Brandon Weeden je začel medlo, nato pa se je prebudil in popeljal Cleveland do nove zmage. Foto: Reuters

Cleveland je na začetku sezone dvakrat izgubil (skupaj je dosegel en sam zadetek), poškodoval se je prvi podajalec Brandon Weeden, prvi tekač Trent Richardson pa je bil poslan v Indianapolis). Mesto podajalca je prevzel Brian Hoyer, ki je Brownse popeljal do presenetljiv zmag nad Minnesoto in Cincinnatijem, Cleveland pa je v prvi tekmi 5. tedna premagal še Buffalo s 37:24.

Hoyer se je poškodoval že na začetku tekme, tako je priložnost za centrom spet dobil Weeden. Buffalo je začel bolje, saj je povedel z 10:0, v drugi četrtini pa je 17 točk zapored dosegel Cleveland, izkazal se je Travis Benjamin, ki je punt pretvoril v zadetek (79 jardov).

Na začetku drugega polčasa je Buffalo z dvema zadetkoma po tleh spet povedel s 24:17. C. J. Spiller je pri zadetku tekel kar 54 jardov, nato pa je še drugič v večeru s tekom za en jard v končno cono prišel Fred Jackson. A zadnjih 20 točk je dosegel Cleveland. Weeden je s 37 jardov dolgo podajo zaposlil Josha Gordona, Billy Cundiff je zadel dva prosta strela, dobro minuto pred koncem pa je žogo prestregel T. J. Ward in z njo stekel v končno cono.

Kaj še prinaša 5. teden?
Nekaj res izjemnih dvobojev. Šov Peytona Manninga se bo tokrat ustavil v Dallasu, čakajo nas zanimivi divizijski obračuni (Green Bay - Detroit, NY Giants - Philadelphia, Oakland - San Diego), Chicago bo gostil še neporaženi New Orlenas, Cincinnati pa New England. V dvoboju lanskih izvenserijskih novincev (Andrew Luck in Russell Wilson) se bosta pomerila Indianapolis in Seattle.