Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu
Zastoji na cestah

Avtorji Matej Rijavec

Odzivi Osvojitev pokala bi bila za Gorico velik uspeh, glavni cilj pa ostaja vrnitev v prvo ligo

25.04.2024

Nogometaši Gorice, ki v zadnjih petih letih nihajo med prvo in drugo ligo, bodo imeli čez mesec dni priložnost za osvojitev četrtega pokala. Slavje po sinočnji polfinalni zmagi nad Beltinci Klimo Tratnjek, ko je odločitev padla po 11-m, je bilo bučno.

Odzivi po derbiju Iličić: Če lahko v 90. minuti naredim drseči start, je nekaj "narobe"

18.04.2024

Ko pred novinarje stopi Josip Iličić, je jasno, da se je zgodilo nekaj pomembnega. Kot tako lahko označimo prvo zmago Maribora v Stožicah po štirih letih in pol, s katero so vijoličasti ohranili upanje, da bi do konca sezone še prehiteli največje tekmece.

Šeškomanija "Kaj nam bo Ronaldo, mi imamo Šeška!"

27.03.2024

Če so njegovi oboževalci tri dni zaman čakali na kakšen podpis ali selfi Ronalda, je bilo drugače z Benjaminom Šeškom. Po tekmi je že pod tribuno ostal ogromno časa, za konec pa skoraj deset minut delil avtograme in se fotografiral še v garaži Stožic.

Odzivi Nekoč Kekov "ta mali", danes sanja o nečem velikem na evropskem prvenstvu

27.03.2024

Adam Gnezda Čerin je bil med glavnimi junaki zmage Slovenije nad Portugalsko. V 72. minuti je načel mrežo gostov po sijajni akciji, ki jo je začel na svoji polovici in končal pred vrati. V njej so sodelovali še Žan Karničnik, Žan Celar in Benjamin Šeško.

Prva liga Matko na hat-trick čakal skoraj štiri leta, Olimpija na zmago na ŽAK-u čaka še dlje

15.03.2024

Po nizu treh tekem brez zmage so nogometaši Celja s prepričljivo predstavo v Kopru utrdili prvo mesto na lestvici Prve lige Telemach. Olimpija z odigrano tekmo manj znova zaostaja 10 točk, kolikor je bila razlika tudi po jesenskem delu prvenstva.

Prva liga Uresničuje se napoved o zahtevni pomladi za Celje, Olimpija kot Muhammad Ali

03.03.2024

Celje je na derbiju v Stožicah obdržalo prednost sedmih točk pred Olimpijo, a s predstavo znova ni prepričalo. To je Ljubljančane še bolj utrdilo v veri, da je prvenstvo še odprto. Sploh ker sta pred Celjani nova zahtevna izziva proti Mariboru in Kopru.

Intervju Začetno "jecljanje" ni zavrlo teletekstove zgodbe o uspehu

04.03.2024

OI v Sarajevu pred 40 leti, ki se jih v zadnjih tednih radi spominjamo, so pomenile tudi tehnološki pospešek za tedanjo TV Ljubljana. Med drugim so tam prvič preizkusili sistem za teletekst, ki so ga razvili v Gorenju pod vodstvom Marjana Borovšaka.

Vaši spomini "Jure je navdušil ljudi tudi z navihanim značajem in sproščenostjo"

15.02.2024

"Vstopnice za olimpijske igre v Sarajevu smo kupili na turistični agenciji, bilo je malo bolj preprosto kot letos za EP v nogometu," se z nasmeškom v čas pred 40 leti ozira Ervin Čurlič, ki je boje za olimpijsko slavo spremljal kot gledalec.

Prva liga Olimpija lov za Celjem začenja v času kosila, v napadu želi biti nevarnejša in konkretnejša

10.02.2024

S tekmo med Olimpijo in Rogaško se bo ob 13.00 začel spomladanski del slovenskega nogometnega prvenstva. Zgodnja ura srečanja v Stožicah je posledica tega, da na največjem stadionu v državi prenavljajo razsvetljavo, kar bo trajalo še približno mesec dni.

Prva liga Poraza s 3:0 na turški rivieri opozorilo za Olimpijo in Maribor

26.01.2024

Čez dva tedna bodo vnovič oživele slovenske nogometne zelenice. Po uspešni reprezentančni akciji v ZDA se klubi zdaj v polnih postavah pripravljajo na nadaljevanje Prve lige, večinoma v toplejših krajih. Vodilna četverica je v Turčiji.

Konferenčna liga "Zaradi razritih Stožic bi decembra najraje igral kar vse tekme v gosteh"

01.12.2023

Bolj kot po nogometu bo tekma med Olimpijo in Lillom v Stožicah v spominu ostala po blatni zelenici. Slika, ki je šla v Evropo, bi morala pri pristojnih prižgati še zadnje alarme. "Igrišče nikomur v Sloveniji ni v ponos," je bil jasen Zoran Zeljković.

Euro 2024 Kazahstanski Koprčan, ki je dosegel gol proti Sloveniji: Upam, da se znova srečamo v Nemčiji

26.11.2023

Ramazan Orazov je v ponedeljek utišal Stožice, ko je v 48. minuti zadel za nepričakovano izenačenje Kazahstana proti Sloveniji, a se je ta na koncu le uvrstila na EP. Nogometaš Kopra v nedeljo ni bil v postavi ob porazu proti Aluminiju v Kidričevem (3:2).