RTV Spored
TV Slovenija 1
05:50 Tedenski izbor
05:50     Odmevi, ponovitev
06:20     Poletna scena, ponovitev
06:40 TV-izložba
07:00 Dobro jutro, poletni izbor
09:00 TV-izložba
09:25 Tedenski izbor
09:25     Slovenski pozdrav, narodnozabavna oddaja, ponovitev
10:50     Naško, vizionar vizualnih raziskav, portret dr. Naška Križnarja, ponovitev
11:40     Začnimo znova: Žepobol, slovenska nanizanka, 9/20, ponovitev
12:05     Moj pogled na znanost: Zdravje iz narave – prof. dr. Samo Kreft, ponovitev
12:30     Zlata dekleta (VII.): Stanov bes, ameriška humoristična nanizanka, 18/26, ponovitev
13:00 Prvi dnevnik
13:20 Šport
13:30 Vreme
13:35 Ita Rina: Filmska zvezda, ki je zavrnila Hollywood, dokumentarni film, ponovitev
14:55 TV-izložba
15:10 Mostovi - Hidak, oddaja TV Lendava
15:40 TV-izložba
16:10 Otroški program: Op!
16:10     Armanova skrivnost II.: Kje so čuvaji?, nemška mladinska nadaljevanka, 2/13, ponovitev
16:35     Zombi Lars: Ne maramo tujcev, norveška otroška nadaljevanka, 2. del, ponovitev
17:00 Poročila ob petih
17:20 Šport
17:25 Vreme
17:30 Osvežilna fronta: Pornografija, oddaja za mladostnike, ponovitev
17:55 Infodrom, poletje 2019: Zdravje, informativna oddaja za otroke in mlade
18:10 Lepši svet: Toplota, animirana risanka, ponovitev
18:15 Frfra in Cufek: Pirata iz vrtca, risanka
18:20 Vem!, kviz, ponovitev
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:25 Slovenska kronika
19:45 Šport
19:55 Vreme
20:00 3. Festival pod Pohorjem, Oplotnica 2019, 1. del
21:30 Sledi: Nitke življenja - ročna dela lokavških žena, dokumentarna oddaja TV Maribor
21:55 Vreme
22:00 Odmevi
22:30 Šport
22:40 Vreme
22:45 Poletna scena
23:15 Globoko spanje, ameriški film, ponovitev
01:05 Dnevnik Slovencev v Italiji
01:35 Dnevnik, ponovitev
02:00 Slovenska kronika, ponovitev
02:15 Šport, ponovitev
02:25 Vreme, ponovitev
02:30 Napovedujemo
RTV v živo
01:00 Napovedujemo
07:00 Telebajski: Naš teliček Muki, lutkovna nanizanka, ponovitev
01:20 Videotrak, ponovitev
04:00 Zabavni kanal
02:00 Poročila
02:15 Ponovitev: Ponovitev Nedelja
Facebook