Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Košarka

40 točk Browna za zmago Bostona pred dva tisoč gledalci v Staples Centru

Po več kot letu dni so bili v Staples Centru spet gledalci, kar pa ni pomagalo zdesetkanim košarkarjem Los Angeles Lakersov, ki so izgubili proti Bostonu s 121:113.

37

Več novic

"Luka, ali se šališ?" Čudežen "floater" Dončića izza črte za zmago ob sireni

Luka Dončić je z novo čarovnijo odločil obračun v Memphisu. Potem ko je v drugem polčasu dosegel 25 od svojih 29 točk, je tik pred iztekom igralnega časa za zmago Dallasa s 114:113 zadel neverjetno trojko.

352

Kendrick Perry

Očitno je 30 sekund pred koncem slika čudežno izginila, zato poglejte, kaj se je zgodilo. V zadnjem napadu niso piskali prekrška nad mano, ampak so mi ga dosodili po prodoru. Sovražim, ko zebre (sodniki op. a.) narekujejo igro.

2

Crvena zvezda v zadnje pol minute do preobrata proti zmajem

Cedevita Olimpija je v zadnje pol minute zapravila prednost treh točk v Beogradu. Crvena zvezda je bila na preloženi tekmi Lige ABA boljša z 82:81. Odločilni prosti met je zadel Marko Simonović dve sekundi pred koncem.