Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Jadranje - Arhiv

Jadralki po petem mestu:

Tveganje ni obrodilo sadov Jadralki po petem mestu: "Ponosni sva na to, kar sva prikazali"

4.8.2021

Slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta si pred regato za medaljo v razredu 470 želeli napredovanja na zmagovalni oder, a odločilno regato sta končali na sedmem mestu, kar je pomenilo končno peto mesto.

Simone Biles po bronu: Hvala za podporo, to mi pomeni vse na svetu

11. dan iger Simone Biles po bronu: Hvala za podporo, to mi pomeni vse na svetu

3.8.2021

Ameriška telovadka Simone Biles se je po težavah z duševnim zdravjem vrnila v dvorano in na zadnji gimnastični tekmi olimpijskih iger na gredi osvojila bronasto medaljo.

Slovenki napredovali na 4. mesto, v sredo bi se lahko izšlo za medaljo

Jadranje Slovenki napredovali na 4. mesto, v sredo bi se lahko izšlo za medaljo

3.8.2021

Tina Mrak in Veronika Macarol sta po desetih regatah petega dne olimpijskih tekmovanj razreda 470 napredovali na četrto mesto. V sredo ju čaka še ključna regata za odličje.

Jadralki Mrak/Macarol zaradi prešibkega vetra v ponedeljek na kopnem

Tokio, 10. dan Jadralki Mrak/Macarol zaradi prešibkega vetra v ponedeljek na kopnem

1.8.2021

10. dan olimpijskih iger v Tokiu bi morali nastope nadaljevati Tina Mrak in Veronika Macarol, vendar zaradi prešibkega vetra nista dobili priložnosti.

Mrak/Macarol po četrtem jadralnem dnevu na skupno 5. mestu

Jadranje Mrak/Macarol po četrtem jadralnem dnevu na skupno 5. mestu

31.7.2021

Jadralki Mrak/Macarol sta s 3. mestom v sedmi regati in 9. mestom v osmi regati pred zadnjim rednim jadralnim dnevom v razredu 470 na skupnem petem mestu in na dobri poti za finalno regato, ki bo v sredo odločala o odličjih Tokia 2020.

Francozom prvo ekipno zlato v judu

Končne odločitve 8. dne Francozom prvo ekipno zlato v judu

31.7.2021

V prvem olimpijskem tekmovanju mešanih ekip v judu so zlato osvojili Francozi, s 4:1 so premagali Japonce. Teddy Riner je s tem uspehom osvojil svojo peto olimpijsko medaljo in tako postal največkrat nagrajeni judoist na OI.

Mrak/Macarol po šestih plovih na 7. mestu

Jadranje Mrak/Macarol po šestih plovih na 7. mestu

30.7.2021

Boje na regatnem polju v Tokijskem zalivu nadaljujejo jadralci. Tina Mrak in Veronika Macarol sta s 4. mestom v peti regati in 7. mestom v šesti regati razreda 470 napredovali na skupno sedmo mesto (34 točk).

Jadralki Macarol/Mrak po štirih plovih na 8. mestu

Slovenci šesti dan iger Jadralki Macarol/Mrak po štirih plovih na 8. mestu

28.7.2021

Jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta bili drugi dan bojev na regatnem polju v Enošimi precej boljši kot v uvodnih dveh plovih.

Tina Mrak in Veronika Macarol na regatno polje šele v četrtek

Tokio 2020 Tina Mrak in Veronika Macarol na regatno polje šele v četrtek

27.7.2021

Neugodne vetrne razmere so prestavile nastope najboljših slovenskih jadralk Tine Mrak in Veronike Macarol v razredu 470 s srede na četrtek.

Divjevodaša gladko naprej; Mrak-Macarol po prvem dnevu 14.

Slovenci 5. dan iger Divjevodaša gladko naprej; Mrak-Macarol po prvem dnevu 14.

27.7.2021

Peti dan iger v Tokiu so bili poleg Primoža Rogliča in Darka Jorgića v slovenskem taboru v ospredju športniki na vodi, tako na brzicah kot v bazenu in na morju.

Jorgić v osmini finala, Tokić v 3. krogu

Slovenci 3. dan Jorgić v osmini finala, Tokić v 3. krogu

25.7.2021

Slovenski namiznoteniški igralci še naprej prikazujejo izvrstne nastope. Darko Jorgić se je uvrstil v osmino finala, uspešen je bil tudi Bojan Tokić, ki je napredoval med najboljših 32.

Zelko ni huje poškodovan, že v rokah slovenskih fizioterapevtov

Jadranje Zelko ni huje poškodovan, že v rokah slovenskih fizioterapevtov

19.7.2021

Mariborski jadralec Žan Luka Zelko, ki se je poškodoval pred dvema dnevoma, je že v obravnavi zdravstvene službe slovenske olimpijske reprezentance v Tokiu, poškodba pa ni hujše narave.

Smola za jadralca Žana Luko Zelka

Jadranje Smola za jadralca Žana Luko Zelka

17.7.2021

Jadralec razreda laser Žan Luka Zelko se je na sklepnih pripravah za olimpijske igre v Tokiu na jadralnem polju v Enošimi poškodoval.

Tina Mrak in Veronika Macarol na OI po novo visoko uvrstitev

7.7.2021

Tina Mrak in Veronika Macarol sta bili na zadnjih OI šesti. Jadralno območje na Japonskem sta preizkusili že pred dvema letoma, razmere so jima ustrezale, tudi zato sta pred odhodom na olimpijske igre zelo optimistični. Obetata si novo visoko uvrstitev.

Posadka Mrak/Macarol zaupa Šavrinki, odpraviti je treba le še nekaj napak

Jadranje Posadka Mrak/Macarol zaupa Šavrinki, odpraviti je treba le še nekaj napak

10.5.2021

Na koprskem potniškem terminalu sta se predstavili slovenski olimpijski jadralni posadki Tina Mrak-Veronika Macarol in Žan Luka Zelko.

Mrak in Macarol na EP-ju ostali brez regate za medalje

Jadranje Mrak in Macarol na EP-ju ostali brez regate za medalje

6.5.2021

Najboljši slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta na odprtem evropskem prvenstvu razreda 470 v Vilamouri na Portugalskem končali tekmovanje po petem dnevu, brez regate za medalje najboljše deseterice.