Jaka Klobučar je igral na vseh 15 pripravljalnih tekmah. Foto: MMC RTV SLO

Slovenski reprezentant je odgovarjal iz Kranjske Gore, kjer se je izbrana vrsta zbrala na zaključnih pripravah pred četrtkovim odhodom na SP v Turčiji.
Kje so rezerve v igri Slovenije? "Gotovo v disciplini v igri. Prevečkrat so se pokazale krizne minute, ki trenutno še trajajo predolgo. Ko bomo to popravili, bomo na poti k pravemu rezultatu," je dejal Klobučar, ki je pred kratkim iz Uniona Olimpije prestopil v Partizan.
Dolenjec bo od zdaj naprej znova navijal za Krko, kjer je napravil prve košarkarske korake.

Celoten klepet si lahko preberete tukaj.

Igral na vseh tekmah
Slovenija je v četrtek odigrala svojo zadnjo pripravljalno tekmo. Na turnirju v Atenah je Kanado premagala s 86:71. Varovanci Memija Bečiroviča so na 15 pripravljalnih tekmah skupaj zbrali šest zmag in devet porazov. Klobučar je bil ob Gašperju Vidmarju edini, ki je na parket stopil prav na vseh tekmah. V povprečju je na parketu preživel skoraj 17 minut, v katerih je dosegel po 6,2 točke na tekmo.