ekipo tele evropske tekme.
clutch00
# 07.12.2017 ob 22:56
zgleda je nemcija res sam bayern
božo1
# 08.12.2017 ob 07:41
Sem bil, bolj zaradi Keka, malo zaskrbljen kaj se dogaja z Rijeko. In sedaj polna Rijevica, zveneči nasprotnik, dobro vzdušje in dobra tekma z prepotrebno zmago "bolnika". Zadevo sem dal malo v analizo in na koncu ugotovil, da lahko velik evropski klub prijateljsko pomaga iz krize, še pred meseci superiornem manjšem klubu. Milano ni rabil, Rijeka pa je in zadeva se tako pokrije. Verjamem, da iskreno prijateljsko.
A.C. Milan je Milan, pa če je tudi nastopil z rezervno ekipo v kateri sta igrala le dva iz prve postave.
nightwing
# 07.12.2017 ob 22:51
V podajah, obrambi in skok igri je po moje Crvena Zvezda boljša kot Maribor in Olimpija.
EMC
# 07.12.2017 ob 22:45
Mene pri celi stvari moti samo to, da pisejo igralce ekip CZ in Rijeke , kot da je to zelo pomembno, ne napisejo pa nic o kosarki (danes je evroliga in tudi Krka je igrala ABA 2 ligo, prav tako ni pisalo nicesar vceraj), seveda pa ne pozabijo napiast kadar igrajo nekateri slovenski igralci (dobro ali slabo)....obiskovalci tega portala si zelimo, da so prispevki kakovostni in tudi raznovrstni(mene osebno ne zanima samo kako je igral Dragic ali Doncic, ali kako je igrala Rijeka, zakaj ne kako je igrala ATALANTA je bolj slovenska kot Rijeka)...in se bi lahko nasteval....
anze82
# 07.12.2017 ob 22:24
zmaga reke ni presenečenje.tako slabega trenerja milan še ni imel.
Acinho
# 08.12.2017 ob 08:54
Kar se pa mojega Milana tiče, pa žalostno da bolj žalostno biti ne more. OK, včerajšnja tekma ni odločala o ničemer, a po zadnjem vikendu, ko je bil klub predmet posmeha po celi Evropi (dovolili točko klubu, ki je podrl vse negativne rekorde) si Gattuso enostavno ni mogel dovoliti poraza pa tudi če bi prišel s C ekipo. Slabo zelo slabo in iskreno povedano se bojim tekem v prvenstvu, ki sledijo.
Hik
# 08.12.2017 ob 08:20
johnsmith
EL je drugorazredno tekmovanje, če komu ni jasno. To je evropska druga liga.

Medtem ko je pušnit 7:0 privilegij prvokategornikov, ali ne?
Enostavno
# 07.12.2017 ob 23:19
Partizan gre naprej.Čestitke.Vendar se bo pa moral čez zimo okrepiti...obramba je slaba.
slamič
# 08.12.2017 ob 14:49
Če bi Maribor in Olimpija igrala danes proti CZ in Partizanu se bojim da bi doživeli boleče spoznanje o kvalitetni razliki med obema našima in srbskima kluboma, vsaj sodeč po igri ki so prikazali vsi navedeni klubi v evropskih tekmah in igri ki jo kažeta Olimpija in Nkbm v domačem prvenstvu.
Acinho
# 08.12.2017 ob 08:49
Zvezda letos igra odlično in preseneča čisto vse okrog sebe. Predvsem tujci, ki so zadnjih deset let kot po pravilu bili zgrešena investicija, ki je napolnila žepe ozkemu krogu ljudi, so tokrat tisti pravi, ki delajo razliko.

Le Talec skupaj z Savićem tvori dober štoperski tandem, Donald ki je tudi kapetan na pomembni poziciji zadnjega veznega odlično prenaša žogo v napad in se tudi izjemno organizirano brani (fant je dal skozi Ajaxovo šolo, nekaj se je moral naučiti), Kanga je z vidika kreiranja igre in pošiljanja uporabnih žog res izjemen (verjetno eden najboljših na območju bivše Juge če ne najboljši), le njegove muhe pa mu preprečujejo da bi igral na veliko višjem nivoju. Potem pa v napadu še Boakye, ki je prinesel tri točke proti Kolnu, sicer pa je skorajda večji dolžnik glede na malo morje zapravljenih priložnosti.

Zvezda je prva ekipa, ki je začela svojo evropsko pot v prvem krogu kvalifikacij (kot v Srbiji popularno radi rečejo "u sezoni kupanja"), torej že junija. Mnogi so konec napovedovali že v tretjem krogu proti praški Sparti, ki je skupinski del igrala zadnje tri sezone, vsakič napredovala iz skupine in enkrat v teh treh sezonah prišla celo do četrtfinala EL. Zvezda je presenetila tako sebe kot ostale in obakrat premagala Čehe, da bi v žrebu sledili Rusi. Znova podobna zgodba. Izjemno stabilen klub, štirikratna vrednost ekipe glede na moštvo Zvezde, v zadnjih treh sezonah skupinski del EL, dvakrat tudi prišli do knock-out faze in po prvi tekmi v Rusiji je sledilo, da bo to konec Zvezdine zgodbe in da bo igranje v skupini še deseto leto zapored samo neizpolnjena želja. Zvezda je imela kar nekaj sreče v Rusiji, Krasnodarju ni priznan čisti gol in glede na potek tekme je bil poraz z 3:2 v resnici izjemno dober. Sledila je tesna zmaga na Marakani in končno je uspelo. Po dolgih desetih sezonah je Zvezda končno prišla do skupinskega dela LE. Po žrebu so mnogi dejali, da je skupina izjemno težka in da naj Zvezda uživa v teh šestih tekmah, češ da je cilj izpolnjen. Član angleške lige, član nemške lige in BATE, tudi stabilni evropski klub. Na koncu tudi tu nekaj sreče. Koln je v katastrofalnem stanju, Arsenal je igral skorajda z mladinci in ponudila se je priložnost, ki se je morala izkoristiti. In fantje so jo izkoristili.

Po dolgih 25ih letih bo Zvezda znova igrala v spomladanskem delu sezone (čeprav se tekme igrajo že februarja a nič ne de). Zadnjič se je to zgodilo daljnega 1992, ko je kot aktualni evropski in svetovni prvak branila evropsko krono in bila prekleto blizu tega, da jo ubrani. Takrat se polfinale sicer ni igralo, a bi se lahko reklo kot da je igrala polfinalno tekmo. Sistem je bil tak, da je po seriji knock-out faz prišlo do skupinskega dela. Dve skupini po 4 in zmagovalca skupin gresta v finale LP (takrat se sicer še ni imenovalo tako a gre za isto tekmovanje). Zvezda je zaradi sankcij domače tekme igrala na Madžarskem in v Bolgariji in kljub temu imela veliko priložnost, da se drugo leto zapored uvrsti v finale. V petem krogu skupinskega dela so proti Sampdoriji igrali odločilno tekmo. Na "domačem" igrišču v Bolgariji so celo povedli a so Italijani obrnili rezultat na 1:3 in v tej tekmi praktično zagotovili sebi igranje v finalu proti Barceloni.

Turobnih 25 let je minilo od tedaj. Verjetnost, da bi Zvezda spet kdaj igrala tako pomembno vlogo je verjetno manjša verjetnosti, da jaz enega dne zadanem na Lotu, a vendarle je zgodovina takšnega kluba prevelika, da bi slednji moral čakati četrt stoletja, da preživi zimo v Evropi, ali pa 10 let da sploh pride do skupinskega dela. Zato upam, da letošnji uspeh ni le svetla izjema, ampak da to izkoristijo in postavijo klub na zdrave temelje, tako da bi letošnji uspeh postal neke vrste stalnica. Konkurenca je resda vsako leto večja, a Zvezda je enostavno prevelik klub, da bi svojo evropsko sezono zaključevala v "sezoni kupanja".
0001
# 07.12.2017 ob 22:52
Zakaj imata samo tekmi Rijeka - Milan in Crvena zvezda - Köln napisani postavi? Kaj pa tekma Dinamo Kijev - Partizan? :D
crtomirjansa
# 07.12.2017 ob 22:35
Ne vem cemu toliko kritike na komentar #slobloodpatriot-a, sicr zna dostikrat kej mim pihnt, ampak tole z Zvezdo je pa cisto namestu. Premagati Koln 2krat, remizirat z Arsenalom v gosteh in enkrat bit obcutno bolsi, ampak dobit gol v 94 minuti, se meni zdi zelo zelo spodoben uspeh.
CaEdMoN
# 07.12.2017 ob 21:26
Crvena zvezda lahko napreduje s samo dvema danima goloma?? :)
HŽV
# 08.12.2017 ob 10:33
Maribor je letos (v Evropi) zmagal Hafnarfjordur in BeerShevo komaj.
pinkfranc
# 08.12.2017 ob 09:04

kopibrejk

Od časa Pereza RM najpogosteje oz. že kr redno igra proti klubom iz ... nemci igrajo odprt fusbal, kar je pisano na kožo klubu, kot je RM in so lepe šanse, da si CR nabija statistiko ... čeprav čist po nadejanem planu jim pa tudi ni šlo, tu pa tam jih je BVB tudi namtral, Šalke nabil sredi Madrida ...

Tudi Messi je 5 golov na eni tekmi zabil klubu iz ...
oslič
# 08.12.2017 ob 08:56
CTM- kaj pa je milanu pomenila tekma z beneventom? najbrž isto nič, kot z rijeko?
oslič
gattuso že žanje sadove svoojega dela.....
slovannn
# 08.12.2017 ob 08:11
Ja komšije včasih zmagajo v drugi ligi, ja tudi tam se igra nogomet. Danes vsi igrajo nogomet. Prva liga je pa za nekatere zgolj nočna mora. Kaj čmo, ni vsem dano........

.
0001
Novica, ki naj bi poročala o vseh tekmah Lige Evropa, cel članek pa samo o Rijeki.
SKing
# 08.12.2017 ob 09:28
Hik - da je Liverpool zmagal 7:0 proti Mariboru, je bilo več dejavnikov - predvsem to, da je Maribor zelo hitro dobil dva gola in jim je sistem razpadel.

Že v novi dobi je takšnih primerov veliko, najbližji je poraz Brazilcev 1:7 proti Nemčiji v polfinalu SP 2014. Primerjati Brazilijo z Mariborom? Ne gre.

Pa poraz Barcelone 0:4 in 0:3 proti Bayernu v sezoni 2012/2013. Itd. itd.

Tega je dosti pri veliko močnejših klubih in državah. In to ni nič pretirano posebnega. Ko ti razpade sistem, potem se to zgodi.
Acinho
# 08.12.2017 ob 09:20
EnGlažek@ o tem bi se dalo debatirati. Koln v kakršnemkoli razpadu je, je vseeno boljši od enega Skenderbeua (z vsem spoštovanjem do njih). Zvezdi je glede na prikazano skozi celotno skupino, samo malce več izkušenj v tovrstnih situacijah manjkalo, da vse skupaj rešijo že kakšen krog prej. A kakorkoli že, meni osebno res ni važno kdo je imel lažjo skupino, kar se pa tiče najboljše ekipe na področju bivše SFRJ pa se mi te debate zdijo brezpredmetne in niti nisem napisal, da je Zvezda najboljša trenutno. Je pa res da Partizan in Zvezdo precej lažje primerjaš. Igrata namreč v isti ligi in tam ima Zvezda trenutno 6 točk prednosti.

Se je pa na žalost zgodil en tragičen dogodek včeraj. 60 letnik je imel takšno željo, da v živo vidi tekmo, da ni poslušal nasvetov zdravnikov, ki so mu ogled tekme odsvetovali (slabo mu je bilo namreč že pred samo tekmo). Tako močno si je želel videti, če bo Zvezda doživela "evropsko proleče" in ta želja je pripeljala do tragedije, saj je gospod umrl nekaj čez 10, dobre pol ure pred koncem tekme.
EnGlažek
# 08.12.2017 ob 09:00
Acinho dobro napisano.Ne smemo pa pozabiti da se je Partizan uvrstil naprej že pred zadnjim krogom. In po mojem v težji (ne po imenih) skupini kjer so vsi izenačeni in so grizli do konca, medtem ko je Zvezda res imela po imenih strašne nasprotnike ampak te ekipe so pač igrale ker so morale-nujno opravilo.Tako da o najboljši ekipi na Balkanu-seveda če je to mišljeno bivšo Jugo se da razpravljat. Vsekakor pa Partizan, Zvezda in Maribor so tu tu.
CTM
# 07.12.2017 ob 22:17
pa spet senzacionalen mmc naslov članka...v resnici pa AC Milan brez polovice svojih prvokategornikov, tekma, ki za Milan ni pomenila nič...
...podobnih "poznavalcev (somooklicanih športnih novinarjev)" pa vsak dan več... to pa ja!
Bokisan
# 08.12.2017 ob 12:08
Pa kdo lahko navija za te prepotentne Srbe in Hrvate?
CTM
# 07.12.2017 ob 22:29
SLOBloodPatriot ...predlagam ti, da ne komentiraš fuzbala...izgleda, da imaš dobrih 25let luknje, kar se nogometa na Balkanu tiče ...ti kar pri skokih in smučanju ostani ...
johnsmith
# 08.12.2017 ob 07:50
Ne primerjat Zvezde in Rijeke z Mariborom, ker Maribor je za njih čisto drug svet. EL je drugorazredno tekmovanje, če komu ni jasno. To je evropska druga liga.