MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

3x3 košarka - Arhiv

3x3 košarka "Z ulic" do večne olimpijske slave

29.7.2021

V Tokiu je olimpijski krst doživela košarka 3 x 3, "ulična" različica enega izmed vrhuncev vsakih olimpijskih iger, ki je v japonski prestolnici navdušila.

Latvijci in Američanke prvi olimpijski zmagovalci v košarki 3 x 3

3x3 košarka Latvijci in Američanke prvi olimpijski zmagovalci v košarki 3 x 3

28.7.2021

V prvem olimpijskem finalu košarke 3 x 3 so Latvijci premagali športnike Rusije z 21:18. V ženski konkurenci so slavile Američanke, ki so premagale športnice Rusije z 18:15.

Srbi gladko v polfinale:

3x3 košarka Srbi gladko v polfinale: "Gremo do končne zmage"

27.7.2021

V sredo bo okronan prvi košarkarski prvak na olimpijskih igrah, in sicer v kategoriji košarka 3 x 3. Na naslov v moški konkurenci upajo Srbi, Rusi, Belgijci in Latvijci.

Košarkarji 3x3 ostali brez nastopa v Tokiu

3x3 košarka Košarkarji 3x3 ostali brez nastopa v Tokiu

6.6.2021

Moški članski reprezentanci v košarki 3x3 se ni uspelo uvrstiti na olimpijske igre v Tokio.

V Gradcu konec upov že po četrtfinalu

Košarka 3x3 V Gradcu konec upov že po četrtfinalu

30.5.2021

Reprezentanca Slovenije v košarki 3x3 je na olimpijskem kvalifikacijskem turnirju v Gradcu v četrtfinalu izgubila s Poljsko z 21:16.

Slovenija se za preboj v četrtfinale lahko zahvali Francozom

Košarka 3x3 Slovenija se za preboj v četrtfinale lahko zahvali Francozom

28.5.2021

Slovenska reprezentanca v košarki 3x3 je v nadaljevanju olimpijskega kvalifikacijskega turnirja v Gradcu premagala Katar in presenetljivo izgubila z Dominikansko republiko. Vseeno se je prebila v četrtfinale.

Uvodni dan polovičen slovenski izkupiček

Košarka 3x3 Uvodni dan polovičen slovenski izkupiček

26.5.2021

Slovenska moška reprezentanca v košarki 3x3 je prvi dan olimpijskega kvalifikacijskega turnirja v Gradcu končala z zmago in porazom. Najprej je izgubila s Francijo s 17:19, nato pa premagala Filipine z 21:11.