Rezultati iskanja

Cast Moj RTV Televizija MMC Radio Kazalo

Zimski športi

Federica Brignone po odstopu Mikaele Shiffirin zlata v kombinaciji

Federica Brignone je na uvodni preizkušnji svetovnega prvenstva v alpskem smučanju v Meribelu osvojila zlato medaljo v alpski kombinaciji, potem ko je Mikaela Shiffrin odstopila tik pred koncem slalomske vožnje.

101

Umrl je legendarni Albin Rogelj - Bine

Prejšnji petek je v 94. letu v Ljubljani umrl Albin Rogelj - Bine, nekdanji smučarski skakalec, akademski slikar in sloviti karikaturist nekdanjega satiričnega tednika Pavliha, je sporočil nekdanji novinar in smučarski delavec Oto Giacomelli.

1

Ilka in Žan osrednja slovenska aduta

Na Valu 202 bodo v naslednjih tednih podrobno spremljali svetovna prvenstva v zimskih športih. V ponedeljek se bo v Courchevelu in Meribelu začelo 47. svetovno prvenstvo v alpskem smučanju.

13

Bolezen Vilija Črva preprečila nastop slovenske štafete

Smučarji tekači so pred svetovnim prvenstvom v Planici opravili še štafetni preizkušnji. V Dobbiacu je pri ženskah slavila Norveška, pri moških pa Italija. Slovenci niso nastopili.

1

Japonke v Willingenu zavzele stopničke, Ema Klinec šesta

Na drugi tekmi v Willingenu so blestele japonske smučarske skakalke, ki so zasedle prve tri mesta. Zmagala je Juki Ito, druga je bila Nozomi Marujama, tretja pa Sara Takanaši. Najboljša Slovenka je bila Ema Klinec na šestem mestu.