Green Bay je na treh tekmah zbral prav toliko zmag. Foto: Reuters

Muhastemu zvezdniku je bilo pred začetkom sezone vroče na mestu prvega podajalca, a začetek sezone mu je uspel odlično. Tudi tokrat je bil skoraj brez napak, s podajami je zbral 283 jardov in tri zadetke.

Rodgers pohvalil trenerja
"V zadnji četrtini smo padli v dober ritem. Letos se v napadu počutim res dobro. Trener Matt LaFleur se je letos res dobro znašel pri napadalnih odločitvah," zadovoljstva ni skrival Aaron Rodgers.

Russell Wilson se je hitro izstrelil med vodilne kandidate za nagrado MVP. Foto: Reuters

Wilson podal za pet zadetkov
Na začetku sezone je še bolj vroč podajalec Seattla Russell Wilson. Pri zmagi nad Dallasom z 38:31 je zbral kar pet podaj za zadetek. Skupaj jih je na treh tekmah zbral 14, kar je nov rekord v zgodovini Lige NFL. Vsaka je bila še kako potrebna! Gostitelji so v prvih sekundah drugega polčasa povedli s 30:15, a nato padli v črni niz, saj so se Kavboji s serijo 16:0 prerinili v vodstvo. Tekmo je 1:47 pred koncem odločil prav Wilson, ko je z 29 jardov v končno cono poslal DK Metcalfa.

Atlanto tokrat potopil rezervist
Dallas ostaja pri eni zmagi, prejšnji teden je po neverjetnem preobratu premagal Atlanto. Falconsi so tudi ta teden zapravili dobljeno tekmo. Na svojem igrišču so še sredi zadnje četrtine vodili proti Chicagu s 26:10. Gostujoči trener je v igro nato poslal rezervnega podajalca Nicka Folesa, ki je skreiral kar tri podaje in zmago Medvedov s 30:26.

Pri Baltimoru se vse vrti okrog Lamarja Jacksona. Foto: Reuters

Veliki derbi v noči na torek
Težko pričakovani derbi tedna bo sicer v noči na torek, ko bo Baltimore na čelu z MVP-jem lanske sezone Lamarjem Jacksonom gostil prvake Kansas City, kjer žoge deli MVP še sezone poprej Patrick Mahomes.