Jure Pavlič je zbral 31 obramb. Foto: HDD Jesenice

Edini gol na tekmi je v 42. minuti dosegel izkušeni napadalec Christian Ban, ki ima precej izkušenj tudi iz Lige Ebel. Slovenski prvaki s 24 streli proti nasprotnikovim vratom niso premagali domačega vratarja Viktorja Scherriebleja.
Zaradi poškodb in bolezni so železarji nastopili le s 15 igralci v polju in z dvema vratarjema. Na četrti medsebojni tekmi sezone je bila to prva zmaga za Bregenzerwald.
Veliko dela za Feldkirch v Celju
Hokejisti moštva ECE Celje so se dobro upirali vodilnemu Feldkirchu (1:2). Gostje so povedli v 10. minuti, ko je bil natančen Dennis Sticha. Na začetku druge tretjine je na 0:2 povišal Smail Samardžić. Celjani so strnili vrste in na polovici tekme prek Žana Jezovška tudi znižali. To pa je bil tudi zadnji gol na tekmi, tako da je Feldkirch iz Celja odnesel tesno zmago in vse tri točke.
Grošelj in Sodržnik zrežirala visoko zmago Slavije
Založani so nazadnje dvakrat visoko izgubili v gosteh, a so igrali celo z manj kot desetimi igralci. Tokrat so bili doma v nekoliko polnejši zasedbi, pa tudi tekmec je bil po meri, ekipa Kapfenberga je imela namreč na predzadnjem mestu samo pet točk prednosti. Po tekmi se je prednost stopila le na dve, saj so domači gladko zmagali (8:2), temelje pa postavili v drugem delu, ko so zadeli petkrat. Po tri gole sta tekmecem nasula Sebastjan Grošelj in Klemen Sodržnik, po enega pa Luka Kalan in Luka Ščap.