Zaradi prometne nesreče je zastoj na štajerski avtocesti med Slovensko Bistrico in Framom proti Mariboru

Avtorji Aleš Golob

Nogomet Večina vijoličastih junakov si želi Real ali PSG, Handanović pa srečanje z Buffonom

23.08.2017

Sredi julija niti največji optimisti niso računali na preboj Maribora v Ligo prvakov. Milivoje Novaković je končal kariero, režiser igre Dare Vršič pa ni podaljšal pogodbe.

Nogomet Viler: Še veliko let se bo govorilo o tej posebni noči

23.08.2017

Mitja Viler je dosegel deveti zadetek za Maribor, a tako pomembnega še nikoli v karieri. V Ljudskem vrtu bo jeseni trikrat zadonela himna Lige prvakov.

Nogomet Nov naslov ne bo dovolj, Ancelotti mora najti naslednike Robbna in Riberyja

17.08.2017

V petek se začenja 55. sezona Bundeslige. Bayern, ki bo lovil že šesti zaporedni naslov prvaka, bo gostil Kevina Kampla in soigralce.

Nogomet Rožman: Premagati sedmo ekipo Bundeslige je prvovrstna senzacija

04.08.2017

Simon Rožman je v Stožicah z odliko prestal izpit kariere. Pripravil je izvrstno taktiko in na kolena spravil Freiburg.

Tenis Izjemna zmaga Rubleva napoved pohoda nove teniške generacije

24.07.2017

Naslednja teniška generacija trka na velika vrata. V Umagu je Andrej Rublev spisal neverjetno zgodbo. Izpadel je v kvalifikacijah, nato pa kot srečni poraženec osvojil prvi turnir ATP v karieri.

Tenis Federerjeva formula za uspeh: Imam le polovični delovni čas

17.07.2017

Roger Federer lani ni osvojil nobenega turnirja. Pol leta odmora mu je zelo koristilo, saj letos podira številne rekorde. Osma zmaga v Wimbledonu je bila prav posebna, saj prvič ni oddal niti niza.

Dirka po Franciji Pol stoletja od črnega dne na Touru - Tom Simpson umrl na Mont Ventouxu

13.07.2017

13. julij 1967 je bil eden izmed najbolj črnih dni v zgodovini kolesarstva. Na vzponu na Mont Ventoux je umrl svetovni prvak na cestni dirki leta 1965 Tom Simpson.

Nogomet Novaković: Vidi se, da imam še vedno pravi 'golgeterski instinkt'

11.06.2017

Milivoje Novaković je na najboljši mogoč način končal kariero v Stožicah. Na 80. tekmi za slovensko reprezentanco je dosegel 32. zadetek.

Nogomet "Na tako pomembnih tekmah je Buffon najboljši na svetu"

04.05.2017

Gianluigi Buffon bo januarja dopolnil 40 let. V sredo je v Monte Carlu dokazal, da je še vedno v izjemni formi in zmaga v Ligi prvakov bi pomenila piko na i imenitni karieri.

Prva liga Mariborčani niso razočarani: Slaviti doma je precej slajše

30.04.2017

Zadnji derbi v letošnji sezoni ni navdušil 7.000 gledalcev v Stožicah. Mariborčani bodo morali na 14. naslov državnega prvaka počakati najmanj še teden dni.

Nogomet Po dveh črnih tednih se obetajo velike spremembe pri Bayernu

27.04.2017

Carlo Ancelotti je prišel v München, da bi izboljšal dosežke Pepa Guardiole. V prvi sezoni ni izpolnil ciljev, v zadnjih dveh tednih so se načrti Bavarcev popolnoma sesuli.

SP v hokeju 2017 Pance: V napadu s Tičarjem in Jegličem ni težko igrati

18.04.2017

Žiga Pance je blestel v končnici Lige Ebel, kjer se je s KAC-em prebil v finale. V soboto je zadel tudi za slovensko reprezentanco proti Kazahstanu.