Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Preostali športi

Gregor Dolar evropski dvoranski prvak z golim lokom

Lokostrelec Gregor Dolar je na evropskem dvoranskem prvenstvu v Varaždinu v disciplini goli lok osvojil zlato medaljo. V velikem finalu je premagal Italijana Giuseppeja Seimandia.

Slovenija brez poraza v izločilne boje

Namiznoteniška reprezentanca je z zmago sklenila skupinski del tekmovanja na ekipnem svetovnem prvenstvu v Busanu. S 3:0 je ugnala še Malezijo, s čimer so varovanci Andreje Ojsteršek Urh s popolnim izkupičkom končali prvi del turnirja v Južni Koreji.

7

Slovenci oddali Kanadi le en niz

Slovenska moška namiznoteniška reprezentanca si je po zmagi nad Kanado s 3:0 že zagotovila nastop v osmini finala ekipnega svetovnega prvenstva v Busanu. V torek bo za konec skupinskega dela igrala še proti Maleziji.

5

Za konec SP-ja v plavanju še dve 15. mesti

Slovenski plavalci so svetovno prvenstvo v Dohi sklenili s 15. mestoma, ki sta ju dosegla Anže Ferš Eržen na 400 m mešano in ženska štafeta na 4 x 100 m mešano, ki je ob tem s 4:07,74 dosegla tudi nov državni rekord.