Earl Bennett je povedel Chicago v vodstvo s 27:24. Foto: Reuters
Jay Cutler
Chicago je zmagal po prostem tednu. Po slabem začetku sezone 2-3 je zmagal zdaj tretjič zapored. Foto: Reuters

Eaglesi so po štirih zaporednih porazih dobili naslednji dve tekmi in vsaj delno upravičili visokoleteča pričakovanja pred začetkom sezone, a zdaj imajo razmerje zmag 3-5, še pomembneje pa je, da za prvim mestom v diviziji zaostajajo že za tri zmage.

Vabljeni k branju:
- Preostale tekme 9. tedna

Gould potrdil zmago
Gostitelji so se prebudili v tretji četrtini, ko so s tekom dosegli dva zadetka (Ronnie Brown - 4 jarde in LeSean McCoy - 33 jardov). Pred zadnjo četrtino so tako vodili s 24:20. A prišlo je zadnjih 15 minut, v katerih so Eaglesi še četrtič v sezoni zapravili vodstvo. Na začetku zadnje četrtine je Earl Bennett ujel podajo Jaya Cutlerja za vodstvo 27:24, nato je slabe štiri minute pred koncem Robbie Gould zadel prosti strel, dolg 22 jardov.

Maclin padel jard pred novim poskusom
Philadelphia je imela dovolj časa, da pripravi napad za zmago, a vsega je bilo konec dve minuti pred koncem, ko je morala na 35 jardov pred končno cono v četrtem poskusu pridobiti 10 jardov. Michael Vick je lepo našel Jeremyja Maclina, ta je žogo ujel, a izgubil ravnotežje in padel vsega jard pred novim poskusom.