MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Doha 2019

Več novic

Colin Jackson: Ne razumem, zakaj je ljudem atletika nezanimiva

Eden glavnih favoritov za zmago v teku na 110 m z ovirami, Jamajčan Omar McLoud, je na predzadnji oviri padel, naslov svetovnega prvaka pa je osvojil Američan Grant Holloway. V tej disciplini je pred dvema desetletjema blestel Valižan Colin Jackson.

23

Naserjeva na 400 metrov presenetila z najboljšim tekom po letu 1985

Salwa Eid Naser je presenetljiva svetovna prvakinja v teku na 400 metrov. Atletinja iz Bahrajna je s tretjim izidom vseh časov (48,14) prehitela veliko favoritinjo Shaunae Miller Uibo. To je bil najhitrejši tek na stadionski krog v zadnjih 34 letih!

8

Mišmaševa s 33. mestom končala slovenske nastope v Dohi

Maruša Mišmaš se na svetovnem prvenstvu v Dohi ni uvrstila v polfinale teka na 1.500 m, potem ko je v drugi kvalifikacijski skupini s časom 4:14,94 osvojila enajsto mesto, skupno je bila 33. S tem je tudi konec slovenskih nastopov v Dohi.

15

Prvenstvo v Dohi PR-ovska katastrofa

Do nedelje bo Doha središče svetovne atletike. 17. svetovno prvenstvo pa je, v nasprotju z mnogimi prej, za zdaj zanimivejše z vidika spremljanja slovenskih nastopov kot samega dogodka.