Nogometaši San Lorenza se veselijo preboja v finale po 120 minutah. Foto: EPA
Mauro Matos
Rezervist Mauro Matos je bil junak v podaljšku. Foto: EPA
Matos San Lorenzo popeljal v finale

Madridčani so si boj za prvo mesto zagotovili že v torek po zmagi nad mehiško ekipo Cruz Azul s 4:0.
Na drugem polfinalu je bil boj bolj izenačen. Za San Lorenzo je prvi gol dosegel Pablo Barrientos v sodnikovem dodatku prvega polčasa, izenačil pa je Angel Berlanga v 67. minuti. V podaljšku je v 95. minuti zadel Mauro Matos, ki je vstopil v 77. minuti. Sijajno ga je zaposlil Leandro Romagnoli.

Danes je bila v Marakešu tudi tekma za peto mesto, osvojili pa so ga nogometaši Setifa. Po izvajanju enajstmetrovk so premagali West Sydney Wanderers s 5:4. Po rednem delu se je tekma končala z 2:2.

Finale tekmovanja v Marakešu bo v soboto ob 20.30, poraženca polfinalnih tekem se bosta pomerila za tretje mesto tri ure pred tem.