Cast Moj RTV Televizija MMC Radio Kazalo
Na pomurski avtocesti je zaprt vozni pas med priključkoma Gančani in Lipovci proti Mariboru.

Košarka

Dallas odbil zaključni nalet Pelikanov po poškodbi Dončića

Luka Dončić je sredi tretje četrtine zapustil parket in odšel v garderobo zaradi poškodbe pete na desni nogi. Dallas je brez Ljubljančana skoraj zapravil 28 točk prednosti, a je vseeno premagal New Orleans s 111:106.

146

Jordan najboljši strelec glede na odigrani čas, Dončiću pa kaže celo bolje

Dwight Howard ima med najboljšimi košarkarji Lige NBA najvišji odstotek zadetih metov iz igre. Glede na minute, ki so jih imeli na voljo legendarni igralci tega tekmovanja, pa je bil zgodovinsko najbolj učinkovit Michael Jordan.

39

Nedeljska igra zmajem kratila spanec, s popravo vtisa pa se je odvalil kamen

"To ni dovolj za dres Olimpije," je bil kritičen v nedeljo kapetan Cedevite Olimpije Edo Murić. Tri dni po izjemno slabi predstavi proti Budućnosti so zmaji nekoliko popravili vtis z zmago nad beneškim Reyerjem.

28

Boston že prvo četrtino dobil za 30 točk

Najuspešnejša ekipa Lige NBA Boston je s 139:96 premagala Brooklyn in mu prizadejala najvišji poraz v zadnjih devetih letih.