Šport

Poudarki

  • Mariborčani niti blizu presenečenja
  • Slovo Zenita in Aston Ville
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 4,2 od 38 glasov Ocenite to novico!
Marcos Tavares, Zoran Pavlovič
Marcos Tavares, Zoran Pavlovič bosta v tej sezoni izzive iskala le še na slovenskih zelenicah. Foto: EPA
Darko Milanič
Darko Milanič ima izjemen nabor napadalcev, ki pa v Spartino mrežo niso pospravili niti ene žoge. Foto: Marko Madžarac
VIDEO
Po slovesu Maribora od ev...
VIDEO
Slovo Maribora od Evrope

Sorodne novice

Dodaj v

Rabelj, ki ga bodo vijolice še dolgo pomnile

Štajerski upi izpuhteli po vsega treh minutah
27. avgust 2009 ob 20:00,
zadnji poseg: 27. avgust 2009 ob 23:06
Praga - MMC RTV SLO

Še tistega nekaj upanja, ki so ga imeli nogometaši Maribora za preboj prek Sparte v Evropsko ligo, je v Pragi izpuhtelo po vsega treh minutah. Krvnik kdo drug kot Bony Wilfried.

19-letni izjemni napadalec iz Slonokoščene obale je na povratni tekmi 4. predkroga (1:0) sijajno izkoristil visoko podajo Igorja Žofčaka, preskočil Mirala Samardžiča in z glavo premagal Marka Raniloviča - in to že tretjič v dveh obračunih. Rabelj, ki ga bodo vijolice še dolgo pomnile.

Slovenski prvaki so sicer prišli do svojih priložnosti, a bili v zaključkih vse preveč nenatančni. Marcos Tavares v 8., 17. in 22. minuti. Na drugi strani vrata Raniloviča v prvem polčasu niso bila več močno ogrožena.

Tudi v nadaljevanju so gostitelji držali vse niti v svojih rokah, enega redkih gostujočih strelov v drugem delu je sprožil Marko Popović.

Za svojevrstno senzacijo je v tem krogu poskrbel portugalski Nacional, ki je izločil zmagovalca Pokala Uefa leta 2008 Zenit iz St. Peterburga.

EVROPSKA LIGA, 4. predkrog, povratna tekma:
SPARTA PRAGA - Maribor 1:0 (1:0) 2:0
12.710; Wilfried 3.

Sparta: Blažek, Kušnir, Repka, Hubnik, Pamić, Žofčak, Kovba, Zeman (81./Streštik), Vacek, Kadlec (63./Prudnikov), Wilfried (74./Jirouš)

Maribor: Ranilovič, Popović, Lunder, Samardžić, Aljančič, Mertelj (46./Črnic), Mihelič, Školnik, Pavlovič, Tavares, Jelić (64./Bunderla)

Sodnik: Kulbakov (Belorusija)

Preostali zanimivejši pari:
CLUJ
- Sarajevo 2:1 (1:0) 1:1
Kone 40., Muresan 69.; Škoro 81.

Žilina - PARTIZAN 0:2 (0:0) 1:1
Diarra 59., Ilić 65.

Hearts - DINAMO ZAGREB 2:0 (1:0) 0:4
Stewart 18., Zaliukas 55.

C. Zvezda - SLAVIJA PRAGA 2:1 (2:0) 0:3
Bogdanović 23./11-m, Perović 45.; Vlcek 63.

AUSTRIA DUNAJ - Metalurg Doneck 3:2 (1:1) 2:2 - po podaljšku
Okotie 36., Ačimovič 70./11-m, Sulimani 115.; Tanase 20., Mihitarjan 70.

Aston Villa - RAPID DUNAJ 2:1 (1:0) 0:1
Milner 38./11-m, Carew 52.; Jelavic 76.
A. Young (A. Villa) je zgrešil 11-m (32.)

Aktobe - WERDER 0:2 (0:2) 3:6
Pizarro 10., 45.

Zenit - NACIONAL 1:1 (1:0) 3:4
Tekke 34.; Michael 89.
Nejc Pečnik je odigral celotno tekmo (prvič odkar igra za Nacional).

ROMA - Košice 7:1 (5:1) 3:3
Totti 1., 6., 86., Guberti 8., Cerci 17., Menez 18., Riise 70.; Novak 70.

Olomouc - EVERTON 1:1 (0:1) 0:4

Tromsö - ATHLETIC BILBAO 1:1 (0:0) 2:3

Elfsborg - LAZIO 1:0 (0:0) 0:3

HERTHA BERLIN - Bröndby 3:1 (0:0) 1:2

Slovan Bratislava - AJAX 1:2 (1:1) 0:5

ŠAHTAR - Sivasspor 2:0 (1:0) 3:0

LILLE - Genk 4:2 (1:1) 2:1

Odense - GENOA 1:1 (1:0) 1:3

HAMBURGER SV - Guingamp 3:1 (1:0) 5:1

VALENCIA - Stabaek 4:1 (2:1) 3:0

V odebeljenem tisku so izidi prvih tekem.

R. K.
Prijavi napako
Komentarji
carcibi2
# 28.08.2009 ob 18:01
maribor!!!!!
viola maribor89
# 28.08.2009 ob 15:16
bravo maribor v evropi ste nardili kolk ste lahko zaj pa gremo v ligi uredit zadeve in jih postavit v realnost
carcibi2
# 28.08.2009 ob 13:31
ta tekma maribora in tiste prej s zurichom so bile višek klubskega nogometnega dogajanja letos pri nas!
zato ne razumem MMC, da je to novico dan po tekmi uvrstil pri športnih novicah na 7 mesto, pri nogometnih novicah pa na 4 mesto!

pa kaj vam dela!
res je da je maribor izpadel, samo je dokazal da se lahko kosa z klubi v evropi z razliko ostalih slovenskih klubov!

in gledamo kako gledamo če bi bil MMC objektiven bi danes celi dan pripravljal članke o mariboru in odzivih po tekmi ne pa da je glavna nogometna novica ta igrata koper in olimpija na bonifiki!

mislim koper in olimpija pa to ti je pol udarna novica?nič nimam proti tema dvema kluboma samo evropa je še vedno evropa!

MMC kaj vam dela, kaj ne znate ločit seme od plevela!

sram naj vas bo!!!!!!
carcibi2
# 28.08.2009 ob 13:20
prvo da razčistimo nekaj stvari!

maribor si je na začetku leta zadal dva cilja:
zmagati super pokal
premagai wit in si zagotoviti 6 evropskih tekem!

vse to mu je uspelo, zmaga v zurichu je bila samo še ena češnja na vrhu smetanove torte!

prav je da pri mariboru delajo načrtno in dolgoročno, ekipa je v osnovi zelo mlada in rabi še kako leto ali dve da bo konkurenčna v evropi!
maribor mora sedaj ohranit mirne živce, obdržat to ekipo in jo spomladi okrepit z enim ali dvema igralcema! pol pa lahko drugo leto resno računa na evropsko ligo!

za vse nevošljivce onkraj trojan pa samo to da mi je žal da ne znajo ločit tekem v evropi in tekem za domače naslove!
favšija je grda stvar, verjamem pa da jih pri interblocku boli, da je imel maribor na 3 domačih evropskih tekmah, toliko obiska kot ga ima njihov klub v vsej sezoni, pa še tisti pridejo samo za to, ker jim joc plača sendvič pa malo pivo! sram jih naj bo!

se pa morajo sedaj klubi slovenske lige kar zamislit kako in kaj naprej, ker sedaj ko bo maribor s vsemi mislimi v domačem prvenstvu kim bo zelo težko kakšno piko kje dobit!

dajmo maribor, pokažimo sedaj doma da smo najboljši, drugo leto pa naskok na evropsko ligo!!!!!!!!
orxa
# 28.08.2009 ob 12:57
sao da je maribor zgubo v skupnem številu 7:0 in haha al kak ste napovedovali razni interjoc feni...da vas ni sram favšija je lepa stvar ne ;)
NuuX
# 28.08.2009 ob 11:15
@ vanbasten: samo neuki so primerjal avstrijsko ligo s slovensko. Sturm je že 10 let nazaj redno igral v ligi prvakov.
šurda
# 28.08.2009 ob 10:59
Ja tudi sam sem debelo pogledal ko sem videl,da so 4klubi iz
Avstrije !!! uvrstili v novo nastalo ligo,to je zame oseblno zelo
velik presnečenje ! Mariboru in vsem ostalim Slovenski klubom
pa več sreče in znanja drugo leto !!
smoky76
# 28.08.2009 ob 09:45
mah, dejstvo je da bi z malo sreče lahk igrali v tej drugorazredni ligi, sam če ne daš gola 3 tekma zapored, je to malo težko...

pa drugo leto mal več sreče, aja, najprej se bo treba v domači ligi potrudit ;)
stevieg8
# 28.08.2009 ob 09:19
Z Ranilovićem na golu bo MB še v Slo ligi švoh.
Če si sam da 1 gol na tekmo je ta malo huda.
marko_kp
# 28.08.2009 ob 08:40
ma tudi če bi se maribor uvrstil u lp .. bi u 6ih kolih dobil .. hm .. od cluja 20 golov, proti maccabiju pa 30 ... in juventusu 45
vanbasten
# 28.08.2009 ob 08:37
evo vam moč angleške lige...rapid dunaj je izločil aston villo, halo? samo pa so teli avstrijci...4 klube bodo imeli v evropski ligi...še nedolgo nazaj pa se je moč njihove lige nekako primerjala z našo...bo treba tud pri nas naredit korak naprej
Mishko
# 28.08.2009 ob 08:31
še mb pade v celju, bo postalo v klubu zelo vroče :D
korotan
# 28.08.2009 ob 08:24
12k gledalcev ni kr tko, zgleda da le mal cenjo MB

ni fora v nasprotniku, temveč v domači ekipi, vsaj za prave navijače
js sm tud šou Trinidad in Tobago gledat... Pa San Marino....
n1fuzbaler
# 28.08.2009 ob 08:13
a zdej vidte kolk je vredna ta čefurska liga...
sramota za maribor in slovenijo, da takih papkov, kot so sparta ne nabijejo vsaj doma z 2 goloma prednosti...

pol pa poslušaš izjave, da bodo doma pustil belo zastavo... na bruhanje mi gre... sej so ga itak fasal tut gor že zlo kmal...

Vi fantje ste samo za v to čefursko ligo... pa še tam, vas bo kdo nasul, da bo glava pekla... Kakšna evropaneki!
r.e. king
# 28.08.2009 ob 07:53
12k gledalcev ni kr tko, zgleda da le mal cenjo MB
zekinho
# 28.08.2009 ob 07:43
Dve zmagi, en remi in trije porazi, razlika v golih 6:9. To je izkupiček Maribora. Z boljšo (manj naivno) obrambo bi bera bila gotovo večja, no, zdaj je, kar je. Če igralska zasedba ostane ista, lahko drugo leto pokažejo več, sem pa še vedno mnenja, da bo treba v obrambne vrste privabit koga bolj izkušenega, morda kakšnega našega reprezentanta ali podobno. Ostali naši klubi razen Gorice proti nasprotnikom niso imeli nobenih šans, ker je prav tako vsem manjkala rutina (in kvaliteta) za boljše nastope v evropskih tekmovanjih.
robinho2
# 28.08.2009 ob 07:05
ni sam penal kriv da se niso kam uvrstil, problem je kvaliteta!ne govort da sam sreče ni blo tko k zaho govori!
113113
# 28.08.2009 ob 06:30
vsi vemo,kje se je letos izgubila Evropa: 11-m v švici!!!!! zurich bo igral pa v skupini z REALOM,MARSEILLOM,MILANOM-hvala ti Zoran za tole
tine71
# 28.08.2009 ob 04:09
Marxxx, komplekse imaš ti.
Ko zmerjaš vse Slovence ki ne navijajo za tvoj klub, jim delaš krivico.
Marxxx
# 28.08.2009 ob 03:28
Ne rabite navijat za Maribor, ampak blatitega pa tudi ne! Če mate komplekse, jih zadržite za sebe!
tine71
# 28.08.2009 ob 02:03
Batista, tudi ti "pokaj" na Zahovičev račun na forumu NK Maribor.
Pričakovati, da vsi Slovenci navijajo za tvoj klub je utopija.
piskotka
# 28.08.2009 ob 02:00
Po logiki nekaterih na tem forumu, tudi navijači Barcelone navijajo, ko igrajo Real, Valencia, Atletico..
Pa ne, kvečjemu se privoščljivo režijo, če izgubijo.

Se podpišem... k je tekma smo si sovražniki in se bomo vedno grdo gledal. Po logiki nekaterih bi bilo bolje da bi se usaka tekma končala1:1 pa se nebi nuben grdo gledu...sam se vm ne zdi da bi blo dougcajt???
Batista
# 28.08.2009 ob 00:31
enim zgleda ni več pomoči tu gor... se mi pa zdi da v ekipi nekaj ne špila najbolše... se mi zdi da zahovičev prevelik ego ima veliko vlogo pri tem...

ps. tisti ko pišete da vam je vseeno itd... te pa vsaj tu gor ne serjite pa pokajte na forume svojih klubov....
fazioli
# 28.08.2009 ob 00:17
pa sej ni važno kdo je šel naprej.. važno je, da se mamo mi bedasti slovenci kaj za kregat!!!
Če pa bi slučajno zmagal maribor (to je tistih 10% možnosti), bi se pa itq spet kregali.. še ne vem zakaj, sam ziher bi se spet nekdo oglaso z nekimi bedastimi..

Kakor koli obrnemo, Maribor se je izkazal. Lahko bi blo bolje - vedno je lahko.. ampak, če ne drugega je v svoj album dodal 2 nova evropska kluba ki ju je premagal. Sej zbirka niti ni tako mala. Je pa definitivno letos prišel najdlje in tega noben ne more zanikat. Kako pa bo v slo. ligi pa bomo še vidli.
P.S: mariboru se bo še kolcalo za pušnikom. Ste vidli kaj je naredo iz kluba v 2h letih?
LP
DavidVilla
# 28.08.2009 ob 00:13
Valencia
tine71
# 27.08.2009 ob 23:52
Po logiki nekaterih na tem forumu, tudi navijači Barcelone navijajo, ko igrajo Real, Valencia, Atletico..
Pa ne, kvečjemu se privoščljivo režijo, če izgubijo.
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:48
TINE71 čist prav maš.
tine71
# 27.08.2009 ob 23:46
Slovenci navijamo za reprezentanco.
To je klubsko tekmovanje, zato mi za Maribor gladko dol visi.
Tudi če bi prišli v ligo prvakov, bi mi bilo vseeno.
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:46
pa nehite s tem en klub ena čast že enkrat k bom še js za Jocov klub tk napisal mam isto pravico k vi za Mb.
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:41
Pojdi ti če ti paše pa dejstvo je da se Mb zanaša pa hvali samo z preteklimi uspehi kuk so jih pač meli negledajo pa na prihodnost...
Marxxx
# 27.08.2009 ob 23:39
SRAM ME JE KO GLEDAM KAKI KRETENI SO ENI MOJI ROJAKI... Pa folk zberite se malo no. Ne morem verjet kak lahko ena oseba obstaja, ki Mariboru kot državnemu prvaku in predstavniku želi slabo. Mislim da je letos zelo dostojno zastopal Slovenijo. Z drugačnim razpletom proti Zurichu bi bli v Evropski ligi, zdaj pa pač nismo, glavo gor, premagal nas je boljši tekmec, čeprav sem sam malo bolj kompleksnega mnenja, definitivno pa mora Maribor popraviti učinkovitost in napake v obrambi. Tisti ki pljuvate čez naše državne prvake, vas je lahko samo SRAM! In žalostno je da smo kot narod takšni. Pa saj roko na srce nismo nek narod v pravem pomenu besede. Žal... Če pa je kdo proti pa si naj malo komentarje zgoraj prebere...

En klub, ena čast! Vedno Maribor <3
luigi111
# 27.08.2009 ob 23:37
Pametnjaković, žabarski,...pjdi spat vtrok!
EI)o
# 27.08.2009 ob 23:34
dober dan za avstrijce, vsi so se prebili v skupinski del, predvsem rapid presenetil
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:28
navijal bom še naprej za Interblock govoro pa nebom šampion ker ni šampion isto vela za MARIBOR in ostale slovenske klube...
ronzi
# 27.08.2009 ob 23:22
jani še dobro da si v *ukojebini doma,ker drugač bi ti že marsikdo kakega stisno

z čem boš ti financiral joca,joc lahko tebe financira,daj ne glumi nekih neboloz
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:20
Sam ne zdej pisat Maribor šampion ker noben slovenski klub NI šampion .
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 23:13
dada Valenciaaa
Branko57
# 27.08.2009 ob 23:13
pa tud rapid gre naprej in ne Villa
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 23:12
Valencia 4:1 Miku 3*
MESOJEDEC
# 27.08.2009 ob 23:11
ELFSBORG - Lazio 1:0 (0:0) 0:3
tole bo vrjetno napaka kajti naprej gre LAZIO
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:10
sam če bomo navijači financirali Joca bo se Mb lahka poklekno pred nami.
jani5486
# 27.08.2009 ob 23:06
Hrvati zmagali skupno 4:2! Maribor pa seveda izpado he he
sejnik
# 27.08.2009 ob 22:53
Tromsø se napiše po Norveško.
luckylee.is.back
# 27.08.2009 ob 22:37
edini nesmisel na tem forumu si ti jani.....ki se vedno oglasas kontra mbu. lahko si samo tiho in nastavis ritko jocu.
trexy**
# 27.08.2009 ob 22:37
jani5486 ti še gat nimaš svojih ne pa da boš financiral joca..
pejt v mišjo luknjo spat pa razmišljaj o svojih bedastih izrekih :D:P
papek1986
# 27.08.2009 ob 22:35
pa sej ne more en školnik igrat,...pa nek tretje razredn aljančič,..junior ,...
jani5486
# 27.08.2009 ob 22:33
zdej pa računite ja matematično vi kirih primerih bi šel Maribor naprej to je nesmiselno in nepomembno...
shadyman
# 27.08.2009 ob 22:30
provokator..z 0:2 bi bili podaljški in bi lahko npr po enajstmetrovkah napredovali..tako da niso bili nujno potrebni trije goli
jani5486
# 27.08.2009 ob 22:29
šurda prav maš.
šurda
# 27.08.2009 ob 22:28
Maribor več sreče prihodnjič.
provokatorr
# 27.08.2009 ob 22:27
Če bi kdo vedel računati, bi vedel, da je MB za napredovanje moral doseči 3 gole.
Če bi bilo 0:3 ali 1:3, je vseeno.Tako, da tudi ni pomembno, da je MB fasal gol v tretji minuti.

Res pa je, da ni nihče realno pričakoval, da bo MB resno ogrozil napredovanje Sparte.
jani5486
# 27.08.2009 ob 22:26
Katja prav maš. čeprav se bojo zgovarjali daje Mb dle pršo če bom js Joca financiral bojo pa oni dle pršl pa nam Mb niti do kolen nebo.
katja77
# 27.08.2009 ob 22:23
pol ste se pa norce delali ko je Rudar 4-0 zgubu..
tuki mate zdej prvake..
drago
# 27.08.2009 ob 22:20
Mogoče ma pa Bony Wilfried kakšne brate, ki brcajo ? Če bi jih jaz imel in zraven še 9 mladincev sem takoj slovenski prvak.
nogax
# 27.08.2009 ob 22:20
HEH ce bi bla to skupina bi maribor mev 7 točk 2zmagi 1 remi 3 porazi
gol razliko pa 6:9:)
SuperHero
# 27.08.2009 ob 22:19
Partizan je zmagu zanseljivo v gosteh 0:2 medtem, ko je doma po slabi igri remiziru 1:1
SuperHero
# 27.08.2009 ob 22:18
MA BI BIU MARIBOR JA..MARIBOR DEJ DEJ. MAJO TAZGA ŠPORTNEGA DIREKTORJA, DA SE VČASIH OB NJEGOVIH IZJAVAH SPRAŠUJEM A JE PIJAN AL KAJ MU JE? KAJ BI ON NAREDU S PRORAČUNOM 10 MIL €..KUPU BI KŠNGA RANILOVIĆA 2 ZA 3 MILJONE. SPLOH PA MARIBOR BI RES NUJNO!! RABU NEKOGA KI LAHKO DA GOL (NE TISTO SRANJE IZ ŠVICE) IZVEN SLOVENSKE LIGE, KI POKA OD KAKOVOSTI.
shadyman
# 27.08.2009 ob 22:17
pulja..nosilec 4. predkola je bil..če bi pa maribor zmagal pa maribor ne bi bil nosilec v 4. predkolu
nogax
# 27.08.2009 ob 22:17
Partizan se je uvrstu , pa majo tut oni predstavnika:)
mi pa ne:(
ghostrecon
# 27.08.2009 ob 22:13
šolska logika.......vse je v financah, če bi maribor imel 10 milijon proračuna bi bil točno tam kjer je zurich, pa bi gledali realovce v mb, s takim stanjem pa je na točno predpisanem mestu, položaju( dobrem seveda, kot celotna ekipa)
pulja
# 27.08.2009 ob 22:13
shadyman sam nekaj mi ni jasno kako je lahko zurich nosilec skupine polek reala in intera
ovplain
# 27.08.2009 ob 22:08
Bravo Maribor!
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 22:03
Valencia 2:0 goooooooooooool Miku 2*
mprivse
# 27.08.2009 ob 22:02
samo si predstavljate real v mariboru kako bi to blo ronaldo bi bežal za živlenjem
marjan_1
# 27.08.2009 ob 22:02
6 tekem, od tega 1 remi, 3 porazi in 2 zmagi. Recimo, da zmaga šteje 1 točko in remi 0,5 točke. Skupaj to znese 2,5 točke.
olimpija05
# 27.08.2009 ob 22:00
mislm da to sam platini ve ;)
mprivse
# 27.08.2009 ob 21:58
kdo ve kako se računa koeficient in koliko točk je maribor nabral v teh 6 tekmah?
shadyman
# 27.08.2009 ob 21:58
pulja, če bi mb premagal zurich verjetno ne bi bil v tej skupini, ker v 4. predkolu ne bi bil nosilec, zurich pa je bil..no sej nima veze..bi bla katastrofa verjetno ne glede na to v kateri skupini bi bli:)
olimpija05
# 27.08.2009 ob 21:54
kakšn ačimovič vi govorite. ačimoviča ni blu ni zravn. sulimani je udaru direkt po sredini gola golman se je prmaknu v desno in se vrgu v levo sam biu prekratek. napak golmana pri 3 : 2!
pulja
# 27.08.2009 ob 21:54
zamislite si da bi mb premagal zurich in bi sedaj igral v skupini z realom in interjem,to bi šele ble veselice.osramotili bi ves slo. nogomet,gol razlika pa bi bla 29-0
LFC
# 27.08.2009 ob 21:54
Ok, v bistvu vseeno... Je treba pa priznat da je še vedno dober..
D e s S
# 27.08.2009 ob 21:53
martin_7....Maribor je vsaj zraven, ampak jim pač še manjka nekaj tisto več, kar je potrebno in verjamem da bo to še že prišlo....pa če MB blati naš fuzbal...ah daj no...bolj kot je že v k****....mamo vsaj predstavnika ki je igral celo poletje v Evropi in vseprej kot pa da blatijo...
marjan_1
# 27.08.2009 ob 21:51
Srca vodija z 2:0 proti Dinamu iz Zagreba.
pulja
# 27.08.2009 ob 21:49
slaviša stojanović je pomojem najbolši slovenski trener in on bi pomojem lahko malo več izvlekel iz teh nogometašev.roko na srce razn pavlovića in tavareša nimamo nogometašev ki bi sami prevesli jeziček na tehnici.
marjan_1
# 27.08.2009 ob 21:49
Ačimovič je sprožil prosti strel, ki ga je Sulimani pospravil v mrežo.
malijezek
# 27.08.2009 ob 21:46
gol je dal sulimani, ne pa acimovic
je pa zadeu iz penala za 2-2
marjan_1
# 27.08.2009 ob 21:46
Zakaj ne smem tule napisati, da naj se Mile Ačimovič vrne v reprezentanco?
polutnik
# 27.08.2009 ob 21:45
dej jani piš mal bol odrasle odgovore, kot se za 19 letnika spodob!!!!! tvoj kupljeni interblock se lahko skrije pred mariborom!!!!
Vinni
# 27.08.2009 ob 21:45
Čehi se igrajo s štöjerčki....
LFC
# 27.08.2009 ob 21:42
Ačimovič je s5 zadel proti Metalurgu... podalški in 3:2 za Austrijo...
ikacbe
# 27.08.2009 ob 21:41
Zadnjič sem nekaj pisal... pa ste me pohodili.... uničili.... ubili..... pa nisem bil ne vem kako grob. Samo napisal sem, da se morajo naučiti štopati, pa da Zaho ne sme sedeti na klopi, pa da bi lahko imeli boljšega trenerja, pa...pa...pa... pa ste me uničili. In kaj sedaj? In kako naprej ? Dejstvo je, da je treba v klubu nekaj spremeniti. Klub, ki ima za sabo tisoče naviječev, si ne more in ne sme privoščiti takih neumosti, kot jih počne v zadanjih tednih. NE SME !!! In naprej? Ja kaj gledate mene. Saj so plačani strokovnjaki, da razmišljajo o prihodnosti.....
pulja
# 27.08.2009 ob 21:39
lenipes daj ne bluzi,brez teh tretjerazrednih nogometašev bi slovenska liga bla na ravni malteške,ciperske.maribor nikol nebi videl LP, če nebi takrat igrali amir karić,kliton bozgo,fileković,stipe balajić,muamer vugdalić.sloveniji pač primanjkuje mladih talentov,da bi barem vsako leto odkril enga,ampak jih nažalost na vsake tri leta,pa še to je daleč od vrhunske kakovosti.
marjan_1
# 27.08.2009 ob 21:36
Bergant ve, da bodo Pražani dosegli še en zadetek.
DamonDash
# 27.08.2009 ob 21:31
jao on je pa tudi

matematika matematika
ReDBik
# 27.08.2009 ob 21:31
Pa kaj res ne more noben javit Bergantu, da rabijo 3 ne 4 gole... (kolko je pač to pomembno danes....) :)))
DamonDash
# 27.08.2009 ob 21:31
dajte mi povedati
zakaj mora MB doseči 4 gole za napredovanje?
to je Bergant že dvakrat rekel..
če so prvo izgubili z 0:2..
pa sedaj zaostajajo 1:0

dovolj so trije goli
fabled
# 27.08.2009 ob 21:28
Kolk je partizan igral prvo tekmo proti žilini?
nogax
# 27.08.2009 ob 21:25
gledite raj zvezda-slavia 2:0 v skupnm 2:3
jani5486
# 27.08.2009 ob 21:21
Počakajte še leto ali več bo Joc kupu igralce bojo dl pršl k pa ta Mb
martin_7
# 27.08.2009 ob 21:17
BUNDERLA!

Hahahaha, še en biser!!
Le čakam, kdaj ga bodo vrgli v 3. SNL, ker je to nula od nule od igralca.
jani5486
# 27.08.2009 ob 21:17
Dinamo zgubla 1 0 toda kaj ko je doma dal 4 gole Maribor pa Sparti nobenga doma.
Ojsty
# 27.08.2009 ob 21:17
Reši jih lahko le še potres, poplava ali pa naravna katastrofa! :)
malijezek
# 27.08.2009 ob 21:16
s 17 letniki so nas, dejte no...ponosni??
ovplain
# 27.08.2009 ob 21:13
LOL @ Maribor.
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 21:07
ajmo Villarreal in Valencia
zidane-rok
# 27.08.2009 ob 21:07
D e s S

Mislim. Prav sram vas je lahko ene ko privoščite petardo Mariboru. Lahko bi bli ponosni, da je vsaj en klub, ki se še bori v Evropi ne pa neki Interblocki pa Rudarji, ko izpadejo takoj po prvem krogu.
Sam navijam za Maribor, vendar mi je vseeno kateri klub igra v Evropskih pokalih. Pa če bi bila to Olimpija, ki bi prišla tako daleč bi navijal za njo s to razliko, da sem pač bol s srcem zraven če igra MB, privoščim pa vsem našim klubom uspeh v Evropi pa naj bo to Maribor, Olimpija al pa celo Beltinci...whatever...

podpišem
piton01
# 27.08.2009 ob 21:01
Partizan bo maščeval Hajduk:)))
Vodi proti Žilini 2:0
mitjek
# 27.08.2009 ob 21:00
nima veze s fuzbalom, ampak kaj to je bila zabavna glasba med polčasom? pa dajte se zresnit no...
UnionBeer
# 27.08.2009 ob 20:59
prav je tako!
šurda
# 27.08.2009 ob 20:58
41. DesS (27.avgust ob 20:53)
Zelo lepo povedano !!
SuperHero
# 27.08.2009 ob 20:58
Kje je zdej tista Viola do groba, ki je učer trdiu da bo Maribor dans napredovau hahahahhaha
jani5486
# 27.08.2009 ob 20:56
Zagotovljen izpad iz evrope.
jani5486
# 27.08.2009 ob 20:56
Ja me je sram da obstoja Mb Dinamo bo pa dle pršo ha ha.
šurda
# 27.08.2009 ob 20:55
Bergant je ZAKON !!!
D e s S
# 27.08.2009 ob 20:54
luckylee.is.back....BRAVO!!!
D e s S
# 27.08.2009 ob 20:53
Mislim. Prav sram vas je lahko ene ko privoščite petardo Mariboru. Lahko bi bli ponosni, da je vsaj en klub, ki se še bori v Evropi ne pa neki Interblocki pa Rudarji, ko izpadejo takoj po prvem krogu.
Sam navijam za Maribor, vendar mi je vseeno kateri klub igra v Evropskih pokalih. Pa če bi bila to Olimpija, ki bi prišla tako daleč bi navijal za njo s to razliko, da sem pač bol s srcem zraven če igra MB, privoščim pa vsem našim klubom uspeh v Evropi pa naj bo to Maribor, Olimpija al pa celo Beltinci...whatever...
lenipes
# 27.08.2009 ob 20:52
Kaj pa naj naredi klub z drugorazrednimi(ali celo tretjerazrednimi) igralci iz področja bivše juge, ki jim je že podaja v radius soigralca cca. 10 m problem, da o odkrivanju, prehajanju iz obrambe v napad in obratno niti ne govorimo?!? Raje bi igrali z mladinci, izgubili 10-0 odslovili predrage tujce in denar namenili mlajšim pogonom ter infrastrukturi in mogoče čez 10 let bodo mogoče lahko parirali tudi kakšni ekipi v evropi.
luckylee.is.back
# 27.08.2009 ob 20:51
drekeci tiho ... kje so vasi klubi...ni jih .... maribor vedno v evropi vsaj zmaga kaksno tekmo in lahko sanja o kaksnem vidnejsem napredovanju ...tak da tiho amateri.....skrijte se v svoje luknje .... se vem da vam gre na k..... da gledate ze sesto evropsko tekmo mba na tvu. MBFC!!!!!
K.
# 27.08.2009 ob 20:50
pejte dam...ker dodatne sramote kot ste jo že navlekli Slovenija res ne rabi
šurda
# 27.08.2009 ob 20:49
Še 2 polčas imate časa !
šurda
# 27.08.2009 ob 20:47
Še 2 polčas imate čas !
bozz
# 27.08.2009 ob 20:45
zeeh ...

:-|
Arsenal_fan1
# 27.08.2009 ob 20:43
Lol,a sem prav zastopo,da je Bergant reko,da je lep soncen dan v Pragi ?
mušica
# 27.08.2009 ob 20:41
Za mene pa je Bergant eden najbolj slabih komentatorjev.S svojimi duhovičenji in raznoraznimi brezveznim nakladanjem gledalec izgubi nit s še kako zanimive tekme.Če je pa tako nezanimiva kot danes pa tekma izpade kar nekaj.Sploh njegovo nespontano dretje ob doseženem golu ko hoče biti izviren kot južnoameriški kolegi izpade glubo in plehko.
nikita1970
# 27.08.2009 ob 20:34
anro-olimpija (27. avgust 2009 ob 20:29)

kva ste tok neumni bergant je pa res eden najboljših komentatorjev v sloveniji seveda poleg najboljšega dr.Andreja Stareta

pač se je enkrat zmotu vsak se ekrat ane!

Vsaj 4krat je ponovil da NKMB rabi 4 zadetke...
anro-olimpija
# 27.08.2009 ob 20:29
kva ste tok neumni bergant je pa res eden najboljših komentatorjev v sloveniji seveda poleg najboljšega dr.Andreja Stareta

pač se je enkrat zmotu vsak se ekrat ane!
ReDBik
# 27.08.2009 ob 20:29
28. mat3y_10 (27. avgust 2009 ob 20:27)
Pavloviču pa bi lahk en povedu da se mu ne more skos srat z goli s kota. Od tistega gola proti Zurichu ne more več normalno podat s kota.


Problem je v tem da mu normalne podaje redko dobro uspejo iz kota, žal pa ima ekskluzivno pravico za izvajanje kotov iz obeh strani... doživljensko....
Rexy
# 27.08.2009 ob 20:27
Berganta je itak cas je ujel, pocas bi lah spoku v pokoj. Drugac pa 3. razredni komentatorji za 3. razredno tekmo...
mat3y_10
# 27.08.2009 ob 20:27
Pavloviču pa bi lahk en povedu da se mu ne more skos srat z goli s kota. Od tistega gola proti Zurichu ne more več normalno podat s kota.
ReDBik
# 27.08.2009 ob 20:22
Bergant pa ne pozna ravno pravil napredovanja v nogometu ne ? Po tolko letih športnega novinarstva.... žalostno.....res žalostno...
bozz
# 27.08.2009 ob 20:21
Naj nekdo Berganta pouči, kako se seštevajo goli doma in v gosteh, ker vedno znova napačno ponavlja, da Maribor rabi 4 gole.

Saj ne, da bi verjel, da jih lahko da 3, ampak vseeno ...
:-)
nikita1970
# 27.08.2009 ob 20:20
Zakaj komentator govori da zdaj NKMB mora zadeti 4 krat za skupno zmago? Kaj mogoče ni prenos v živo pa Sparta že vodi 2:0 ?
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 20:20
dajmo Valencia
DavidVilla
# 27.08.2009 ob 20:20
C.F Valenciaaa
anro-olimpija
# 27.08.2009 ob 20:18
dans more nujno sparta zmagat k sm na njih dons stavu
martin_7
# 27.08.2009 ob 20:16
ŠAMPINJON... To je namenoma napisano.. če pa ne vešk, kaj šampinjon sploh pomeni.. pač
Bolfi
# 27.08.2009 ob 20:14
18. martin_7 (27. avgust 2009 ob 20:12)
Prijavi neprimerno vsebino
ja ja.. MARIBOR - ŠAMPINJON

nauči se prav pisat in se ne smeši.
nogax
# 27.08.2009 ob 20:14
lpo vm povem nemors primerjat nasih klubov pa ceskih
oni imajo v pleyoffu 4 prestavnike mi pa 1
tko da oni ze v svoji ligi tezke tekme podobne tem
kaj pa mi?hm ,,,,,
drgac pa kakovost v npadu oni 3 priloznosti 3 goli mi 5+ golov 0
pa tut ta tujc daje sam gole, mogoce ce pa njega nep mel bi blo pa drgac:)
martin_7
# 27.08.2009 ob 20:12
ja ja.. MARIBOR - ŠAMPINJON
Bolfi
# 27.08.2009 ob 20:12
zrel že ni bil zurih pa je v lp zdaj z realom in milanom :SS
LFC
# 27.08.2009 ob 20:10
Žalostno je, ker Sparta ni tako dobra kokr kaže rezultat, kaka bolj zrela ekipa bi jih nagonla kot zajce...
Bolfi
# 27.08.2009 ob 20:10
slabši kot interjoc ne morejo bit
Vinni
# 27.08.2009 ob 20:10
hihihihihihihi
Rexy
# 27.08.2009 ob 20:08
Se je moznost za cudez, mogoce spusijo sam 4:0.
LFC
# 27.08.2009 ob 20:08
js sm šou na www.myp2p.eu... pol pa klikneš live sport pa football pa izbereš drugi link... In lahko poslušaš Čehe v barvah ;)
mandingo
# 27.08.2009 ob 20:08
Ranilovič golmanska karikatura!
mike81
# 27.08.2009 ob 20:08
Sparta dajte jim PETARDO!!!!!!!
šurda
# 27.08.2009 ob 20:07
Maribor,Maribor obeta se vam katastrofa !!!!!!
pegi
# 27.08.2009 ob 20:06
Kak štiri gole Bergant? Saj te če bo 1:3, bo Sparta dala 2 gola v gosteh, Maribor pa 3??
LFC
# 27.08.2009 ob 20:06
Tavares s5 mimo...
fajfy
# 27.08.2009 ob 20:05
a je kje prenos da ni kodiran
LFC
# 27.08.2009 ob 20:05
Glede prihodnosti bi se strinjal, samo je škoda letošnje priložnosti...
LFC
# 27.08.2009 ob 20:04
Bedniki! Obramba in Ranilovič = zanič. Neodločni in preveč strahopetni.

Sedaj lahko Maribor reši le še čudež.
alsas
# 27.08.2009 ob 20:04
ma kje bo maribor,
pa zaho bi se mogu mal kontrolirat, tam ga igralci vidjo kako je zivcen valda da so se oni zmedeni k so tok mladi,

zna pa bit lepa prihodnost te ekipe, v kolikor se bo zaho tud kontroliru
vse naj naj za njih in vs slo fuzbal tam dol
113113
# 27.08.2009 ob 20:03
po tekmi s zurichom sem na forum napisal,da bo Sparta nabila štajerčke v skupnem seštevku 7:1,pa ste se mi vsi smejali,ja prav ste imeli 10:0 bo
luckylee.is.back
# 27.08.2009 ob 20:02
my friend
Kazalo