1972 Planica (več TUKAJ)

ZlatoWalter Steiner (Švi)
SrebroHeinz Wossipiwo (VNem)
BronJirži Raška (Češ)
10. mestoPeter Štefančič (Jug)

1973 Oberstdorf

ZlatoHans-Georg Aschenbach (VNem)
SrebroWalter Steiner (Švi)
BronKarel Kodejška (Češ)

1975 Kulm

ZlatoKarel Kodejška (Češ)
SrebroRainer Schmidt (VNem)
BronKarl Schnabl (Avt)

1977 Vikersund

ZlatoWalter Steiner (Švi)
SrebroAnton Innauer (Avt)
BronHenry Glass (VNem)

1979 Planica (več TUKAJ)

ZlatoArmin Kogler (Avt)
SrebroAxel Zitzmann (VNem)
BronPjotr Fijas (Pol)
26. mestoPrimož Ulaga (Jug)

1981 Oberstdorf

ZlatoJari Puikkonen (Fin)
SrebroArmin Kogler (Avt)
BronTom Levorstad (Nor)

1983 Harrachov

ZlatoKlaus Ostwald (VNem)
SrebroPavel Ploc (Češ)
BronMatti Nykänen (Fin)

1985 Planica

ZlatoMatti Nykänen (Fin)
SrebroJens Weissflog (VNem)
BronPavel Ploc (Češ)
6. mestoMiran Tepeš (Jug)

1986 Kulm

ZlatoAndreas Felder (Avt)
SrebroFranz Neuländtner (Avt)
BronMatti Nykänen (Fin)

1988 Oberstdorf

ZlatoOle Gunnar Fidjestøl (Nor)
SrebroPrimož Ulaga (Jug)
BronMatti Nykänen (Fin)

1990 Vikersund

ZlatoDieter Thoma (ZNem)
SrebroMatti Nykänen (Fin)
BronJens Weissflog (VNem)
15. mestoMiran Tepeš (Jug)

1992 Harrachov

ZlatoNoriaki Kasai (Jap)
SrebroAndreas Goldberger (Avt)
BronRoberto Cecon (Ita)
6. mestoSamo Gostiša (Slo)

1994 Planica

ZlatoJaroslav Sakala (Češ)
SrebroEspen Bredesen (Nor)
BronRoberto Cecon (Ita)
27. mestoMatjaž Zupan (Slo)

1996 Kulm

ZlatoAndreas Goldberger (Avt)
SrebroJanne Ahonen (Fin)
BronUrban Franc (Slo)

1998 Oberstdorf

Zlato Kazujoši Funaki (Jap)
SrebroSven Hannawald (Nem)
BronDieter Thoma (Nem)
6. mestoPrimož Peterka (Slo)

2000 Vikersund

ZlatoSven Hannawald (Nem)
SrebroAndreas Widhölzl (Avt)
BronJanne Ahonen (Fin)
38. mestoBlaž Vrhovnik (Slo)

2002 Harrachov

ZlatoSven Hannawald (Nem)
SrebroMartin Schmitt (Nem)
BronMatti Hautamäki (Fin)
11. mestoRobert Kranjec (Slo)

2004 Planica

Zlato Roar Ljøkelsøy (Nor)
SrebroJanne Ahonen (Fin)
BronTami Kiuru (Fin)
12. mestoRobert Kranjec (Slo)
ZlatoNorveška
SrebroFinska
BronAvstrija

2006 Kulm

ZlatoRoar Ljøkelsøy (Nor)
SrebroAndreas Widhölzl (Avt)
BronThomas Morgenstern (Avt)
15. mestoRobert Kranjec (Slo)
ZlatoNorveška
SrebroFinska
BronNemčija

2008 Oberstdorf

ZlatoGregor Schlierenzauer (Avt)
SrebroMartin Koch (Avt)
BronJanne Ahonen (Fin)
12. mesto Jernej Damjan (Slo)
ZlatoAvstrija
SrebroFinska
BronNorveška

2010 Planica

ZlatoSimon Ammann (Švi)
SrebroGregor Schlierenzauer (Avt)
BronAnders Jacobsen (Nor)
5. mestoRobert Kranjec (Slo)
ZlatoAvstrija
SrebroNorveška
BronFinska

2012 Vikersund

ZlatoRobert Kranjec (Slo)
SrebroRune Velta (Nor)
BronMartin Koch (Avt)
ZlatoAvstrija
SrebroNemčija
BronSlovenija

2014 Harrachov

ZlatoSeverin Freund (Nem)
SrebroAnders Bardal (Nor)
BronPeter Prevc (Slo)

2016 Kulm

ZlatoPeter Prevc (Slo)
SrebroKenneth Gangnes (Nor)
BronStefan Kraft (Avt)
ZlatoNorveška
SrebroNemčija
BronAvstrija

2018 Oberstdorf

ZlatoDaniel Andre Tande (Nor)
SrebroKamil Stoch (Pol)
BronRichard Freitag (Nem)
6. mestoPeter Prevc (Slo)
ZlatoNorveška
SrebroSlovenija
BronPoljska

2020 Planica

2022 Vikersund

2024 Kulm