DeMarco Murray je na prvih šestih tekmah po tleh zbral kar 785 jardov. Foto: Reuters

Gostitelji so sicer začeli udarno z 10:0, a napad Dallasa se je hitro prebudil. Spet je imel odlično tekmo tekač DeMarco Murray (115 jardov), ki je odločilni zadetek dosegel dobre tri minute pred koncem tekme (27:23). Na drugi strani je podajalec Russell Wilson hitro vrgel prestreženo podajo.

Philadelphia prvič po 18 letih ni prejela točke
Kavboji so prvič po letu 2007 sezono začeli z razmerjem zmag 5-1. Enako uspešno je v isti diviziji začela tudi Philadelphia, ki je tokrat pometla z NY Giantsi s 27:0. Eaglesi prvič po 18 letih nasprotni ekipi niso dovolili niti točke.

Flacco vrgel 5 podaj za zadetek
Baltimore je v gosteh pometel s Tampo Bayjem z 48:17. Joe Flacco je že v prvih 16 minutah tekme vrgel kar pet podaj za zadetek! Green Bay je v gosteh premagal Miami s 27:24. Zadnje točke je vsega tri sekunde pred koncem dosegel Andrew Quarless, ki je ujel podajo Aarona Rodgersa.