Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

EP v košarki 2023 (Ž)

Po EP-ju v košarki Slovenskega uspeha ni bilo, a pohvale o organizaciji dežujejo

Mednarodna košarkarska zveza Fiba je bila izjemno zadovoljna z evropskim prvenstvom v Ljubljani in Tel Avivu. "Rekli so, da je bilo to najboljše organizirano evropsko prvenstvo do zdaj," je povedal direktor organizacijskega odbora Emir Haskić.

39

EP v košarki 2023 (Ž) "Belgijske mačke" prvič stopile na evropski vrh

V finalu evropskega prvenstva v Stožicah sokošarkarice Belgije po preobratu v zadnji četrtini premagale Španijo (58:64) in prvič postale prvakinje.

30

EP v košarki 2023 (Ž) Domače prvenstvo je bil strel v prazno

V Stožicah se bo s finalom Španija – Belgija danes končalo žensko evropsko košarkarsko prvenstvo. Slovenija je svoje tekmovalne sanje izsanjala že po zgolj dveh tekmah.

79

EP v košarki Belgija prekinila francoski niz in se prvič uvrstila v finale

V finalu evropskega prvenstva v Stožicah se bodo pomerile košarkarice Španije, ki so bile z 69:60 boljše od Madžark, in Belgije, ki so s 67:63 ugnale Francozinje.

8

Četrtfinale EP-ja Belgijke z zgodovinskim dosežkom Emme Meeseman nadigrale Srbkinje

Belgijske košarkarice so se v četrtfinalu evropskega prvenstva poigrale z aktualnimi prvakinjami Srbkinjami. V Stožicah so slavile s 93:53, blestela pa je Ema Meeseman.

39

EuroBasket Osmerico četrtfinala dopolnili Nemčija in Srbija

Na evropskem prvenstvu so se v Ljubljani med najboljših osem uvrstile še nemške košarkarice, ki so z 79:69 ugnale Slovakinje, in Srbkinje, ki so bile s 66:60 boljše od Britank.

1

Kvalifikacije za četrtfinale Holesinska v zadnjih sekundah zbrana pri prostih metih

Košarkarice Češke so v kvalifikacijah za četrtfinale v Tel Avivu v napeti tekmi premagale Grčijo z 79:76, njihove naslednje tekmice v četrtek bodo Madžarke. Črna gora je brez težav ugnala Italijo.