Ne spreglejte
slice
Kovač po šovu Lewandowskega v Wolfsburgu znova lažje diha
Vodilna Borussia razbila Stuttgart, 20. oktober 2018 ob 17:37 Niko Kovač si je pošteno oddahnil. Bayern je po veliki krizi osvojil tri točke v Wolfsburgu (1:3). Še vedno zaostaja štiri točke za vodilno dortmundsko Borussio, ki melje vse pred seboj.
10
Goggia bo zaradi zloma gležnja manjkala najmanj do konca januarja
5
20. oktober 2018 ob 13:34 Olimpijska prvakinja v smuku Italijanka Sofia Goggia si je pri padcu na treningu zlomila gleženj, zaradi česar bo najmanj tri mesece odsotna z belih strmin.
"Kdor bo vrhunsko pripravljen, zagotovo ne bo ostajal doma"
9
20. oktober 2018 ob 10:15 "Moja edina skrb je, da sem čim bolj pripravljen in čakam na ponujeno priložnost," je pred novo sezono povedal najizkušenejši slovenski smučarski skakalec Robert Kranjec.
Rogaška s pomočjo navijačev vzela skalp Sixtu Primorski
24
20. oktober 2018 ob 21:26 Košarkarji Krke so na uvodni tekmi 2. kroga Lige Nova KBM s 77:65 v Domžalah ugnali Helios Sunse in vknjižili še drugo zmago v novi sezoni državnega prvenstva.
V kvalifikacijah VN Japonske najhitrejši Dovizioso
4
20. oktober 2018 ob 10:50 Dirko svetovnega prvenstva v motociklizmu v razredu MotoGP za VN Japonske bo s prvega mesta začel Italijan Andrea Dovizioso z ducatijem.
Garnbretova odlično začela odločilne boje za skupno zmago Športna plezalka Janja Garnbret se bori za tretjo zaporedno zmago v skupnem seštevku, ki si jo lahko zagotovi že v nedeljo v Vudžjangu, kjer je bila najboljša v kvalifikacijah.
2
Epilog incidenta v Gradcu - za met kozarca v sodnika tri mesece zapora Graško sodišče je gledalca, ki je avgusta na tekmi kvalifikacij Evropske lige med Sturmom in ciprsko Larnako v sodnika vrgel kozarec za pivo, obsodilo na tri mesece zaporne kazni.
8
Blažič nezgrešljiv v Blaugrani, Omić se je razigral v drugem polčasu Košarkarji Barcelone so se veselili prve zmage v Evroligi. V Blaugrani so premagali Bayern s 83:73, Jaka Blažič je zadel vse mete iz igre. Dosegel je 11 točk v 24 minutah.
10
Wimbledon uvaja podaljšano igro odločilnega niza pri 12:12 Leta 2010 sta John Isner in Nicolas Mahut odigrala najdaljši teniški dvoboj v zgodovini, ki se je v prvem krogu Wimbledona končal po 11 urah in 5 minutah z izidom 70:68 v petem nizu.
32
Za svetovno krono odbojkarice Srbije in Italije V finalu svetovnega odbojkarskega prvenstva za ženske se bosta v Jokohami pomerili Srbija in Italija.
14
Slovenci končali nastope na Spintu v Celju Spint 2018, svetovno prvenstvo v namiznem tenisu za invalide v Celju, se je za domače tekmovalce že končal.
Slovaški selektor odstopil zaradi ponočevanja reprezentantov Nekdanji slovaški selektor Jan Kozak je potrdil, da je bil vzrok njegovega odstopa tudi afera, ko je v javnost prišla novica o divji zabavi in ponočevanju sedmih nogometašev.
5
Zmaga v Koprivnici velik korak proti primarnemu cilju Rokometašice Krima Mercatorja bodo v 3. krogu Lige prvakinj gostovale pri Podravki Vegeti, v Koprivnico pa odhajajo na krilih zmage nad Thüringerjem.
5
Prva igralka sveta Halepova odpovedala zaključni turnir Romunka Simona Halep je zaradi poškodbe hrbta odpovedala nastop na finalnem turnirju WTA med 21. in 28. oktobrom v Singapurju.
2
Primorska tudi po gostovanju v Čačku ostaja neporažena Košarkarji Sixta Primorske nadaljujejo odlične predstave v novi sezoni. V 4. krogu Lige ABA 2 so na gostovanju v Čačku s 73:65 premagali Borac.
2

Izbor
Citat za prebrat
link
Boris Popovič
26
19. oktober 2018 ob 07:54 Z zelo visokega 15. mesta smo na lestvici Fife padli na katastrofalno 61. mesto. Ta rezultat pove vse o strokovnosti prvega človeka NZS-ja, s katerim greš lahko samo na čevapčiče s čebulo.
Več novic ...
Anketa: 17. oktober 2018 ob 17:41

Koga bi si želeli na mestu selektorja slovenske članske nogometne reprezentance?