Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Košarka

Dallas brez Dončića zdržal do odmora - Denver v drugem polčasu do gladke zmage

Luka Dončić je zaradi poškodbe gležnja soigralce spremljal s klopi v obleki. Dallas se je Denverju zelo dobro upiral v prvem polčasu, potem pa so Nuggetsi z odlično tretjo četrtino prišli do zanesljive zmage (104:114).

6

Več novic

Kako dobra bo letošnja generacija novincev v Ligi NBA?

Letošnja generacija novincev v Ligi NBA je precej uspešna, na čelu te je Luka Dončić, ki edini presega mejo 20 točk.

12

Vodstvo Olimpije Juretu Zdovcu zagotovilo tudi višji proračun

Slabi izidi so vodstvo Petrola Olimpije prisilili k novi menjavi trenerja. Toda Jure Zdovc na klop zmajev ni prišel kot "gasilec", ki bi reševal zahteven položaj, v katerem se je znašla ljubljanska zasedba, ampak kot temelj za večjo zgodbo.

40

Murić: Zoran Dragić je naša največja okrepitev

"Je kar malce nenavadno znova priti v reprezentanco. Počutim se kot kakšen novinec," je dejal Zoran Dragić, ki je po dveh letih in pol spet v izbrani vrsti. Slovenijo čakata še zadnji tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo.