OI 2008 - Arhiv

Foto/video: Tudi Debevec že doma

OI 2012 Foto/video: Tudi Debevec že doma

7.8.2012

V domovino je prispela še tretja kolajna slovenskih športnikov iz Londona. V Slovenijo se je po Urški Žolnir ter Iztoku Čopu in Luki Špiku vrnil tudi Rajmond Debevec.

Črnogorci in Srbi brez zmagovalca

OI 2012 Črnogorci in Srbi brez zmagovalca

2.8.2012

V derbiju tretjega kroga vaterpolskega turnirja sta se udarili "sosedi" Črna gora in Srbija. Obračun se je končal z remijem (11:11).

Ryan Lochte: Novi ameriški zlati deček plavanja

Znani Ryan Lochte: Novi ameriški zlati deček plavanja

29.7.2012

Pred vsakimi olimpijskimi igrami ameriški mediji in tamkajšnja mašinerija delanja junakov izpostavijo posameznika, ki ga nato skomercializirajo, kot je le mogoče. Letos je ta heroj Ryan Lochte.

Pistorius na novo piše olimpijsko zgodovino

OI 2012 Pistorius na novo piše olimpijsko zgodovino

4.7.2012

Južnoafriški tekač Oscar Pistorius bo, čeprav mu ni uspelo izpolniti olimpijske norme, nastopil na igrah v Londonu.

Zec Peškiričeva čez prvo oviro v Palermu

Tenis Zec Peškiričeva čez prvo oviro v Palermu

13.7.2010

Maša Zec Peškirič je v 1. krogu teniškega turnirja v Palermu s 7:5 in 6:3 premagala sedmo nosilko, Španko Arantxo Parra Santonjo. Zec Peškiričeva, ki na lestvici W ...

Italijanke ubranile naslov

Ne spreglejte Italijanke ubranile naslov

4.10.2009

Odbojkarice Italije so v Lodžu postale evropske prvakinje, potem ko so v finalu prvenstva stare celine premagale Nizozemke s 3:0 (16, 19, 20).