Senijad Ibričić
Mojstrsko preigravanje Ibričića za točko Kopra

Kidričani so z osmo zmago v sezoni za točko prehiteli Krško na osmem mestu. Ekipi se bosta v petek pomerili med sabo na stadionu Matije Gubca.
Aluminij je vse tri zadetke proti Radomljam dosegel že v prvem polčasu. V 12. minuti je s strelom iz kazenskega prostora mrežo načel Blaž Kramer po podaji Žige Škofleka. V 26. minuti je Kramer podal z leve strani, Škoflek pa z glavo povišal na 2:0. V 35. minuti je prosti strel z več kot 30 metrov izvedel Milan Kocić, znova povsem osamljeni Kramer pa je z glavo še enkrat premagal Aljaža Ivačiča. Častni gol za goste je dal Luka Cerar v 50. minuti z lepim strelom s približno 20 metrov, ko je zadel desni zgornji kot vrat vratarja Luke Janžekovića.
Volaš v polno in v vratnico
Celje je spomladi še naprej neporaženo, a se ni uspelo približati četrtouvrščeni Gorici le na dve točki. Gostitelji so povedli v 34. minuti, ko je Tomislav Barišić z desne strani podal v kazenski prostor, žoga je zletela mimo Gorana Cvijanovića do Janeza Piška, ta pa jo je potisnil v prazno mrežo in poskrbel za svoj prvenec v sezoni. Toda še pred koncem prvega polčasa, v 42. minuti, so gostje izenačili. Po dolgi podaji sta zamudila branilca Elvedin Džinić in Barišić, tako da je Sandi Križman prišel do žoge približno deset metrov od vrat in neubranljivo izenačil.

Celjani so znova povedli v 56. minuti. Po Cvijanovićevi podaji iz kota na drugo vratnico je z glavo Džinić žogo vrnil pred vrata, kjer je bil najspretnejši Dalibor Volaš in dosegel 12. zadetek v sezoni. V 60. minuti je Senijad Ibričić mojstrsko preigraval ob prodoru v kazenski prostor, nato pa malce z leve strani matiral še Matjaža Rozmana in postavil končni izid. V 77. minuti je Volaš iz bližine zadel vratnico, tako da je ostalo pri 2:2.