Francosko nogometno prvenstvo
slice
Tuchel ima v Parizu jasno nalogo - odmeven izid v Ligi prvakov
Emery se ni izkazal na evropskem prizorišču, 14. maj 2018 ob 18:44 Thomas Tuchel je novi trener Paris St. Germaina, podpisal je pogodbo do junija 2020.
26
Emery se poslavlja od klopi PSG-ja
15
27. april 2018 ob 20:23 Španski trener Unai Emery se po dveh sezonah poslavlja z mesta trenerja francoskega velikana Paris Saint-Germaina.
Bo Neymar vendarle nared za svetovno prvenstvo?
17
23. april 2018 ob 13:57 Brazilski nogometni superzvezdnik Neymar, član PSG-ja, ki trenutno okreva po poškodbi zlomljenega in operiranega stopala, naj bi se v francosko prestolnico vrnil najpozneje sredi maja.
V St. Etiennu nazdravljajo Beriću v čast
4
22. april 2018 ob 19:20 Slovenski napadalec Robert Berić se je izkazal na tekmi 34. kroga Ligue 1. Dosegel je dva zadetka in svoj St. Etienne iz brezna poraza popeljal do zmage nad Troyesom (2:1). St.
PSG dal sedem golov Monacu za sedmi naslov
21
16. april 2018 ob 09:17 Po Nemčiji in Angliji smo dobili tretjega prvaka petih najmočnejših nogometnih lig v Evropi. V Franciji se je na prestol vrnil Paris SG, ki je kar s 7:1 odpravil branilca naslova Monaco.
Berić dvakrat med strelci, zapravil je tudi 11-m Nogometaši St. Etienna so v 28. krogu francoskega prvenstva Ligue 1 doma remizirali z 2:2. Oba zadetka za gostitelje je dosegel slovenski napadalec Robert Berić.
22
Neymar končal sezono, a upanje za nastop na SP-ju ostaja Brazilski nogometni zvezdnik Neymar je dopotoval v domovino, kjer mu bodo operirali zlomljeno stopalo. Upanje, da bo zaigral na svetovnem prvenstvu, še ni umrlo.
25
Neymar ta konec tedna pod nož, nastop na SP-ju pod vprašajem Čeprav so pri PSG-ju pred kratkim zanikali , da njihov superzvezdnik Neymar po poškodbi potrebuje operacijo, bo 26-letnik vendarle šel pod nož.
32
Emery: Informacija, da bo Neymar operiran, je napačna Trener PSG-ja Unai Emery je zanikal navedbe medijev, da brazilski nogometni zvezdnik Neymar po nedeljski poškodbi gležnja in stopala odhaja na operacijo.
54
Zmago Parižanov zasenčila poškodba Neymarja Zmago nogometašev PSG-ja v derbiju 27. kroga francoskega prvenstva nad Marseillem je zasenčila poškodba prvega zvezdnika moštva Neymarja.
28
Spretni Berić odločil v Angersu Robert Berić je dosegel že tretji zadetek v francoskem prvenstvu po januarski vrnitvi iz Anderlechta. Odločil je tekmo 26. kroga v Angersu (0:1).
8
Berić zabil štiri minute po vstopu v igro Z golom v 75. minuti je slovenski reprezentant Robert Berić odločilno pripomogel St.
2
Prvi gol Krhina v francoskem prvenstvu dovolj za točko Nantesa Rene Krhin je dosegel prvi zadetek v francoskem prvenstvu, a to ni bilo dovolj za zmago Nantesa v Toulousu (1:1). Gostitelji so izenačili z bele točke v 95. minuti.
8
Berić v odlični formi po vrnitvi v Saint Etienne St. Etienne je v 20. krogu francoskega prvenstva premagal Toulouse z 2:0. Prvi zadetek je v zadnji minuti prvega polčasa z bele točke dosegel Robert Berić.
5
Bielsa v Lillu zdržal le pol leta - začasno ga bo zamenjal Campos Vodstvo Lilla se je odločilo za zamenjavo na trenerski klopi. Argentinski strateg Marcelo Bielsa je bil odpuščen, na njegovo mesto pa bo sedel Luis Campos.