Veselin Vujović je bil lahko zlasti zadovoljen z začetkom drugega polčasa, ne pa tudi z njegovim koncem. Foto: BoBo

Koprčani bodo preboj v skupinski del drugega najmočnejšega klubskega evropskega tekmovanja lovili prihodnjo soboto v koprski Bonifiki. Vodilna ekipa slovenske lige je tekmo solidno odprla, nato pa ves čas zaostajala za gostitelji. V 21. minuti je bil zaostanek tako že 12:7, tudi ob polčasu je bilo podobno (17:12).

Očitno je v garderobi zaropotal tudi koprski trener in slovenski selektor Veselin Vujović, saj so Koprčani v nadaljevanju močno dvignili raven svoje igre in prevzeli nadzor na igrišču. V 36. minuti so znižali na 16:18, štiri minute pozneje pa še na 18:19. A gostje so v končnici precej popustili in znova zaostali za pet zadetkov.

V koprski ekipi je bil strelsko najučinkovitejši Adam Bratkovič, ki je dosegel sedem golov, Aleks Vlah in Grega Krečič sta prispevala po štiri zadetke.