Rezultati iskanja

Cast Moj RTV Televizija MMC Radio Kazalo

Preostali športi

Poljska in baltske države ostro proti vključitvi ruskih in beloruskih športnikov

Poljska, Estonija, Litva in Latvija so ostro obsodile prizadevanja Mednarodnega olimpijskega komiteja (MOK), da bi ruskim in beloruskim športnikom dovolil nastope na tekmovanjih ter posledično na olimpijskih igrah.

10

Anish Giri končno uresničil svoje sanje

Nizozemec Anish Giri je v Wijk aan Zeeju dobil enega najmočnejših šahovskih turnirjev v letu. "Šahovski Wimbledon" je kar petkrat končal na drugem mestu, tokrat pa je v zadnjem krogu unovčil kar nekaj sreče.

11

Philadelphia unovčila poškodbe, Kansas pa slavil ob izteku časa

Na Super Bowlu bosta čez dva tedna igrala Philadelphia in Kansas City. Prvi je brez večjih težav premagal San Francisco z 31:7, drugi pa je za zmago trepetal vse do zadnjega trenutka, ko je izločil Cincinnati s 23:20.

7

Daša Grm EP končala na 21. mestu

Slovenska umetnostna drsalka Daša Grm je evropsko prvenstvo v Espooju na Finskem končala na 21. mestu, skupaj je zbrala 143,05 točke.