Vijoličasti imajo že nekaj časa težave z branilci, v kvalifikacijah za Ligo prvakov tako ne bodo mogli računati na Arghusa. Športni direktor Zlatko Zahović je tako v klub pripeljal Giglija, ki je s slovenskimi prvaki podpisal dveletno pogodbo.

Olimpija in Maribor dobila pripravljalni tekmi
Nogometaši Olimpije so dobili pripravljalno srečanje proti Triglavu (1:3). Kranjčani so povedli v 16. minuti prek Poljanca, izid je na začetku drugega polčasa poravnal Zarifović. V 71. minuti je zmagoviti zadetek dosegel Golubar, zmago je v sodnikovem dodatku potrdil Đurković. Zmage so se veselili tudi Mariborčani, ki so s 4:1 odpravili Rad Beograd. Med strelce sta se vpisala Volaš (21., 34., 90./11-m) in Hotić (87.).

Italijan bo igral s številko 13, z ekipo pa je že opravil prvi trening. Gigli je bil ves čas član Parme, za katero pa je odigral le malo. Posojen je bil v številne klube, med drugim je v sezoni 2013/2014 igral tudi za Gorico.