Ponudbe in obvestila

Cenik 2019:
Cenik oglaševanja na TV Slovenija in cenik produkcije oglasov

Redne ponudbe:
REDNA PONUDBA - DECEMBER 2019 - TV SLO 1
REDNA PONUDBA - DECEMBER 2019 - TV SLO 2
REDNA PONUDBA - DECEMBER 2019 - TV SLO 3

Ponudbe-razno:
DOBRO JUTRO - oglasne oddaje
Drugo:
Pravila ravnanja v zvezi z avdiovizualnimi komercialnimi sporočili pri otroških programskih vsebinah

FTP:
Navodila za dostavo oglasnega materiala na TV Slovenija
PODATKI O AV DELU

FTP English:
Guidelines regarding delivery od advertisement material to TV Slovenija
Music cue sheet

Služba za trženje oglasnega prostora TV Slovenija

Kolodvorska 2-4, 1000 Ljubljana
Vodja Službe za trženje oglasnega prostora TV Slovenija
Andrej Tekavec
andrej.tekavec@rtvslo.si
tel.: 01 475 25 09
fax.: 01 475 43 13
Oglasno trženje
Andreja Logar
andreja.logar@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 37
Uroš Tekavec
uros.tekavec@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 24
Alenka Mrše
alenka.mrse@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 39
Karmen Fugger
karmen.fugger@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 30
Katja Kužnik
katja.kuznik@rtvslo.si
tel.: 01 475 25 36
Ana Mušič
ana.music@rtvslo.si
tel.: 01 475 39 62
Media planiranje
Jani Rozman
jani.rozman@rtvslo.si
tel.: 01 475 25 14
Marija Delevič
marija.delevic@rtvslo.si
tel.: 01 475 25 08
Anita Habjan
anita.habjan@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 22
Irena Praznik
irena.praznik@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 26
Finančna realizacija
Edita Turk
edita.turk@rtvslo.si
tel.: 01 475 43 27