Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Jadranje

Jadralki po petem mestu: "Ponosni sva na to, kar sva prikazali"

Slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta si pred regato za medaljo v razredu 470 želeli napredovanja na zmagovalni oder, a odločilno regato sta končali na sedmem mestu, kar je pomenilo končno peto mesto.

37

Sledenje regatam na OI

Več novic

Francozom prvo ekipno zlato v judu

V prvem olimpijskem tekmovanju mešanih ekip v judu so zlato osvojili Francozi, s 4:1 so premagali Japonce. Teddy Riner je s tem uspehom osvojil svojo peto olimpijsko medaljo in tako postal največkrat nagrajeni judoist na OI.

3

Mrak/Macarol po šestih plovih na 7. mestu

Boje na regatnem polju v Tokijskem zalivu nadaljujejo jadralci. Tina Mrak in Veronika Macarol sta s 4. mestom v peti regati in 7. mestom v šesti regati razreda 470 napredovali na skupno sedmo mesto (34 točk).

7

Jadralki Macarol/Mrak po štirih plovih na 8. mestu

Jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta bili drugi dan bojev na regatnem polju v Enošimi precej boljši kot v uvodnih dveh plovih.

4

Divjevodaša gladko naprej; Mrak-Macarol po prvem dnevu 14.

Peti dan iger v Tokiu so bili poleg Primoža Rogliča in Darka Jorgića v slovenskem taboru v ospredju športniki na vodi, tako na brzicah kot v bazenu in na morju.