Jan Muršak v drugi in tretji tretjini ni več stopil na ledeno ploskev. Foto: MMC RTV SLO

Sodniki Belova niso kaznovali. Muršak je zatem še poskušal igrati, a po prvi tretjini ga ni bilo več na led. Z 19 točkami je drugi najboljši slovenski hokejist sicer tretji strelec CSKA-ja, ki ima najboljšo obrambo lige. CSKA je na polovici tekme vodil že s 3:1, nato pa je Ilja Kovaljčuk z dvema goloma poskrbel za izenačenje, v 53. minuti pa je tekmo v korist SKA-ja odločil Artemij Panarin.

SKA ima zdaj na prvem mestu lige tri točke več in samo en poraz v vsej sezoni, CSKA pa je izgubil drugič letos, in to po 13 zaporednih zmagah.

Dan po grdem naletu se je izkazalo, da ni tako hudo kot je izigledalo. Jan Muršak je po naletu povedal: "Počutim se dobro. Malce me boli glava, mislim pa, da bom v nekaj dneh popolnoma vredu''