Najtesnejšo tekmo v tej sezoni v Ligi prvakov so odigrali prav proti današnjemu tekmecu. V dvorani Zlatorog so septembra po prednosti devetih zadetkov izgubili z 29:30.

Tudi tokrat je bila tekma izenačena in napeta, Celjani pa so imeli vse do konca možnosti za vsaj točko. V drugi polovici drugega polčasa so namreč nadoknadili pet zadetkov zaostanka (20:15) in po delnem izidu 1:6 povedli s 23:24.

V zadnjih desetih minutah so bili gostitelji, ki z zmago ostajajo v igri za napredovanje v končnico, natančnejši in zbrani ter z zadetkom 13 sekund pred koncem četrtič zmagali.

Najboljša strelca Celja sta bila Uroš Milićević z desetimi zadetki in Mitja Janc, ki jih je dosegel pet.

Trener Alem Toskić je priložnost ponudil večini igralcev, saj je prioriteta kluba zdaj Liga NLB, v kateri bije boj za državni naslov s Trimom Trebnje in Gorenjem Velenjem.

Celjani bodo evropsko tekmovanje končali prihodnji četrtek doma proti danskemu Gudmeju, proti kateremu so na gostovanju doživeli drugi najnižji poraz v tej sezoni. Izgubili so s 36:38.