Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Golf

Pia Babnik za konec prikazala najboljšo igro

Pia Babnik je zadnji dan turnirja v golfu odigrala daleč najboljši krog, saj je za 18 lukenj potrebovala 67 udarcev (štiri pod parom igrišča) in tekmovanje končala na 34. mestu. Olimpijska prvakinja je postala Američanka Nelly Korda.

45

Več novic

Tudi Rory McIlroy velik navijač Dončića

"Zabavati se mora in uživati. Ne sme si nalagati preveč pritiska, saj je na olimpijskih igrah, zastopa svojo domovino. Ni lepšega," sporoča zvezdnik golfa Rory McIlroy Pii Babnik. Oba na olimpijskih igrah nastopata prvič.

17-letna Pia Babnik z zmago na turnirju do olimpijske vozovnice

17-letna golfistka Pia Babnik je zmagala na turnirju z nagradnim skladom 200.000 evrov na igrišču Evian ob Ženevskem jezeru ter si s tem priborila tudi nastop na olimpijskih igrah v Tokiu.

5

Belačeva se je močno približala vozovnici za Tokio

Ana Belac je znova poskrbela za zgodovinski dosežek slovenskega golfa. Na turnirju najprestižnejše serije na svetu LPGA z nagradnim skladom 1,3 milijona dolarjev je v ZDA zasedla 16. mesto.