SP v alpskem smučanju 2011 - Arhiv

SZS odpustil vse trenerje! Kdo bo dobil nove pogodbe?

SP v alpskem smučanju 2011 SZS odpustil vse trenerje! Kdo bo dobil nove pogodbe?

20.2.2011

Vsi trenerji alpskih disciplin so sredi sezone in med pripravami na tekme na SP-ju dobili dopise o prekinitvi pogodb, čeprav bi jim potekle šele po koncu sezone.

Foto/video: Mazejevi se je na

SP v alpskem smučanju 2011 Foto/video: Mazejevi se je na "Prešercu" pridružil tudi Zavec

20.2.2011

"Zlata Tina, Zlata Tina," je odmevalo na Prešernovem trgu, ko se je na odru pojavila slovenska junakinja s svetovnega prvenstva Tina Maze. Družbo ji je delal tudi Dejan Zavec.

Grange v velikem slogu osvojil zadnje zlato v Garmischu

SP v alpskem smučanju 2011 Grange v velikem slogu osvojil zadnje zlato v Garmischu

20.2.2011

41. svetovno prvenstvo v alpskem smučanju v Garmisch-Partenkirchnu se je končalo s slalomskim slavjem Jeana Baptista Grangea. Mitja Valenčič je izpolnil napoved s 13. mestom.

Moški slalom za slovo in piko na i od Ga-Pa-ja

SP v alpskem smučanju 2011 Moški slalom za slovo in piko na i od Ga-Pa-ja

19.2.2011

41. svetovno prvenstvo v alpskem smučanju v nemškem Garmisch-Partenkirchnu se bo končalo na tradicionalen način: z moškim slalomom.

Tina Maze

Citat za prebrat Tina Maze

19.2.2011

Nekako se je vse uredilo po tisti krivici v superveleslalomu. Tri uvrstitve na 5. mesto bi bile super, a seveda tukaj štejejo predvsem medalje.

Marlies Schild le dočakala naslov prvakinje

SP v alpskem smučanju 2011 Marlies Schild le dočakala naslov prvakinje

19.2.2011

Tina Maze je nepozabno svetovno prvenstvo končala s 5. mestom na slalomu. Svetovna prvakinja je končno postala Marlies Schild.

Zdesetkani, a še vedno najmočnejši

SP v alpskem smučanju 2011 Zdesetkani, a še vedno najmočnejši

19.2.2011

Kljub številnim poškodbam, ki so pred in med svetovnim prvenstvom v alpskem smučanju v Garmisch-Partenkirchnu zdesetkale njihove vrste, se Avstrijci niso pustili zmesti in bodo ohranili sloves najbolj ...

Mazejeva na slalomski tekmi še po tretjo kolajno

SP v alpskem smučanju 2011 Mazejeva na slalomski tekmi še po tretjo kolajno

18.2.2011

Tina Maze bo skušala na sobotnem slalomu na svetovnem prvenstvu v alpskem smučanju v Garmisch-Partenkirchnu osvojiti še svoje tretje odličje na tem svetovnem prvenstvu.

Po zlatu Mazejevi še avtomobil in za odhod na sprejem

SP v alpskem smučanju 2011 Po zlatu Mazejevi še avtomobil in za odhod na sprejem

18.2.2011

Sprejem za Tino Maze, ki je na veleslalomu v Garmisch-Partenkirchnu osvojila naslov svetovne prvakinje, se bo začel v nedeljo ob 17. uri na Prešernovem trgu v Ljubljani.

Veleslalomska krona Tedu Ligetyju

SP v alpskem smučanju 2011 Veleslalomska krona Tedu Ligetyju

18.2.2011

Američan Ted Ligety je upravičil sloves najboljšega veleslalomista v letošnji sezoni in se na načeti progi v toplem Garmischu okitil še z naslovom svetovnega prvaka.

Skube edini Slovenec na veleslalomu

SP v alpskem smučanju 2011 Skube edini Slovenec na veleslalomu

17.2.2011

Na petkovem moškem veleslalomu na SP-ju v Garmisch-Partenkirchnu bo od Slovencev nastopil le Matic Skube.

Ob zgodovinskem Tininem uspehu je bilo tudi nekaj solz

SP v alpskem smučanju 2011 Ob zgodovinskem Tininem uspehu je bilo tudi nekaj solz

17.2.2011

Slovenija slavi veleslalomsko šampionko Tino Maze. Vsi se strinjajo: če kdo, potem si je ona zaslužila zlato medaljo, ki bi za slovensko smučanje težko prišla ob primernejšem trenutku.

Foto/video:

SP v alpskem smučanju 2011 Foto/video: "Koliko je bilo? Devet stotink. O, zakon, končno enkrat!"

17.2.2011

Igra stotink se je na veleslalomu v Garmisch-Partenkirchnu ustavila na pravi strani - strani Tine Maze. "Nisem želela biti druga, niti pod razno ne."

Foto/video: Na Tininih prsih se zdaj blešči tudi zlato!

SP v alpskem smučanju 2011 Foto/video: Na Tininih prsih se zdaj blešči tudi zlato!

17.2.2011

Smučarka Tina Maze je v Garmisch-Partenkirchnu dosanjala svoje zlate sanje, saj je postala svetovna prvakinja v veleslalomu, potem ko je za 9 stotink sekunde premagala Italijanko Federico Brignone.