Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3.7 od 27 glasov Ocenite to novico!
Real Madrid je prepričljivo dobil skok (37:18). Foto: EPA
EPA
Luko Dončića so pokrivali različni domači košarkarji, najagresivnejši pa je bil Thanasis Antetokounmpo. Foto: EPA

Atene,Moskva - MMC RTV SLO

Po polomu na prvi tekmi četrtfinalne serije so košarkarji Real Madrida bistveno bolje odigrali drugi dvoboj v Atenah, premagali Panathinaikos z 89:82 in izid v seriji izenačili na 1:1.

Kraljevi klub je poskrbel, da se bosta v seriji igrali vsaj še dve tekmi, naslednji dve bosta obe v madridskem WiZink Centru. Real je bistveno bolje začel tekmo, kot jo je v torek, ko je bilo kar 20:0 za Pao, a je imel Luka Dončić znova težave z agresivno domačo obrambo, predvsem s čvrstim Thanasisom Antetokounmpom (Thanasis Andetokumbo). V dobrih šestih minutah je slovenski mladenič zgrešil oba meta iz igre, hkrati pa napravil dve osebni napaki in Pablo Laso ga je pri zaostanku Reala s 15:8 posadil na klop, na parket pa je vstopil šele nekaj sekund pred koncem drugega dela. Medtem so gostje v 13. minuti, ko je bil uspešen Jaycee Carroll, izenačili, vendar pa je Pao na odmor odšel s prednostjo štirih točk.

V drugem delu je organizacijo Realove igre znova prevzel Dončić. Čeprav strelsko ni bil razpoložen, pa je bil na parketu, ko so Madridčani prevzeli pobudo. V 24. minuti so izenačili na 46, slabih pet minut pred koncem tretje četrtine pa je Felipe Reyes izza črte povedel z 52:49. Tretjo četrtino so gostje dobili z 32:21. Dončić se je med strelce vpisal šele v 27. minuti, ko je bila nad njim storjena osebna napaka pri metu izza črte, Luka pa je zadel vse tri proste mete.

Sedem točk je znašala razlika pred zadnjimi desetimi minutami, a je hitro skopnela. Zadnjo četrtino je Panathinaikos odprl z delnim izidom 7:0, ki pa ga je s trojko prekinil Rudy Fernandez. 78:80 je bilo dobri dve minuti pred koncem, ko je Dončić izvrstno prodrl, nase potegnil dva obrambna košarkarja in v kotu na trojki samega našel Treya Thompkinsa, ki je zadel. Minuta je še ostala do konca, ko je Dončić ukradel žogo in po osebni napaki zadel še oba prosta meta za 86:80. S črte prostih metov je bil uspešen še 21 sekund pred koncem, ko je zadel za 88:82 in dokončno potrdil Realovo zmago.

Prvo ime Reala je bil tokrat kapetan Reyes z 18 točkami. Dončić znova ni imel svojega večera, oziroma so ga gostitelji ponovno izvrstno ustavili, a je v končnici odigral pomembno vlogo. Iz igre ni zadel, je pa zato zadel vseh osem prostih metov, temu pa dodal še pet skokov in štiri podaje ter tekmo končal z indeksom 18. Anthony Randolph je dosegel štiri točke. Pri Pau je bil z 20 najboljši Mike James. Eden izmed ključev ob zmagi je bil skok, ki ga je Real dobil s 37:18. Madridčani so v napadu ujeli 13 odbitih žog.

V moskovskem četrtfinalu CSKA vodi z 2:0, potem ko je bil na drugi tekmi od Himkija boljši z 89:84. Da se rdeči armadi, ki je bila po rednem delu Evrolige prva, odsotnost najboljšega posameznika Nanda de Coloja, ki se je poškodoval na prvi tekmi serije, ni poznala, je poskrbel Sergio Rodriguez. Chacho je odlično vodil domačo igro, v statistiko vpisal 26 točk in deset podaj, srečanje pa končal s statističnim indeksom 36.

Himki je sicer dobil prvi polčas za dve točki. Takšen je bil njegov zaostanek pred zadnjo četrtino, ko pa je CSKA na krilih Coryja Higginsa naredil serijo 11:2, s čimer je povedel z dvomestno razliko. Anthony Gill, ki je bil najboljši pri gostih s 24 točkami, je poskrbel, da se je Himki povsem približal, a je kakršne koli dvome o zmagovalcu s prostima metoma razblinil Higgins, ki se je ustavil pri 19 točkah. CSKA je mestnega tekmeca v tej sezoni premagal že šestič, zmagovita serija največjega ruskega kluba nad Himkijem pa zdaj traja že 16 tekem.

Četrtfinale, druge tekme:
CSKA MOSKVA - HIMKI MOSKVA 2:0
89:84 (24:22, 19:23, 25:21, 21:18)
Rodriguez 26 in 10 podaj, Higgins 19, Clyburn 16, Hunter 14, Antonov 12; Gill 24, Šved 12, Marković in Anderson po 11.

PANATHINAIKOS - REAL MADRID 1:1
82:89 (21:16, 19:20, 21:32, 21:21)
James 20, Payne 13, Calathes 12, Singleton 11; Reyes 18, Carroll 17, Thompkins 12, Fernandez 10, Dončić 8 (0/3 iz igre), 5 skokov in 4 podaje v 27 minutah, Randolph 4 (2/5 iz igre) in 5 skokov v 8 minutah.

Petek ob 19.45:
FENERBAHČE - BASKONIA 1:0

Ob 20.15:
OLYMPIACOS - ŽALGIRIS 0:1

V odebeljenem tisku je izid v zmagah. Igrajo na tri zmage po sistemu 2-2-1. Zaključni turnir najboljše četverice bo med 18. in 20. majem v Beogradu.

Tilen Jamnik
caree
# 19.04.2018 ob 22:29
Drugi polcas je luka igral 20 minut in brez izgubljene žoge!!!!
Nejko22
# 19.04.2018 ob 22:30
Ustavili Dončiča ampak še vedno je imel indeks 18, drugi na tekmi za Reyesom(25) in izenačen z dvema igralcema Panathinaikosa.
lmatjaž
# 19.04.2018 ob 22:22
Prva tekma dobljena za 20 kar naenkrat ne pomeni ničesar
bicesniga
# 19.04.2018 ob 22:31
Luka fantastično... spet so ga tepl košarkaško in hinavsko, ded je pa asistiral, skakal, kradel, izsiljeval faule in cepal proste...Zelo zrelo, za tako mladost. Seveda brez napake na koncu tekme, ko je zrihtal trojko Thompkinsu in ukradel žogo ter bil nezgrešljiv s črte prostih, kljub temu, da je igral cel drugi polčas brez menjave...THE DON!
drejkus
# 19.04.2018 ob 22:21
MVP rednega dela je vzel zadeve v svoje roke in mirno pripeljal Real do zmage.
Ptkelit
# 19.04.2018 ob 22:13
Celo tekmo ga ni blo nikjer, zdej ukradel zogo v kjucnem trenutku. To je sport. Bravo Luka! Hala Madrid
sumtb
Hvala za link, se ne strinjam, mislim da igra odlično glede na to kako intenzivno obrambo igrajo na njemu. Lahko bi se metal ven in igral šveda tako je pa 1:1, veliko po njegovi zaslugi. Tudi po indeksu je danes med najboljšimi, odlična predstava Dončiča skratka.
sumtb
# 19.04.2018 ob 21:39
Dončič kaže zrelost, vidi da je cel Panathinaikos na njemu in se ne meče ven.
CoreySteel
# 19.04.2018 ob 19:17
Emmm... Mi smo CET? :D
angelmanuel
Selektor lukace5 je napovedal +10 za pao. Strokovnjak in poznavalec, da ga iščeš, res..
martin218
# 19.04.2018 ob 22:33
Niso ga ustavil. Real se je odločil, da Dončić ne bo tarča in se ne bo silil. Taktika je super uspela!
Manj igre v prvem polčasu je prineslo več svežine v drugem. Zato 100% meti. Vsaj 5 v ključnih trenutkih. Pa brez izgubljene žoge.

Laso je odpeljal tekmo perfektno. Luka je pravtako odigral odlično. Zrelo!
Ptkelit
# 19.04.2018 ob 22:19
Kljucna poteza tekme: ukradena zoga Doncica + prosta meta 59 sekund pred koncem. Bravo Luka. Vcasih zmagas, vcasih zgubis. Zdej pa u Madrid po final 4! Luka je pa se vseeno “nas” tako, da ni nic narobe z subjektivnostjo :)
caree
# 19.04.2018 ob 22:28
Luka index 18, drugi najbolsi v ekipi.
Oymyakon
# 19.04.2018 ob 23:14
Dončiću vsa čast za drugi polčas. Tu se vidi karakter, saj ga ni 19-letnika, ki bi po medlem 1. polčasu lahko tako zrelo in rutinersko odigral v drugem. Tu se vidi potencial res velikega velikega igralca. Odigral je mirno, brez nekega forsiranja, nekako skladno s trenutno energijo in pripravljenostjo, ki pa trenutno res nista na najvišjem nivoju. Vidi se, da so noge težke, da enostavno ni prave energije... verjetno je precej skurjen. Že zadnjih 8 mesecev igra košarko na najvišjem evropskem nivoju in ima eno od ključnih vlog (tako na EP kot pri Realu). To ni lahko za 19-letnika, enostavno ni. Lani je bil še v stranski vlogi, letos pa je konstantno glavna tarča nasprotnikove obrambe, verjetno pa tudi cel medijski cirkus okoli njega naredi svoje.

Kar se regeneracije tiče pa je tako.. telo se verjetno res naravno lažje regenerira ko si mlad, vendar če nimaš osvojenih nekih rutin regeneracije, prehrane, počitka, priprave na tekmo itd, potem so hitro lahko problemi. Spomnim se, ko je pred leti Jeff Van Gundy (bivši NBA trener) dejal, da kadar urnik postane zelo intenziven in sezona dolga, se precej lažje zanese na starejše izkušene igralce, kot na najmlajše, ker se znajo veterani povsem drugače pripravit. NBA liga je sicer bolj intenzivna v smislu urnika, vendar v Evropi se zadnja leta precej približujejo, plus sezona je daljša. V NBAju je tudi znano, da novinci, ki igrajo pomembne vloge v svojih ekipah eventualno zadanejo rookie-wall, ko se enostavno nekoliko skurijo, saj niso vajeni tega ritma in imajo še precej neizdelane profesionalne navade.. Možno, da se Dončiću dogaja nekaj podobnega že letos v Evropi. V bistvu ena super lekcija že pred NBA kariero.

Ampak še enkrat, vsa čast, da kljub vidni utrujenosti znaš pri 19ih odigrat tako pametno in prispevat ključne poteze, sploh ker je šlo za najbolj pomembno tekmo Reala do sedaj v sezoni.
vrtnar_1
# 19.04.2018 ob 22:32
Zanimivo, da je Doncic ob metu iz igre 3-0 drugi najboljši po indeksu pri Realu. Tu se vidi, da ni vse le v točkah (pa čeprav jih je vseeno dosegel 8 iz prostih metov) ampak veliko štejejo tudi asistence, skoki in vsi prekrški, ki so bili narejeni nad njim. In čeprav mu met ni šel se mu vidi da je iz pravega testa, v ključnih trenutkih suvereno zadeval proste mete, bravo Luka.
@lukace5

Pa folku gre na živce, ker pod vsakim člankom ponavljaš isto non stop.Pa se marsikdo, vključno z mano precej strinja s tabo.
reygadas
# 19.04.2018 ob 21:50
lukace je pa en hud luka hater, objektivnosti od njega je nula koma nula ;)
# 19.04.2018 ob 22:15
Na srbskem sportklubu stalno hvali doncica... pravi da statistika ne more pokazati vsega
perje19
Glede na to da se mlad da ga noro krijejo in stem utrujajo igra cel drug polcas se vedno trettji strelc reala .. tezka tekma tezka dvorana pritisk na igriscu in izven .. mislim da je dober mali .. :) in se boljsi bo ... in strokovnjaki so si enotni da je neki posebnega .. naoaje se dogajajo slabsi niz tekem utrujenost nasicenost .. dolga sezona cse to odloca seveda je malo padu .. tko da go luka go
0001
# 19.04.2018 ob 21:05
@Remix
Nba ekipe ze imajo pripravljene svoje letosnje picke, ker je sezone prakticno konec.

Alo!!! Kako se pa izražaš... :)))))
bicesniga
# 20.04.2018 ob 00:00
pač imel je relativno slabo igro vsaj za njega pa pač slabo je fizično pripravljen

še en podoben lukace....miljon postov, polnih neumnosti...
relativno slabo ...pomeni dobro
tk slabo je kondicijsko pripravljen, da je igral EP, kot nosilec, EL kot nosilec elitnega kluba,ki se je na njem pršlepal v playoff, dans pa cel polcajt brez menjave na playu,pol nasprotne ekipe se je pa na njem izmenjavalo v obrambi in ga občasno celo podvajalo, tako kot vse ekipe celo sezono...
doncic7
# 19.04.2018 ob 22:36
Luka odlicno danes, naj Goran Dragic odigra se boljse danes z Miamijem da povedejo 2-1 proti PHI!

OB 1.00 TEKMA PRENOS SPORTKLUB 1
reygadas
# 19.04.2018 ob 22:24
Doma bo Luka itak še dvignil nivo in pripeljal Real na Final Four, pa naj hajterji še tako tulijo. Index pove vse, niso samo pike, tudi podaje, ukradene žoge in odločilni prosti meti včasih veliko več pomenijo kot nekih 20 pik. To bi lahko bilo jasno nekomu ki se pretvarja da je tule strokovnjak za košarko (Lukace ipd wannabeji)
DAbears
# 19.04.2018 ob 20:49
Komi ena tekma je koncana vi pa ze vpijete da real nima sans
Lool
mile952
# 19.04.2018 ob 23:24
Dončič je na koncu tekme igral kot da ima 35 in ne 19 let. Podaja za trojko v odločilnem trenutku, prestrežena žoga in zadeti vsi prosti meti, ko se zatresejo roke tudi največjim, to je res enkratno. Tekmo sem začel gledati komaj 8 minut do konca, zato razen preko komentarjev tule ne vem kakšna je bila igra prej.

Bi pa nekaj pripomnil glede na debato o tem, sme forumaš kritizirati igro in pripravljenost naših igralcev (Dončiča v tem primeru) ali ne. Po mojem lahko. Še posebej, če ima res izvrstno znanje o košarki. Mene v nasprotju z večino tule takšni komentarji niti malo ne motijo. Zakaj sploh bi? Imam svoje mnenje, ki je lahko v nekateri elementih diametralno nasprotno, pa zato nisem besen.. Včasih svoje mnenje (na tiho) tudi spremenim LOL,
john idriz
Lukace 5
že več kot tri mesece ponavljaš eno in isto...luka je načose in tortilje, ima telo 45 letnika, nima mišic,... ampak kljub temu je pri 19-ih letih še zmeraj je največji car v evroligi...če pa se bo začel prehranjevati in trenirati po tvojih navodilih, pa vsi skupaj verjamemo, da bo pokoril tudi NBA :)
Na pou Slovenc
# 19.04.2018 ob 23:38
Lukace5

Me prav zanima ce v realnem življenju pri prijateljih, punci... ravno tako isces napake,slabosti da bi ta postal boljsi,bolj popoln clovek :)Ne pozabit Luka je otrok, mulc..... Pa normalno,logicno da še ni popoln igralec, hvala bogu!!! če bi bil pr teh letih popoln,potem res nekaj ne bi bilo v redu, se ti ne zdi!?Vcasih je treba vidt cesa vsega je sposoben in uživat ob predstavah ki jih kaze, ker je skoda,ok drugo je ce si trener ali bliznji prijatelj in ga poskušaš opozoriti na slabosti ampak mi smo ljubitelji košarke in naj bi ob predstavah uzivali, ne pa da iscemo negativne lastnosti. Luka na zalost, no bolj hvala bogu ne bere tega foruma, da bi kaj pametnega potegnil iz naših komentarjev :) Pa da ne bos mislil da jaz ne vidim njegovih slabosti,tudi sam sem 7 let igral košarko, ampak enostavno rajsr vidim pozitivne stvari, ki jih naredi, ker vem da kot navijač ne bom veliko spremenil ce ga kritiziram! Ta del rajsi prepuščam trenerjem. ....no pa da ne bo pomote, ce kdaj slabo odigra, ne bom reku da je super odigral, tudi sam ga kdaj malo pokritiziram, ampak ti to vcasih res malo prevec ponavljaš, pa kot sem ze prej reku ne pozabit Luka je otrok,normalno da ni popoln... jao ce samo pomislim kaj sem jaz pri teh letih vse imel v glavi :)
jurcman
# 19.04.2018 ob 22:47
Dobro, pretiravati ni treba, luka ni odigral kakšne perfektne tekme.Prvi polčas slabo, tudi drugi polčas bi kaj lahko dobil še četro osebno. Vendar pa se je med polčasom očitno zamislil in je drugi polčas odigral veliko bolj pametno. Zadnjih pet minut pa je bil res ključen igralec reala.
Bravo luka upam da mu uspe kakšna vrhunska predstava v madridu.
# 19.04.2018 ob 22:46
vrtnar1

, bravo Luka.

Ravno to s zadnjic razlagal, da Luka sploh ne rabi vedno dajati tocke, ker ga ravno to krasi da dela ekipo boljso, pa tud ce bi zaključi z 0 točkami, ima super pregled nad igro in vidi stvari ki jih drugi ne in je zato dostikrat korak pred ostalimi. Tisti ki pri igralcu vidijo na koncu le pike nimajo pojma o košarki, kosarka je veliko vec
Scarleg
# 19.04.2018 ob 22:45
vsi ki rečete da je lukace5 hajter dončiča...
men bolj izgleda kot nekakšen zelo zelo ambiciozen starš, ki živi svoje sanje na račun svojega otroka :) vedno bo našel kaj kar mu ne bo všeč, kar bi moral luka popraviti, vedno bo jezen ker je naredil kakšno napako, čeprav bo igral odlično in nebi bilo več zemeljsko če nebi naredil nobene napake
bicesniga
# 19.04.2018 ob 22:40
Jaz imam vsaj jaca in tudi po zgresenih napovedih pridem na forum in priznam zmoto. Vecina vas je pa tiho in ste pametni po tem, ko se tekme koncajo. Dokler je Real bil zadaj in je izgledalo, da bo PAO tekmo dobil, ni bilo tu nikogar. Sedaj ste pa prilezli iz lukenj kot lacne podgane. Res karakterji, da jih isces.

@lukace5
Nekateri na polno navijamo za Luko in Real in tekmo gledamo ter ne smetimo in pišemo esejev nebuloz na forum...če bi več gledal in manj pisal, bi mogoč kaj videl...
jurica
NORO! NORO
Bravo Luka, bolj kot so tepli, bolje je igral, asistence, skoki, ukradene zoge, se metal po stolih, dvigal moralo ekipi! Nora predstava! Kako timsko, pametno, zrelo je odigral nas biser iz Ljubljane in to kjub temu, da je igral cel drug polčas brez menjave, zadeval proste met, noro! Nocoj je dokončno prepričal cel NBA establišment, da je Chosen one in 100% prvi izbor drafta 2018!!
bicesniga
# 19.04.2018 ob 22:23
ti pa tvoje glupe prognoze in opažanja, poln forum te je, pa vse narobe,...nared si svoj smoothie, pa pejd spat ...real :pao 1:1...pomembna zmaga v gosteh. Gremo Luka THE DON MVP!
raintaker
Uf, kakšna zmaga Reala... zdi se kot nič od nič, ampak so čisto upočasnili PAO, ki je začel igrati živčno (razna živalska zabijanja brez razloga), prav tako so jim pustili agresivno obrambo in izsilili veliko osebnih, hitro izpolnjen bonus v 4.... Gist ven s petimi itd... sej ne vem al je bilo to mojstrsko ali posrečeno :)
threepointer
# 20.04.2018 ob 00:25
Tudi jaz bom podprl uporabnika @lukace5, od katerega se lahko marsikaj naučimo. Samo njegove napovedi rezultatov je bolje preskočiti ali pa kar obrniti :).

Sicer tudi jaz gledam vse tekme Dončića, odkar igra v članski konkurenci. Nedvomno je zelo talentiran, ampak podobno talentiranih igralcev ni tako malo. Kar ga dela izjemnega in neponovljivega je njegova neverjetna zrelost in zdravorazumsko razmišljanje pri starosti, ko so/smo navadni ljudje še pravi teletki :). In ko že misliš, da ne more odigrati še bolj zrelo, pride današnja tekma. Kot je napisal marsikdo, zanj nič posebnega, pa vseeno tako pametna igra, kot je niso sposobni mnogi veterani.

Požvižgal se je na pričakovanja, da mora biti on tisti, ki mora odločiti tekmo in odigral točno tako, kot je bilo potrebno za zmago. Letos se je pogosto šparal v obrambi, da je lahko odigral na polno v napadu. Danes je počel ravno obratno! Nočem reči, da je ves čas briljiral v obrambi, ampak odigral jo je z veliko energije in odlično, ko je bilo najbolj pomembno.

Zame so takšne tekme vredne več kot tiste, ko je zabijal po 30 točk. Kažejo namreč na njegovo neverjetno sposobnost prilagoditve in potrjujejo njegov karakter zmagovalca. Da mu zmaga pomeni več kot naslov MVP, ni puhlica za medije, ampak fant z igro potrjuje, da to misli povsem resno.

Zato pa ne dvomim, da bo zmagoval tudi v NBA, samo najprej se bo moral še naučiti kako :).

Če bi ga vsi Američani poznali kot ga nekateri na tem forumu, bi mu prvi izbor ne ušel. Tako pa se lahko zgodi, da se bo kdo kasneje tepel po glavi :).
jurica
Luka odločilen prodor in asistenca za trojko Thompsona, potem ukrade žogo, kot star rutiner zadene vse proste mete na koncu, aja pomiri še Fernandeza, enostavno The Chosen one!
Ne moreš verjeti kako iz povprečnih igralcev naredi šampione!
DAbears
Ne razumem real zmaga v gosteh in ima zdaj prednost domacega igrisca vi kavcarji pa se zmer nabijate da je pao favorit ????
Po kasni fucking logiki
Voly
# 19.04.2018 ob 21:10
lukace5@
No, včeraj sem si vzel čas in si ogledal tvojega prijatelja Udriha kako igra v Žalgirisu.
Hja, nek presežek pa ravno ni, igral je medlo in nesamozavestno, kar je opazil tudi trener in ga je hitro zamenjal. V igro ga da izključno takrat, da se glavni organizator spočije, vendar je tudi to zelo tvegano. Me res čudi, zakaj ga je Jasikevičius vzel v tako odlično ekipo, kamor Beno definitivno ne paše, morda zato, ker sta prijatelja?
Človek je star 36 let in oprosti, toda res ne vidim niti enega samega razloga, da bi sedaj na stara leta igral za reprezentanco. Seveda, če bi prej na parketu puščal srce za Slovenijo, kot je to počel Laković ali Dragić, potem ne rečem, tako pa, hvala lepa, ga ne rabimo. Je že bolje, da igra kak mlad, tudi za ceno kakšnega poraza več.
# 19.04.2018 ob 22:39
Lukace5

Luka pa tudi v drugem polcasu povsem neviden, nekoristen in je pravzaprav vseeno ali igra ali ne.

Danes je odigral neprimerno boljso tekmo kot v torek in za drugi polcas si res zasluzi vse pohvale. Statistika res ni ne vem kako blesceca, je pa zrelo vodil igro in brez njega bi Real to tekmo gladko izgubil. Prevzel je vlogo ki jo je moral, da je Real lahko tekmo dobil. To kaze na zrelost, ki jo je pridobil z izkusnjami. Za drugi polcas res vse pohvale. Problem je samo v tem, da ce Real zeli naprej bo moral biti tudi bolj agresiven v napadu saj soigralci ne bodo vec zadevali tako kot v drugem polcasu.

Lukace5 ta dva tvoja komentarja se ravno ne ujemata, mnenje se ti hitro spreminja :) lp
Poldi
Mislim, da ta trener Laso...dela čudež s to ekipo.
lmatjaž
# 19.04.2018 ob 21:15
Tudi jaz prvavim: dajte Doncica Obradovicu v roke in dobite trenerja z 11+ naslovi.
# 19.04.2018 ob 19:58
Zelo zanimiv pogovor ameriških komentatorjev na ESPN o Luka Doncicu, predvsem o tem zakaj je tako poseben in v kateri morstvo bi najbolj pasal. Zanimivo da je eden omenil Cleveland, kjer bi se 2m velik playmaker krilo Luka, lahko ucil od 2m velikega Lebrona :) kot drugo opcijo je izpostavil atlanto! Ce kdo zeli pogledat je tu LINK
VanDame
# 20.04.2018 ob 02:00
lukace5, najbolj pameten uporabnik portala MMC. Vsaj po njegovem mnenju. V resnici pa daleč največji nakladač.
Pred EP v košarki je vse prepričeval kako naši ne bodo prišli iz skupinskega dela. Ko sem ga po osvojenem prvenstvu citiral se je pa zatekel k žaljivkam. Komedije. Ne vem zakaj mu sploh še odgovarjate.
veza
# 19.04.2018 ob 23:29
Glava hoče, noge ne dajo, bi se lahko reklo za našega Luko v tem trenutku, je pa gotovo ven iz ta hujšega, v Madridu ja ne bodo dovolili, da ga bodo pretepali in se zaletavali "nenamerno" v njega.
bicesniga
ja 10% ma real šans, pravi naš vrli strokovnjak, nad vsemi, pa še tega ne ve , da ena lastovka še ne pomeni pomladi...pa le ni Laso tak slab, da je v playoffu zmagal v Oaki, kjer je prej bil score 14:2, huh pametnjakovič?