Preostali športi
slice
Poslastica polfinala Ding - Selby, 27. april 2017 ob 08:44 V derbiju četrtfinala svetovnega prvenstva v snukerju je Kitajec Ding Džunhui premagal petkratnega svetovnega prvaka Ronnieja O'Sullivana s 13:10.
23
Litijani Mariborčanom vrnili milo za drago
3
25. april 2017 ob 22:31 V finalu državnega prvenstva v futsalu je Litija izid v zmagah izenačila na 1:1, potem ko je v gosteh po šestmetrovkah ugnala Proen Maribor z 11:10. Redni del se je končal s 5:5.
Tokić v Sloveniji ne bo več igral: Ne bom več delal bedaka iz sebe!
14
25. april 2017 ob 13:38 Na Otočcu se bo v sredo s kvalifikacijami začelo mednarodno odprto prvenstvo Slovenije v namiznem tenisu.
Vse več športnikov vključenih v študij na daljavo
1
25. april 2017 ob 13:30 Štiri gimnazije, ljubljanska Šiška, kranjska Franceta Prešerna, Jesenice in druga gimnazija Maribor, sodelujejo pri programu študija na daljavo, ki prek 100 mladim slovenskim športnikom omogočajo ...
"Krojenje izidov je klasična prevara, nasilje pa neposredno odvrača ljudi od stadionov"
32
25. april 2017 ob 10:54 Slovenija bo v kratkem predvidoma dobila nov zakon o športu. Predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije Bogdan Gabrovec pa opozarja, da bo treba spremeniti tudi druga področja zakonodaje.
Za prvo veliko tekmovanje je ideja padla med tarokom Marjan Fabjan pravi, da so zdajšnje generacije judoistov povsem drugačne, kot so bile tiste, ki so orale ledino, a tudi "Fabi" je danes drugačen.
Nov kamenček v zmagovitem mozaiku Janje Garnbret Janja Garnbret je zmagala na tekmi svetovnega pokala v balvanskem plezanju v Čongkvingu, in to v velikem slogu, saj je bila najboljša tako v kvalifikacijah kot tudi v polfinalu in finalu.
7
Klara Apotekar osvojila peto mesto Klara Apotekar (do 78 kilogramov) je na evropskem prvenstvu v judu končala na petem mestu, potem ko je v boju za bron izgubila z Madžarko Abigel Joo.
4
Teji Belak do medalje zmanjkalo 0,133 točke, Bertonclju precej več Slovenska telovadka Teja Belak je na evropskem prvenstvu v športni gimnastiki v Cluju na preskoku z oceno 14,183 osvojila sedmo mesto.
5
Proen Maribor dobil napeto uvodno tekmo finala Igralci mariborskega Proena so na prvi tekmi finala državnega prvenstva v futsalu premagali Litijo s 7:6 po streljanju 6-metrovk, redni del se je končal z 2:2.
2
Tina Trstenjak evropska prvakinja Judoistka Tina Trstenjak je na evropskem prvenstvu v Varšavi osvojila zlato medaljo v kategoriji do 63 kg, potem ko je v finalu premagala Francozinjo Margaux Pinot.
59
Judd Trump niti letos ne bo postal svetovni prvak Na svetovnem prvenstvu v snukerju so znani vsi udeleženci osmine finala, med najboljših 16 presenetljivo ni Judda Trumpa. Drugi nosilec ima nekaj težav z zdravjem.
14
Gomboc v Varšavi postal evropski podprvak Judoist Adrian Gomboc je novi evropski podprvak v kategoriji do 66 kg. V finalu je moral priznati premoč Ukrajincu gruzijskega rodu Georgiju Zantaraji.
31
Teja Belak tretjič zapored v finalu evropskega prvenstva Drugi kvalifikacijski dan evropskega prvenstva v športni gimnastiki v Romuniji so nastopile telovadke, od treh Slovenk se je v finale uvrstila Teja Belak na preskoku.
1
Judoisti nizajo medalje kot nihče v slovenskem športu Z boji v petih kategorijah se v Varšavi začenja že 78. evropsko prvenstvo v judu, v športu, ki je v zadnjih nekaj letih Sloveniji prinesel največ uspehov.
25

Citat za prebrat
link
Aurelio De Laurentiis
14
26. april 2017 ob 14:42 Lahko kaže name s prstom, kolikor hoče, in se poskuša na tak način opravičiti pred navijači, a oni niso neumni in perfektno razumejo vse skupaj.