Že v prvem polčasu je bil dvoboj zelo izenačen. Gostje so sicer prišli do manjšega naskoka (6:4, 8:6), a so se domači vrnili in prišli le na gol zaostanka, takšna pa je bila tudi razlika ob polčasu.

Tudi v nadaljevanju se slika na igrišču sprva ni bistveno spremenila. Trebanjci so ušli na tri gole (19:16), toda tudi te prednosti niso znali ohraniti in v 49. minuti je bilo spet le -1 (23:24).

Ko so gostje spet vodili za dva pri 26:24 in 27:25, se je zdelo, da imajo stvari pod nadzorom. A se Ormožani niso predali, najprej so znižali, nato je najboljši domači strelec Martin Hebar v 59. minuti zadel za 27:27. Trebanjci so zadnji napad zapravili, vratar Filip Ranfl je ubranil strel Staša Slatineka Jovičića in ekipi sta si točki razdelili.

Pri domačih je z devetimi goli blestel Martin Hebar, pri gostih jih je šest dosegel Jan Jurečič.

Naslednjo tekmo bodo Ormožani v domačem prvenstvu igrali 13. aprila, ko bodo gostovali v Ivančni Gorici, Trebanjci bodo isti dan igrali na Škofljici.